Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
před 9 hodinami, tedwine napsal:

kde ak nie secret?

Myslím si že to je úplně jedno, protože například zároveň se mnou se zapsal kamarád na Expy u stejného AD, já už je rok mám a on stále čeká 😬 V tom je právě ta Rolex magie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čerstvé zprávy z Prahy:

Carollinum prázdné jak ústa staré ženy, k vidění jen plakáty na zdi. Do pořadníků nezapisují, snad až koncem ledna. Hodinky na předvedení žádné.
Ten krám by měli zavřít a hodinky už posílat jen do Alza boxů. 
Bechyně je v pohodě, k vidění hodně variací Datejust + mohou předvést aktuálně nevyzvednuté kousky, které čekají na vyzvednutí. Do pořadníku zapisují (samozřejmě jen při osobní návštěvě). Čekací lhůta nejkratší na Datejust s hladkou lunetou. 
 

Konec hlášení. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, African napsal:

Myslím si že to je úplně jedno, protože například zároveň se mnou se zapsal kamarád na Expy u stejného AD, já už je rok mám a on stále čeká 😬 V tom je právě ta Rolex magie...

Jj, doslovne cierna magia 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, tedwine napsal:

Jj, doslovne cierna magia 😁

Pokial nemas nadstandartny vztah je to asi o stasti. Ja som si v Sept 2019 po iba 3 tyzdnoch cakania vyzdvihol Polarky u toho isteho Wagnera ako ty ND. Pri tej prilezitosti som pisomne potvrdil zaujem o ND no a nemam ich dodnes... a to som sa im par krat pripomenul.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Pokial nemas nadstandartny vztah je to asi o stasti. Ja som si v Sept 2019 po iba 3 tyzdnoch cakania vyzdvihol Polarky u toho isteho Wagnera ako ty ND. Pri tej prilezitosti som pisomne potvrdil zaujem o ND no a nemam ich dodnes... a to som sa im par krat pripomenul.  

Ja som schytal ND po roku podla mna len koli tomu, ze som tam nedavno kupil asi najdrahsi damsky DJ v historii 😅😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...