Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, JoyStick napsal:

Seš na hraně, kde bych volal Chocholouška.

Ono to chce ten trh sledovat na globální úrovni, páč von tak funguje. Ne jen česká bublina s dvěma ušmudlanejma AD, který si nemůžou přijít na méno a dělaj naschvály nejen sobě ale i klientum. O elitářskym komplexu ani nemluvim.

Napíšu jen todle, vaří se mi krev po 2 větách :) 

To máš ešte dobre...v Prahe aspoň aká taká šanca dostať sa k nejakým RLX ( mám po jednej skúsenosti s oboma AD a jednanie podľa mna fajn ). U nás v Bratislave takmer nemožné kúpiť aj nejaké základne DJ, nieto ešte nejaké ocelaky ( to mi príde bez šance ). No a čo sa týka Viedne, tam mi poslednú dobu príde že tvrdo uprednostňujú domácich ( čo sa ani nečudujem )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdilo se, že se ta situace zlepší, že se navýšily výrobní kapacity, že Covid a Čína went down atd., řekl bych, že pokud to není horší než to bylo, tak je to min. pořád stejný. Celý swiss watch industry pod tlakem, ale na cenách to vidět není. Nemluvím o Rolex, těm snad bude jedno i přesun lidí na Mars, ale ostatní značky taky žádné mega sales. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu asi psal, ale u Bechyněho to podle mojí zkušenosti nemá žádnou logiku, nebo ji v tom aspoň teda nevidím (vždy stejně projevený zájem, pokaždé jiné info a jiná čekačka oproti "standardu") a naopak Carollinum mi přijde naprosto předvídatelné (v dobrém). A nevím, jak ostatní modely, ale suby vypadají, že mají teď čekačku kratší než dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Tichus napsal:

Carollinum mi přijde naprosto předvídatelné (v dobrém). 

Souhlas, Carollinum je předvídatelné. Ze dvou poptávek mi ani na jednu nereagovali. Od Bechyneho se mi alespoň do druhého dne vždy ozvali.

Teď nehodnotím dostupnost,pouze přístup k poptávce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Dokusan napsal:

Souhlas, Carollinum je předvídatelné. Ze dvou poptávek mi ani na jednu nereagovali. Od Bechyneho se mi alespoň do druhého dne vždy ozvali.

Teď nehodnotím dostupnost,pouze přístup k poptávce 

Tak zrovna tohle se mi nestalo nikdy ani u jednoho z nich :) A to jsem nepoptaval jednou ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Dokusan napsal:

Souhlas, Carollinum je předvídatelné. Ze dvou poptávek mi ani na jednu nereagovali. Od Bechyneho se mi alespoň do druhého dne vždy ozvali.

Teď nehodnotím dostupnost,pouze přístup k poptávce 

Mne v Carol borec pote, co se neozyvali 2 tydny na 2 poptavky pres jejich kontaktni formular sdelil, ze ty webove formulare co jim prijdou vubec nectou a kdyz neco chci at zavolam.....tak babo rad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Rybiz napsal:

Mne v Carol borec pote, co se neozyvali 2 tydny na 2 poptavky pres jejich kontaktni formular sdelil, ze ty webove formulare co jim prijdou vubec nectou a kdyz neco chci at zavolam.....tak babo rad...

Minulý rok když si volal nebo přišel osobně tak ti řekli že máš napsat mail :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, brownwld napsal:

Cekal jsme kdy to prijde po tom dnesnim clanku na SZ :D (pro ty, kteri necetli tady)

Clanek jsem necetl, mam takovou zkusenost. Ano zapiseme vas na poradnik, ale jeste vas casem pozveme na osobni setkani, abychom si overili, zda vas zajem trva. Hmmm.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ragu napsal:

Tak A.Lange & Sohne to posunul ještě trochu dál... bude to schvalovat centrála 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kdojinej napsal:

A jaky to bylo? Na co se te ptali? Odpovidal jsi spravne? Zapsali ti do indexu nebo mas prijit priste? :)

Akože fakt? To sa mi nechce veriť. A vie niekto správne odpovede? To len aby som prešiel cez test a dostal možnosť sa zapsať na wishlist :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...