Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 18 minutami, moco napsal:

Lze u Carollina zaparkovat legálně ? Poraďte mi prosím vás nějaké parkoviště, děkuju. Jen vyzvednu ocel a mizím. 

V Parizsky jsou modry zony. Bud koupis listek nebo to risknes. Ja tam takhle stavel 10x+ a zatim dobry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, xcmaniax napsal:

To je nějaká provokace ? 😄 

Před měsícem jsem u nich urgoval Exp1 Objednané na jaře, a které mi “dlužili” od podzimu viz můj příspěvek O několik stránek zpět. Pomohlo to a paní vedoucí volala před 14 dny. Takže prodejci toho mají plnou kabelu A jen si vybírají komu to dají🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, gratuluju, takový telefonát člověka vždycky potěší.
Ještě k tomu parkingu. Ono je sice fajn si koupit parking v modré zóně , ale nikdo ti nezaručí volné místo. Často si kupuju parking přes Parkingcard, ale dost často se mi stává, že jezdím půl hodiny kolem dokola a místo nenajdu.
Nevím, to Palladium je větší jistota, alespoň pro mě…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ragu napsal:

Cos komu kam strčil?
Hodily by se mi nějaký submarinery a polarky, jsem skromnej kluk, gmtčka nechám pro jiný.

Nevěš hlavu, na fóru jsem onehdá četl, že mezi tebou a vysněnými Rolexy je pouze jeden “take down” na Václaváku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě k té dostupnosti. V nějaké slabé chvilce jsem vyplnil formulář se zájmem o jedny ocelový sportovní Rolex. Do půl hodiny telefonát.  Aktuálně můžete být veden jako zájemce pouze na jeden model z řady "professional" a v systemu uz vas mame jakozto o model xy. Tak jsem zvolil jeden ze dvou, na které jsem si myslel a budu čekat dál. 

Nicméně telefonát příjemný a konkrétní 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, moco napsal:

Nevěš hlavu, na fóru jsem onehdá četl, že mezi tebou a vysněnými Rolexy je pouze jeden “take down” na Václaváku 

Bohužel ta situace s cenama RLX je už docela nebezpečná. Mluvil jsem o tom tento týden s p. Bechyně, že to není to tak dávno, co jsme nosili RLX za 100 tis., nikoho to nezajímalo, dnes ty samé hodinky jsou skoro za půl mega a začalo to být velmi horké zboží o kterém všichni parchanti vědí a vzít si na chlastačku např. GMT nebo Hulky je přímo výzva dostat přes hubu po cestě domů, zvláště v dnešní době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebýt mého zaváhání v září, tak to mohlo být jen 4-5 měsíců, takhle to byl skoro rok, ale to byla zase vina obsluhy 🙂

Každopádně Carollinum vše napravilo během měsíce po impulzu v podobě e-mailu, takže na druhou stranu velká pochvala personálu ... je to o lidech a na mém případě to lze krásně vidět. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...