Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Davis napsal:

Akože fakt? To sa mi nechce veriť. A vie niekto správne odpovede? To len aby som prešiel cez test a dostal možnosť sa zapsať na wishlist :).

Ale to je pouze u limitovaných kousků, a myslím že kolikrát i v cenovce milionů korun, něco takového plánuješ? :D Pokud ti jde o běžný model od Rolexu, tak se bojím že o dobrý oběd přijdeš a dotazník tam také žádný není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Ale to je pouze u limitovaných kousků, a myslím že kolikrát i v cenovce milionů korun, něco takového plánuješ? :D Pokud ti jde o běžný model od Rolexu, tak se bojím že o dobrý oběd přijdeš a dotazník tam také žádný není. 

Mě jde o běžný ocelový model a na oficiální cestě stojí jak pořadník, tak vizita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, kdojinej napsal:

Mě jde o běžný ocelový model a na oficiální cestě stojí jak pořadník, tak vizita.

Jaký model a vizita u koho, jestli se můžu zeptat?  Pořadník je samozřejmě na každý model, tedy skoro no...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri to je super treba pro ostraváka jet 370 km někoho poprosit aby tě zapsali do fronty na expy To chàpu, že to mailem či telefónem nejde

...a při tom se ještě tvářit, že máš pocit, že se stále pohybuješ v rámci okresu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, M3maniac napsal:

Afri to je super treba pro ostraváka jet 370 km někoho poprosit aby tě zapsali do fronty na expy🤣 To chàpu, že to mailem či telefónem nejde 🤣

Proto jsem zvolil Carollinum, jednoduché, tam to e-mailem jde. Teď se prostě jen zapomíná na to, že je tvrdý lockdown ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, African napsal:

U Exp I nejde o výslech, ale pouze osobní setkání při zápisu na čekací listinu. Nedělej z komára velblouda :D

Nejaky ten vyslech uz jsem zazil, tak jsem zvedavy na tento. Nedelam z komara velblouda, jen mi moc nevoni tyhle manyry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kdojinej napsal:

Nejaky ten vyslech uz jsem zazil, tak jsem zvedavy na tento. Nedelam z komara velblouda, jen mi moc nevoni tyhle manyry.

Nevím jestli tobě slíbili elektriku, ale mě Bechyně řekl že jde o formalitu, vyplnit jméno, adresu, podepsat objednávku a nashledanou, dvě minuty. A jak píše steel, když se tě zeptají co děláš za práci, nebo jak máš velký barák, pošli je dpč, stejně jako bych to udělal já. Koukej, já třeba když kuoval kolo, tak jsem absolvoval to samý a ještě složil zálohu, nekupuješ digitálky za pětikilo.....jak říkám, zbytečně se to všude nafukuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadní otázka je - ta čekací doba se počítá až od toho osobního setkání nebo od telefonátu? Takhle se s expama ke svatbě fakt můžu rozloučit. Což mě přivádí k související otázce - když koupím Rolex od někoho na Chrono24, jak s epak na mě v AD budou koukat, až přijdu po letech na servis s papírama, které jsou napsané na někoho jiného? Dají mi je do servisu? Asi je to hloupá otázka, ale fakt netuším, jak to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, souhlasím s Afričanem, že je zbytečné to nějak dramatizovat. Já měl osobní setkání se zástupci od Bechyněho začátkem minulého roku. Bylo to velmi příjemné povídání o hodinkách, pochlubil jsem se svými DJsty, které jsem kupoval u konkurence, prohlédnul si GMT mastery s rainbow šutrama ve fullgoldu a domluvili jsem se na objednávku Subů, které jsem zakoupil cca za 2 měsíce. Nějaké známky další osobní lustrace, které bych neakceptoval, nebyly ani náznakem. Za mě fajn osobní přístup.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pesnoaar napsal:

Zásadní otázka je - ta čekací doba se počítá až od toho osobního setkání nebo od telefonátu? Takhle se s expama ke svatbě fakt můžu rozloučit. Což mě přivádí k související otázce - když koupím Rolex od někoho na Chrono24, jak s epak na mě v AD budou koukat, až přijdu po letech na servis s papírama, které jsou napsané na někoho jiného? Dají mi je do servisu? Asi je to hloupá otázka, ale fakt netuším, jak to funguje.

Normálně Ti je oservisujou, bez problému. V Tvém případě ( nevím kdy màš termín svatby ) bych je zkusil tímto příběhem obměkčit 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

Nevím jestli tobě slíbili elektriku, ale mě Bechyně řekl že jde o formalitu, vyplnit jméno, adresu, podepsat objednávku a nashledanou, dvě minuty. A jak píše steel, když se tě zeptají co děláš za práci, nebo jak máš velký barák, pošli je dpč, stejně jako bych to udělal já. Koukej, já třeba když kuoval kolo, tak jsem absolvoval to samý a ještě složil zálohu, nekupuješ digitálky za pětikilo.....jak říkám, zbytečně se to všude nafukuje.

Nepotrebuju navod, poradim si sam, diky hosi. Jen me zajimala zkusenost Dokusana, to za prve a za druhe rikam, ze se mi tyhle postupy moc nepozdavaji. Nevim jestli jsem to jiz psal v tomto vlakne ci jinem, a sice to, ze pokazde na formalni jednani u Bechyneho nemuzu rict ani n.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...