Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Samozřejmě ceny výrazně klesly u velké části (tedy ne u všech) hodinek prodávaných na chrono24, ještě před 3 měsíci se vesele prodávali Hulky za 800 tis., obecně šly ceny nejpoptávanějších hodinek výrazně dolů a to ještě není krize, ta udeří příští rok. Možná někdo ještě čeká, že se trh nadchne, ale marně, to pumpování tisknutých peněz do ekonomiky a energetická krize díky přehnaným eko ambicím přinese své ovoce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslednú dobu ako si čím viac čítam a pozerám submarinery tak sa pohrávam s myšlienkou zaobstarať  si ich od AD dúfam že sa dostanem asponm na čakaciu listinu ocelovych čiernych či už s ukazovateľom dátumu alebo bez … pri ktorých je väčšia šanca podľa vás ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AD už odmítají zápis na čekací list (moje zkušenost u Bechyně, kamarádova z Carollina). 

Já tedy, pravda, není to úplně nejaktuálnější, ale byl jsem v Hodinářství Bechyně v lednu a bez problému zapsáno a carolinum pravda, ty odmítají, alespoň mě


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ma ani nenapadlo 

před 1 hodinou, African napsal:

Myslím, že jim to je blbé nezapisovat, tak prostě dělají že zapisují, tak nějak :D

No toto ma ani nenapadlo doteraz 😁 ale možné je všetko ale aj to že sa to podarí aj keď trocha neskôr 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AfricanNa letistich to bylo o tom, ze kdyz litas casto tak si zjistis kdy bude dalsi maso a kdyz te znaj da se neco sehnat. Teda aspon tak to platilo pred covidem. Za covidu vsecko stahli z letiste do mesta (vetsinou to patri stejne pod nejake AD v centru). Realne daytony letiste nevidelo, ale neco se sehat dalo...Sub, OP apod. Tedka se to snad zase vraci pomalu do normalu, ale uz tolik nelitam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Jenes napsal:

Prvý krok som urobil bez tohto by to asi nešlo 😀 urobil som si fotoscreen aby som vedel kedy som prejavil záujem o rolexky 😀

49F1B9DB-9989-47F5-8BA4-5B0105BAFB0E.jpeg

Len taká malá rada lepšie je to zapisovanie osobne ako mailom. A myslím si, že SHERON ťa nezapíše na Suby, ale možno sa mýlim ;) veľa šťastia 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Sherone som kupoval jedny hodinky Rolex, no na poslednej návšteve keď som vyslovil slovo Rolex, boli zrazu nepríjemní, ako by som im tam vadil že som prišiel. Odvtedy míňam svoje peniaze v butiku, kde ma ako zákazníka vedia doceniť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Richard Eš napsal:

Len taká malá rada lepšie je to zapisovanie osobne ako mailom. A myslím si, že SHERON ťa nezapíše na Suby, ale možno sa mýlim ;) veľa šťastia 

Dostal som ešte včera odpoveď a máš pravdu v sherone ma ani nezapíšu na oceľové suby … aby som si vybral iné a poslali mi link na submarinery ocelovo - zlaté a potom ešte datejust 41, že na tieto dvoje ma zapíšu ( čakacia doba do dvoch rokov na obe ) len rozmýšľam, že či sa zapísať na hodinky, o ktorých som neuvažoval ale tie oceľovo zlaté suby sa mi páčia tiež len mne sa zdajú kvôli tejto kombinácii  ( neviem či to správne píšem ale viac elegantné ako oceľové ) ja by som chcel tieto hodinky na každodenne nosenie a neviem či táto kombinácia je na to vhodná a sú tiež o par tisíc drahšie … tak že rozmýšľam zatiaľ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď v Paříži na letišti dva různé obchody jsem byl překvapený že neměly prázdné Rolex vitríny. V prvním teda měli že display only, ale měly asi troje suby, Cameron SDcka, nové bílé expy a asi troje různé GMT.
Několik OP. V druhém obchodě měly asi 3 menší vitríny, v jedné zase že display only, v dalších takovou cedulku neměli. Spoustu OP, expy jedničky i dvojky, suby, GMT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Sherone som kupoval jedny hodinky Rolex, no na poslednej návšteve keď som vyslovil slovo Rolex, boli zrazu nepríjemní, ako by som im tam vadil že som prišiel. Odvtedy míňam svoje peniaze v butiku, kde ma ako zákazníka vedia doceniť.

To preto, lebo Rolex ich zivi a predajcovia z toho nic nemaju, kazdy tam chodi a pyta sa na Rolex.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, seaman napsal:


To preto, lebo Rolex ich zivi a predajcovia z toho nic nemaju, kazdy tam chodi a pyta sa na Rolex.

Predajcovia z toho nič nemajú a to je akože vysvetlenie na aroganciu? Veď dostávajú riadny plat. Zaujímavé, v Budapešti človeka vedia aj slušne odfajčiť, nemusia sa hrať na nadradených

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Davis napsal:

Predajcovia z toho nič nemajú a to je akože vysvetlenie na aroganciu? Veď dostávajú riadny plat. Zaujímavé, v Budapešti človeka vedia aj slušne odfajčiť, nemusia sa hrať na nadradených

Porad premyslim, co je to to "vedia aj slusne odfajcit"... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...