Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 27 minutami, shewcza napsal:

Něco ve fullgoldu ideálně s drahokamy. To by mohlo být do čtvrt roku. Čím větší cirkus, tím rychleji na ruce 😉

🤪 to je stejný, jak když chceš párek v rohlíku a v nabídce je jen sedmichodové zážitkové menu :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani uz dlhsiu dobu rozmyslam nad rolexkami otazka znie? Je vobec sanca ich kupi u AD ak nemate kontakty, znamosti? Nie je lepsie ich kupit aj ked za vyssiu cenu z druhej ruky? Ked vidim co sa deje tak zastavam nazor ze aj ked zaplatim vyssiu sumu, som si isty ze aj tak o par rokov na nich neprerobim, alebo sa mylim? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, rudino11 napsal:

Pani uz dlhsiu dobu rozmyslam nad rolexkami otazka znie? Je vobec sanca ich kupi u AD ak nemate kontakty, znamosti? Nie je lepsie ich kupit aj ked za vyssiu cenu z druhej ruky? Ked vidim co sa deje tak zastavam nazor ze aj ked zaplatim vyssiu sumu, som si isty ze aj tak o par rokov na nich neprerobim, alebo sa mylim? Dakujem

Hele kdyz to jsou tvoje vysneny hodinky a tim padem uvazujes v podstate o “zbytecnosti” za dveste hadru, tak je asi fuk jestli das treba o pade vic. Jestli se na to koukas investicne, tak bych byl opatrnej - je to pak jako s kazdou investici a tedy budes verit, ze si to od tebe koupi nekdo jeste za vetsi “nesmysl”. A myslim ze ti prodejci na grey market maji mozna dost stazene pulky - nabidka je siroka a porad se jim to tam vali, jinymi slovy cele to mnozstvi cenove napalenych hodinek nejsou schopni prodat nebo neverejne domluvi uplne jinou cenu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 11. 2021 v 11:15, xcmaniax napsal:

Hele kdyz to jsou tvoje vysneny hodinky a tim padem uvazujes v podstate o “zbytecnosti” za dveste hadru, tak je asi fuk jestli das treba o pade vic. Jestli se na to koukas investicne, tak bych byl opatrnej - je to pak jako s kazdou investici a tedy budes verit, ze si to od tebe koupi nekdo jeste za vetsi “nesmysl”. A myslim ze ti prodejci na grey market maji mozna dost stazene pulky - nabidka je siroka a porad se jim to tam vali, jinymi slovy cele to mnozstvi cenove napalenych hodinek nejsou schopni prodat nebo neverejne domluvi uplne jinou cenu. 

asi tak nejak to vidim, investicne nad hodinkama, ja osobne vubec nepremyslim, ja sem desne chtel Hulky, nebyla sance je u AD sehnat, tak sem je koupil nejakych xx% nad retail, ale mel sem je do 3dnu.... o tom ze je to dneska discontinued model a cena je 2,5x retail nepremyslim, je to spis shoda nahod, kazdopadne cekat predem nestanovenou dobu, nez me je milostive doda AD s neprehlednym udavanim zbozi? sem impulzivni, nakup ted hned, klidne neco navic, na cekani jim prdim 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Teď mi přišla na mail od obchodníka, kde už jsem jedny rolby kupoval, nabídka na daytony bez čekačky se slevou pro mne  5.000 euro proti ceně na webu. Bohužel i tak jsou nad můj limit

https://www.timepiecebank.com/en/rolex-cosmograph-daytona-40mm-platinum-case-platinum-bracelet-blue-dial-ref-116507?utm_source=mailchimp&utm_medium=email

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to mám historku z Carollinum: Minulý rok v září (pátek) mi volali, že mají pro mě expy 36mm nachystané a prodavač na mě doslova naléhal, že si je musím nejlépe v pondělí vyzvednou, což jsem nebyl schopen a nechal jsem se ukonejšit (to jsem byl ještě neotrkaný pochtívač R), prodavač řekl, že není problém, že když si je nevyzvednu, tak mě napíše do dalšího kola, a když jim opět model přijde, tak mi budou volat jako prvnímu... doteď nevolali. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, moco napsal:

Na to mám historku z Carollinum: Minulý rok v září (pátek) mi volali, že mají pro mě expy 36mm nachystané a prodavač na mě doslova naléhal, že si je musím nejlépe v pondělí vyzvednou, což jsem nebyl schopen a nechal jsem se ukonejšit (to jsem byl ještě neotrkaný pochtívač R), prodavač řekl, že není problém, že když si je nevyzvednu, tak mě napíše do dalšího kola, a když jim opět model přijde, tak mi budou volat jako prvnímu... doteď nevolali. 

 

nedodal jsem, ze jsem zapsany u Bechyne. Expy pry celkem chodi a ta fronta pry neni tak strasna, jako u subu a prekvapive i OP. Ale samozrejme co se tyka poctu kusu a poradi v poradniku, tak nesmi ani naznacovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, steel napsal:

ha ha ha na exp 1 jsem se zapsal pred rokem, prodavac mi rekl, ze o ne neni zajem a budou velmi rychle, hmm myslite, ze je mam? 

ach jo :) Vzhledem k tomu, ze v tehle velikosti je to prece jen trochu jiny zanr nez 39mm, tak jsem celkem veril tomu, ze to hodne lidi v poradniku odreklo. Kazdopadne situace, kdy se zapisete na novy model a behem doby, kdy cekate, se prestane vyrabet, nepotesi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...