Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

V 2. 9. 2020 v 14:20, tkol napsal:

Když koupíš OP tak spíš počítej s druhou variantou... :D

to je samozřejmě klasický internetový blábol. Já si jako první Rolexky u AD koupil OP39. Cca o 3 měsíce později jsem je požádal o Suby 114060. Čekal jsem přesně 29dní! To bylo v 2019...v době největšího údajného nedostatku Subů..... Minulý rok 1. Září, když Rolex vydal novou verzi Subů 41mm, tak v ten den jsem se něchal zařadit do pořadníku. Dostal jsem je na ruku 1.listopadu. Toto je moje zkušenost. Mám pocit, že internety jsou plné blábolů lidí, kteří nikdy skutečně v pořadníku Rolexu nebyli a jen podporují tyhle báchorky a čekačkách na čekačky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Permon78 napsal:

to je samozřejmě klasický internetový blábol. Já si jako první Rolexky u AD koupil OP39. Cca o 3 měsíce později jsem je požádal o Suby 114060. Čekal jsem přesně 29dní! To bylo v 2019...v době největšího údajného nedostatku Subů..... Minulý rok 1. Září, když Rolex vydal novou verzi Subů 41mm, tak v ten den jsem se něchal zařadit do pořadníku. Dostal jsem je na ruku 1.listopadu. Toto je moje zkušenost. Mám pocit, že internety jsou plné blábolů lidí, kteří nikdy skutečně v pořadníku Rolexu nebyli a jen podporují tyhle báchorky a čekačkách na čekačky. 

Myslím, že je tady dostatečně široká zkušenost, Ty z ní trochu vynikáš. V roce 2019 jsem na Suby čekal 3 měsíce, na Batmany čekám už 2 roky a pochybuji, že se někdy dočkám a to s nimi i v nějakých intervalech komunikuju. Na nové Suby čekám také, tak jsem zvědavej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Permon78 napsal:

to je samozřejmě klasický internetový blábol. Já si jako první Rolexky u AD koupil OP39. Cca o 3 měsíce později jsem je požádal o Suby 114060. Čekal jsem přesně 29dní! To bylo v 2019...v době největšího údajného nedostatku Subů..... Minulý rok 1. Září, když Rolex vydal novou verzi Subů 41mm, tak v ten den jsem se něchal zařadit do pořadníku. Dostal jsem je na ruku 1.listopadu. Toto je moje zkušenost. Mám pocit, že internety jsou plné blábolů lidí, kteří nikdy skutečně v pořadníku Rolexu nebyli a jen podporují tyhle báchorky a čekačkách na čekačky. 

S jednim příspěvkem a hned takovýdle bomby. To určitě zapadneš. :D 

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Permon78 napsal:

to je samozřejmě klasický internetový blábol. Já si jako první Rolexky u AD koupil OP39. Cca o 3 měsíce později jsem je požádal o Suby 114060. Čekal jsem přesně 29dní! To bylo v 2019...v době největšího údajného nedostatku Subů..... Minulý rok 1. Září, když Rolex vydal novou verzi Subů 41mm, tak v ten den jsem se něchal zařadit do pořadníku. Dostal jsem je na ruku 1.listopadu. Toto je moje zkušenost. Mám pocit, že internety jsou plné blábolů lidí, kteří nikdy skutečně v pořadníku Rolexu nebyli a jen podporují tyhle báchorky a čekačkách na čekačky. 

Jakej internetovej blábol? To že ty si frajer a měl si to jinak, rozhodně neznamená, že všichni co čekaj na hodinky x let kecaj... :D Zkus si “požádat” o Daytony... :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daytony jsou úplně mimo. Vloni jsem kupoval tam Milgy a co se týče Dayton, tak mi bylo řečeno, že je to spíš otázkou několika let. Jsem "zapsané" tak uvidíme. Na Batmany čekám od dubna (zapsal jsem se,když jsem kupoval Milgy)

Toť moje skromná zkušenost 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, tkol napsal:

Jakej internetovej blábol? To že ty si frajer a měl si to jinak, rozhodně neznamená, že všichni co čekaj na hodinky x let kecaj... :D Zkus si “požádat” o Daytony... :D :D :D 

Toto mu neraď, lebo jeho najbližší príspevok bude ako na daytony čakal necelé tri mesiace 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, jestli je to muj prvni prispevek nebo tisici, nic nemeni na faktu, ze to tak bylo. Vase nazory jsou irelevantni. Moje zkusenost je tato a to je proste vic, nez tisic vyblitku na forech. Tot vse. P.S. Daytony mne zatim neberou. Minuly tyden jsem se zapsal na Expy 1, 214270. Tak uvidime...treba budu cekat 2 roky. 
P.S.2 na Tudor BB58 na nato strapu jsem cekal 6mesicu (po mesici mi volali, ze je maji na tahu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Permon78 napsal:

Chlapci, jestli je to muj prvni prispevek nebo tisici, nic nemeni na faktu, ze to tak bylo. Vase nazory jsou irelevantni. Moje zkusenost je tato a to je proste vic, nez tisic vyblitku na forech. Tot vse. P.S. Daytony mne zatim neberou. Minuly tyden jsem se zapsal na Expy 1, 214270. Tak uvidime...treba budu cekat 2 roky. 
P.S.2 na Tudor BB58 na nato strapu jsem cekal 6mesicu (po mesici mi volali, ze je maji na tahu)

Tvoje zkusenost je neco vic nez nase a nase nazory jsou irelevantni... :D Taky dobry, tak co tu vubec delas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...