Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

To je Carollinum nebo Bechyně? Včera jsem to byl ověřit v Carrolinum. No, nevím jestli to byl můj pocit, ale tak arogantní jednání jsem dlouho nezažil. Ať si dají na dveře ať se nikdo neptá na ocelový Rolex, že nepíšou ani na seznam. Tam už mě nikdo neuvidí, zlatý Bechyně.

Souhlas. Carollinum mě strašně zkamalo. Atogantní jednání a neochota. Dokonce neinformovaný personál. Slečna mi tvrdila, že proti magnetismu jsou odolné pouze MG, tak jsem ji řekl, že všechny rolex b měl mít minimálně parachrom vlásek - znejistěla, zavolala kolegu. Stejný můj dotaz, pan kolega mi řekl, že pokud mě zajímá, do jak silného pole jsou jiné rolex než MG, tak si mám napsat do rolexu.... když jim tam má člověk nechat poměrně dost zlaťáků za hodinky, čekal bych jiný zážitek..... Bechyně naopak super přístup, palec nahoru


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 4. 2021 v 13:36, Robis napsal:


Souhlas. Carollinum mě strašně zkamalo. Atogantní jednání a neochota. Dokonce neinformovaný personál. Slečna mi tvrdila, že proti magnetismu jsou odolné pouze MG, tak jsem ji řekl, že všechny rolex b měl mít minimálně parachrom vlásek - znejistěla, zavolala kolegu. Stejný můj dotaz, pan kolega mi řekl, že pokud mě zajímá, do jak silného pole jsou jiné rolex než MG, tak si mám napsat do rolexu.... když jim tam má člověk nechat poměrně dost zlaťáků za hodinky, čekal bych jiný zážitek..... Bechyně naopak super přístup, palec nahoru


Sent from my iPhone using Tapatalk

stejná zkušenost, Carollinum 2 "kočičky" z toho jedna paní vedoucí.. naprosto arogantní, když jsem chtěl objednat, tak se mi prakticky vysmály, že nic není, a neví kdy bude a vlastně nelze nic.. až vlastně na moje naléhání mě teda jakože zapsali ale stylem, že si slečna utrhla kus papíru z bloku, na to načmárala moje jméno a kontakty a že jsem teda zapsanej, nashle... :D 

zkušenost z jara 2020.. Bechyně úplně jiná, naprosto top zkušenost..  do Carollina už nevkročím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se zase zapsal v roce 2010 u Bechyňů do pořadníku na nákup druhých Rolex. Po dotazu jak to vypadá mi bylo řečeno. Jéé, já jsem na Vás zapomněla. Takže Bechyně u mě rozhodně ne.
Zlaté Carollinum, ale hodná paní manažerka Katka N. tam už myslím bohužel není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 5. 2021 v 10:47, LukasK napsal:

stejná zkušenost, Carollinum 2 "kočičky" z toho jedna paní vedoucí.. naprosto arogantní, když jsem chtěl objednat, tak se mi prakticky vysmály, že nic není, a neví kdy bude a vlastně nelze nic.. až vlastně na moje naléhání mě teda jakože zapsali ale stylem, že si slečna utrhla kus papíru z bloku, na to načmárala moje jméno a kontakty a že jsem teda zapsanej, nashle... :D 

zkušenost z jara 2020.. Bechyně úplně jiná, naprosto top zkušenost..  do Carollina už nevkročím..

Já jsem tam psal dotaz před 14 dny a doteď bez odpovědi, ale je pravda, že jsem tam chtěl nechat jen "blbejch" 150k :D Do HB jsem poslal dotaz včera ráno a po obědě mi volali a na všem jsem se domluvil. Nechápu, jak někdo, kdo prodává tak drahé zboží, může mít takový přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Ondrej83 said:

Já jsem tam psal dotaz před 14 dny a doteď bez odpovědi, ale je pravda, že jsem tam chtěl nechat jen "blbejch" 150k :D Do HB jsem poslal dotaz včera ráno a po obědě mi volali a na všem jsem se domluvil. Nechápu, jak někdo, kdo prodává tak drahé zboží, může mít takový přístup.

Me na dotaz pres formular neodpovedeli vubec, napsal sem klasik email a do dvou dni odpoved ve ktery chteli po me tel. kontakt aby "vytvorili poptavku", po odpovedi na ten mail sem ale zadny potvrzeni nebo podobne nedostal tak vlastne ani netusim jestli napsan jsem ci nikoliv ahah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

49 minutes ago, Micey said:

Obavam se ze nejses.. oni tam celkem trvaj na osobni schuzce, mozna by to nejak dostatecne asertivne slo po telefonu, nevim.

To myslis o HB ne? To nahore bylo o carollinu, u HB jsem volal par tydnu zpet a vse mi bylo hezky vysvetleno ze jen proste prijdu na kafe az bude otevreno takze tam s tou osobni schuzkou samozrejme pocitam

Upraveno uživatelem slnz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zrovna dneska jsem přemýšlel o celé situaci ohledně Rolex. Myslíte, že to lidi časem přestane bavit a řeknou si, proč mám dávat tolik peněz výrobci, který to dělá tak neskutečně těžké, aby si normální smrtelník mohlo koupit jeho hodinky. Proč čekat přes rok na Rolex, když můžu jít a koupit si hned Omegy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Marty89 napsal:

Zrovna dneska jsem přemýšlel o celé situaci ohledně Rolex. Myslíte, že to lidi časem přestane bavit a řeknou si, proč mám dávat tolik peněz výrobci, který to dělá tak neskutečně těžké, aby si normální smrtelník mohlo koupit jeho hodinky. Proč čekat přes rok na Rolex, když můžu jít a koupit si hned Omegy...

Ne, nepřestane. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marty89 Sakra clovece keby si len mal pravdu... bohuzial ju nemas a ani asi nebudes. Na tento bajny stav ked ludi prestane bavit cakat na Rlx sa caka uz hodne dlho 🤣

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...