Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Dneska jsem se ptal pani u Bechyneho, jak je to s expama I, ze bych rad koupil, tak rikala ze je poradnik a cekacka nekolik mesicu.. achjo..

Ahoj. Čekačka několik měsíců může být taky 2-3. Doufám, že ses zapsal.
Já si dal na podzim loňského roku zápis do pořadníku na Pepsiny, s tím, že bych si je mohl teď v květnu nadělit k polokulatinám. Vždycky jsem byl optimista a věřím, že naděje umírá naposled.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kdojinej napsal:

Dneska jsem se ptal pani u Bechyneho, jak je to s expama I, ze bych rad koupil, tak rikala ze je poradnik a cekacka nekolik mesicu.. achjo..☹

Ma Bechyne otvorene, na webe vidim zavrete kvoli nariadeniu vlady:-)1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Chosef76 napsal:


Ahoj. Čekačka několik měsíců může být taky 2-3. Doufám, že ses zapsal. emoji41.png
Já si dal na podzim loňského roku zápis do pořadníku na Pepsiny, s tím, že bych si je mohl teď v květnu nadělit k polokulatinám. Vždycky jsem byl optimista a věřím, že naděje umírá naposled. emoji846.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Já jsem na ně zapsán už rok :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To klapne :)) suby si měl do měsíce? co si pamatuju, ne? Tak by mohly klapnout i GMT rychle :)) mě trvaly 11 měsíců...



Ahoj. Čekačka několik měsíců může být taky 2-3. Doufám, že ses zapsal.
Já si dal na podzim loňského roku zápis do pořadníku na Pepsiny, s tím, že bych si je mohl teď v květnu nadělit k polokulatinám. Vždycky jsem byl optimista a věřím, že naděje umírá naposled.


Sent from my iPhone using Tapatalk




Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja naivita je nekonecna. 
Premyslal som, ze na 50. narodeniny, ktore sa blizia, dam konecne sancu Rolex. Co by som si skutocne vazil. Seriozne. Naviac, mnohí tu pisete, ako AD da prednost aj obycajnemu cloveku bez nakupnej historie, cloveku ktory bude hodinky nosit denne, bez potreby ich predat o par korun drahsie a pod. Nie som na fore dlho. Necelych 10 rokov. Predal som asi 3 kusy za cele obdobie a aj to islo o hodinky v cene do tisic eur, z toho 2-3x Seiko a raz Sinn 🙂  Zvysok sa zbiera v sufliku. Ok, uznavam, ze seikokotizmus je u mna dost vyrazny, ale hodinky neziarlia, ako mi raz pripomenul Instant.
Tak som to dal "riadne vysoko" a poptaval gmt-master ocelove, pepsi. Mam pocit, ze pan predajca od smiechu oplul monitor a ponukol mi fg verziu za 36K a yachty s dostupnostou jeden rok. Dakujem pekne... Za pokus to stalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady tak pročítám, mám pocit, že z velké části záleži na náhodě, někomu to výjde, ikdyž je "nováček", někomu skrze vybudovaný vztah s AD, jiným to nevychází a čekají, ať již patří do kterékoliv kategorie. 

Hodně jste zde řešili ocelové suby, explorery, sea dwellery a celkově větší hodinky, nemáte někdo nedávnou zkušenost s nákupem 36mm datejustů v oceli na jubilee u pražských AD?

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, EpsteinBarr napsal:

Moja naivita je nekonecna. 
Premyslal som, ze na 50. narodeniny, ktore sa blizia, dam konecne sancu Rolex. Co by som si skutocne vazil. Seriozne. Naviac, mnohí tu pisete, ako AD da prednost aj obycajnemu cloveku bez nakupnej historie, cloveku ktory bude hodinky nosit denne, bez potreby ich predat o par korun drahsie a pod. Nie som na fore dlho. Necelych 10 rokov. Predal som asi 3 kusy za cele obdobie a aj to islo o hodinky v cene do tisic eur, z toho 2-3x Seiko a raz Sinn 🙂  Zvysok sa zbiera v sufliku. Ok, uznavam, ze seikokotizmus je u mna dost vyrazny, ale hodinky neziarlia, ako mi raz pripomenul Instant.
Tak som to dal "riadne vysoko" a poptaval gmt-master ocelove, pepsi. Mam pocit, ze pan predajca od smiechu oplul monitor a ponukol mi fg verziu za 36K a yachty s dostupnostou jeden rok. Dakujem pekne... Za pokus to stalo. 

Je tu asi 50 ľudí, ktorí čakajú na ten model 3 roky s podobnými čistými úmyslami a nič. Takže nemusíš byť z toho sklamaný, je to úplne normálna reakcia predajcov na dopyt podobných modelov. Ale treba skúšať a motyka možno vystrelí :).

Upraveno uživatelem Davis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Aktuální zkušenost:

5.1.2021 osobní návštěva u Bechyněho a zapsání na “waiting list” na černé Suby date. Mimochodem velice fajn jednání. Věnovali se mi dva chlapíci, všechno ukázali vysvětlili. Měl jsem na ruce svoje oblíbené Aquatimery, tak sme pokecali, chtěli se na ně podívat.

Dnes telefonát, že si pro ně můžu přijít. Takže za mě OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...