Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, African napsal:

Nikdy neříkej nikdy :D Už tady končíme,vyškrábali jsme se na Mera Peak centrál 6480 mnm, krásný to bylo, ale už se těším zítra na letadlo...máme toho plný kecky 🙏

DSC03292.JPG

DSC03061.JPG

Zážitek z této krásky závidím mnohem víc, než kdybys vystál frontu jak na MoonSwatch někde o dva km výš.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes jsem byl mile prekvapen, kdyz jsem na dovolene v Italii prosel kolem Rolex vylohy a meli tam skoro vse. Zasel jsem dovnitr, pokecal s fajn prodejcem a konecne jsem poprve vyzkousel Suby, Polarky a OP. Bohuzel nic z techto kousku nemel skladem, rikal, ze je to ted bida s naskladnovanim. Ale drzi si modely ve vyloze, jelikoz je jim blbe mit prazdnou vylohu :).

BB2AEBE3-95C7-477E-9B06-481564026982.thumb.jpeg.e6a2d996ce5c57c27e51fbc2f00f0603.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Spis to bude pro lidi, co litaji casteji. Kdyz jses na danym letisti kazdej mesic, tak se to asi da. Pred tydnem a pul jsem byl v butiku na letisti v Amsterdamu a rikali mi, ze na prodejne ve meste maji pravdepodobne Exp36. Kdybych je chtel vzit, tak bych asi prebookoval let a bylo by.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, skalis napsal:

Spis to bude pro lidi, co litaji casteji. Kdyz jses na danym letisti kazdej mesic, tak se to asi da. Pred tydnem a pul jsem byl v butiku na letisti v Amsterdamu a rikali mi, ze na prodejne ve meste maji pravdepodobne Exp36. Kdybych je chtel vzit, tak bych asi prebookoval let a bylo by.

Jasný a zajímavý ;) Jinak tento kousek je hned k mání letiště Frankfurt a paní prý tisícovku zlevní pokud brácha nekecal, ale moc často to nedělá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...