Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Jojo, taky sdílím radost místních čerstvých majitelů, který je tu hned vystrčí na ruce. Nemusím asi psát, že prodeje svých bývalých OP Dark Rhodium už delší dobu těžce lituju :D No nic, teď mám stejně v tomhle levelu útrum, tak není co řešit. Ale tak rád se tu kouknu na nový přírůstky místních magorů, to zase jó...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lordsoft :D Ja od 01.2019... u 3 AD :D Presne iny kraj iny mrav + niekto ma viac stastia ako iny. Celkovo sa mi ale zda ze Prazsky kluci maju AD co viac praju obycajnym ludom. V inych mestach si ta bud nezapisu vobec alebo uz pocas procesu zapisovania je uplne jasne ze to skonci v smetiaku skor ako sa za tebou zavru dvere... :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=16988]lordsoft[/mention]  Ja od 01.2019... u 3 AD  Presne iny kraj iny mrav + niekto ma viac stastia ako iny. Celkovo sa mi ale zda ze Prazsky kluci maju AD co viac praju obycajnym ludom. V inych mestach si ta bud nezapisu vobec alebo uz pocas procesu zapisovania je uplne jasne ze to skonci v smetiaku skor ako sa za tebou zavru dvere...
 
 

Počkej, to mě zaujalo...."obyčejným lidem". Jak se pozná v pražské prodejně Rolexu obyčejný člověk?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Chosef76 napsal:


Počkej, to mě zaujalo...."obyčejným lidem". Jak se pozná v pražské prodejně Rolexu obyčejný člověk?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Myslel som tym ludi co si chcu kupit raz za cas jedny hodinky a nosit ich. Sorry ak to vyznelo nejako inak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 4 minutami, Fajkus napsal:

Ja jsem byl ve čtvrtek v Pařížské a do Rolexu jsem ani nešel. Stačilo to, co bylo vystaveno.  Jedny Wim...., jedny DJ 36 a zbytek dámské.

Máš na mysli DJ 36 wimbledon, lebo to by ani nebolo také zlé 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Fajkus napsal:

Ano, DJ 36 wimbledon. Mi ale právě tyto tlak nezvedaji.

Tlak možno nie, ale keď k tomu boli v oceli, dosť dávno som nevidel takýto model vo vitríne len tak oddychovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhá dodací lhůta ba naopak může být pro některé socky i velmi přátelská. Já jsem teď vycuclej z peněz jak sardinky v pixle, takže 3-4 roky termín dodání je teď pro mě ideální čas se trochu vschopit a našetřit.......jsem zapsán a teď už se jen modlit ať za půl roku nezavolají 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 7. 2021 v 8:07, Violoncello napsal:

Zajímavý!!! Včera jsem se u Bechyně ještě ptal na OP s novým strojkem pro manželku a pán říkal dva až tři roky. 

Vieden nove OP zelene pre zenu ale zenske 31ky do dvoch tyzdnov nam volali. Panske velkost ak Ti nezavolaju do 3-4 rokov tak sa na Teba nedostanu :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 7. 2021 v 20:28, Violoncello napsal:

Dnes po půl roce čekání, po usínání se zarámovanou fotkou hodinek na nočním stolku, po shlédnutí všech videí Subů na Youtube, jsem měl možnost navštívit obchod pana Bechyně 🙂 Vše, od první návštěvy v lednu, po druhou návštěvu dnes, proběhlo stejně pohádkově, jako můj pravděpodobný zbytek chrono života 🙂 

M124060-0001

IMG_20210715_132103.jpg

IMG_20210715_185324.jpg

IMG_20210715_185135.jpg

Gratulujem. Uzivaj su super a sedia Ti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...