Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Popelec Hadimrška napsal:

U Bechyne jsem si objednal GMT Master pred 4 rokama a dodnes ani tuk. Suby cerny pred rokem a pul a taky nic. Znam par lidi co tam objednali to samy dlouho po me a uz je maj. Zadny waitlisty nefungujou. Bud jim musite strcit neco do kapsy nebo bejt extra sympatickej, jinak si to neumim vysvetlit. 

Takze tys jim nic nestrcil a navic nejsi sympatickej 🙂

Kombinace na prd 🙂

...(joke)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, matejcaha napsal:

Ja myslim, ze vubec nic 🤣

Myslíš? Já mám pocit, že nás mají dobře zmapovaný a přečtený. Z nějakýho důvodu se někdo dočká a někdo ne. Na náhodu bych to neviděl 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak sleduju, tak si myslím, že je to na celkovým dojmu jakej člověk udělá, jakou pohádku při "pohovoru" vymyslí, atd. Už jen to, že to nejde po telefonu / mailu. Sleduju to spíš s pobavením - nejsem čekatel a asi nikdy nebudu :)

Edit: jo a dokonce si myslím, že člověk "s historií" může být svým způsobem znevýhodněný oproti člověku co si jde pro ty svoje vysněný, jediný, doživotní. A nebo to je všechno úplně jinak - to je taky možný :D

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem asi půl roku zapsany a zkoušel jsem zjistit jestli je reálné hodinky dostat cca za rok ke kulatinam. Tak ne,asi jsem taky moc nezapusobil. 🙂 Mozna kdybych nepřibral těch 5 kilo.🤔

Ale jinak jednání příjemné,jen ten výsledek nic moc. 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...