Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Vortex-Tempus napsal:

F#ck the foil police... 😆 Uzivaj kolego... mna vzdy potesi ked vidim ze sa k tymto nedostatkovym kuskom dostanu ludia ktorych povazujem za sympatakov tohoto fora... napr @Povidláček

Děkuji Ti! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Nech len nekecam... aj ja som si spravil radost a obdaroval som sam seba... za mesiac mam 45 tak si snad mozem konecne dovolit aj tie “dedkovske” a bez waitlistu... 😅

602BBDD5-80A5-4226-B814-16EB885B78CE.thumb.jpeg.21cc3545174f49e1111d917c48296b2a.jpeg

 

 

Moc blahopřeji! Máš je pěkný! Do BI snad taky časem dospěju. Mám na to 5 let. Suby jsem si dal ke 40tinám 🙂 Vše nej v předstihu! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Nech len nekecam... aj ja som si spravil radost a obdaroval som sam seba... za mesiac mam 45 tak si snad mozem konecne dovolit aj tie “dedkovske” a bez waitlistu... 😅

602BBDD5-80A5-4226-B814-16EB885B78CE.thumb.jpeg.21cc3545174f49e1111d917c48296b2a.jpeg

 

 

P. S. Na ně není čekačka? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Violoncello napsal:

P. S. Na ně není čekačka? 

Max 1-2 mesiace ked mas smolu a musia ti ich objednat. Ale to nie ako ze waitlist, proste len naskladnenie. U vacsiny AD kam chodim to je vylohova hodinka... toto alebo oyster verzia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Vortex-Tempus napsal:

Max 1-2 mesiace ked mas smolu a musia ti ich objednat. Ale to nie ako ze waitlist, proste len naskladnenie. U vacsiny AD kam chodim to je vylohova hodinka... toto alebo oyster verzia.

Zajímavý!!! Včera jsem se u Bechyně ještě ptal na OP s novým strojkem pro manželku a pán říkal dva až tři roky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vortex-Tempus  Pěkný DJ. Myslím, že u nich nebo u fg nakonec skončíme všichni, protože nám nic jinýho neprodal. Už ani nevím jak dlouho čekám na "nový" Suby (do kdy jim budeme říkat nový:-D) a už vůbec netuším jak dlouho na GMT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka pani... pred par rokmi by som DJ, potazmo bi-co ani neskusal... velka chyba. Napravene a teraz asi ani nemozem byt spokojnejsi. Chvilu som laviroval ci bico DJ alebo rovno YG DD ale potom som si povedal ze tak dekadentna devka mozem byt az na 50tiny... :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá že se konečně hodinky dostávají i k lidem co je chtějí nosit, ne jen šedivkám a přeprodávačům. Gratuluju k subum i DJ.

Jinak OP budou mít problém s konkrétníma barvama bych řekl, hrozně se to vyhajpovalo, zejména modrá a tiffany. Podle mě to časem opadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky mě potěší, jak se rolády dostanou do rukou (na ruku) někomu, kdo je nosí a nevyndá je z krabice jen na nafocení inzerátu..

Ty barevné OP jsou, jak píše kolega, vyhajpované. U AD mi říkali, že po takovém nesmělém počátku je samotné překvapil zájem. Stačí se mrknout na ceny na chronu.

Hodinky pro ženu bych asi řešil Datejustama, dámské by měly být "na objednávku".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...