Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

ja som prisiel do AD ze by som chcel Daytony, najprv sa so mnou ani nechceli o nich bavit ale ked som vysvetlil ze k 40 a povedal ze som mal teraz 35 vyjadrili sa ze mam skusit buduci rok v januari, ze mozno sa situacia ukludni a budu dostupnejsie 🤷🏻‍♂️😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, eklektik napsal:

Jsem zapsaný na Batmany. Teď v březnu to budou dva roky. Před dvěma týdny jsem se na ně byl ptát na Václaváku, jak vypadá situace. Prý tam od začátku roku žádné nedostaly a ať prý čekám dál...

Mne to hovoria stále. Keď sa spýtam na žiadaný oceľový model, odpoveď je hneď že ešte také hodinky ani nevideli za posledné 2 roky :) . Čistá komedie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Davis napsal:

Mne to hovoria stále. Keď sa spýtam na žiadaný oceľový model, odpoveď je hneď že ešte také hodinky ani nevideli za posledné 2 roky :) . Čistá komedie

Skorej tragikomedia. Mam jedneho znameho ktory dokaze vybavit gmt od AD za tyzden. Ale asi to bude tym ze tam uz nechal niekolko mega, potom sa necuduj ze sa na nas nedostane…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, nicomnik3333 napsal:

ja som prisiel do AD ze by som chcel Daytony, najprv sa so mnou ani nechceli o nich bavit ale ked som vysvetlil ze k 40 a povedal ze som mal teraz 35 vyjadrili sa ze mam skusit buduci rok v januari, ze mozno sa situacia ukludni a budu dostupnejsie 🤷🏻‍♂️😃

To že se dají u AD koupit Daytony za list (350k Kč) je spíše urban story, jinak by se neprodávaly na chrono24 běžně za 1 mil. Kč a více. Už před 2 lety se prodávaly za 600k Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Josef01 napsal:

To že se dají u AD koupit Daytony za list (350k Kč) je spíše urban story, jinak by se neprodávaly na chrono24 běžně za 1 mil. Kč a více. Už před 2 lety se prodávaly za 600k Kč.

Je tu viacero kolegov ktory Daytony maju od AD za list dokonca cierne aj biele … to ze doba praje priekupnikom je ina story…a chrono nieje panboh myslim ze sa medzi sebou vieme dohodnut na normal … ja viem kupit Daytony za 20 a predavaju sa za 40 ale naco … za prve nechcem robit zo znamych a kamaratov debilov a zarabat na nich  a momentalne som spokojny so subamy . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 4. 2022 v 0:07, nicomnik3333 napsal:

Je tu viacero kolegov ktory Daytony maju od AD za list dokonca cierne aj biele … to ze doba praje priekupnikom je ina story…a chrono nieje panboh myslim ze sa medzi sebou vieme dohodnut na normal … ja viem kupit Daytony za 20 a predavaju sa za 40 ale naco … za prve nechcem robit zo znamych a kamaratov debilov a zarabat na nich  a momentalne som spokojny so subamy . 

Asi budeš mít velkou řadu zdejších co budou chtít koupit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...