Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

V 6. 4. 2022 v 18:15, dwg napsal:

nedockal jste se nekdo uz novych 36mm exp I? Jsem zapsany od srpna a zatim samozrejme nic.

Ahoj. Dockal :) Bechyne. Zapisal som sa ihned ked RLX prezentoval novy downsize 36 mm model. Zavolali ma zaciatkom tohto roka. Sice som ich mal uz s novorocnou 10% prirazkou , ale cca po roku som sa dockal. Na predajni mi vraveli, ze som mal asi celkom kliku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, galos napsal:

Ahoj. Dockal :) Bechyne. Zapisal som sa ihned ked RLX prezentoval novy downsize 36 mm model. Zavolali ma zaciatkom tohto roka. Sice som ich mal uz s novorocnou 10% prirazkou , ale cca po roku som sa dockal. Na predajni mi vraveli, ze som mal asi celkom kliku. 

to je pozitivni.. taky kdo by chtel tak maly hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Koren napsal:

Suby bez datumu, čekání v ofiko pořadníku bez 4 dnů rok. Včera vyzvednuto u AD .) Docela to čekání uteklo. A stálo to ale za to.

Gratulace! Jeden rok cekani je uplne v pohode. Bechyne nebo Parizska?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladám, že rok čakačka na Suby bola platná pred rokom, teraz asi nie. Overoval som Datejusty, čo pred rokom som čakal tri mesiace tak aktuálne sú to 2 roky !!! 😂 ani embargo pre boľševikov nepomohlo ....

Upraveno uživatelem rado74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, rado74 napsal:

Predpokladám, že rok čakačka na Suby bola platná pred rokom, teraz asi nie.

Ja jsem tvor trpelivy. Pockam si hezky rok na recesi a pak se bude zase prekupnicku ubyde a cekacky budou snesitelnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Bechyne jsem si objednal GMT Master pred 4 rokama a dodnes ani tuk. Suby cerny pred rokem a pul a taky nic. Znam par lidi co tam objednali to samy dlouho po me a uz je maj. Zadny waitlisty nefungujou. Bud jim musite strcit neco do kapsy nebo bejt extra sympatickej, jinak si to neumim vysvetlit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

On 4/13/2022 at 8:26 AM, Koren said:

Suby bez datumu, čekání v ofiko pořadníku bez 4 dnů rok. Včera vyzvednuto u AD .) Docela to čekání uteklo. A stálo to ale za to.

Tak, u me to bude zejtra presne rok)) Kde to je.... :D 

Upraveno uživatelem slnz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Popelec Hadimrška napsal:

U Bechyne jsem si objednal GMT Master pred 4 rokama a dodnes ani tuk. Suby cerny pred rokem a pul a taky nic. Znam par lidi co tam objednali to samy dlouho po me a uz je maj. Zadny waitlisty nefungujou. Bud jim musite strcit neco do kapsy nebo bejt extra sympatickej, jinak si to neumim vysvetlit. 

tiez mam ten pocit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...