Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

On 7/7/2022 at 6:12 AM, Jenes said:

Dostal som ešte včera odpoveď a máš pravdu v sherone ma ani nezapíšu na oceľové suby … aby som si vybral iné a poslali mi link na submarinery ocelovo - zlaté a potom ešte datejust 41, že na tieto dvoje ma zapíšu ( čakacia doba do dvoch rokov na obe ) len rozmýšľam, že či sa zapísať na hodinky, o ktorých som neuvažoval ale tie oceľovo zlaté suby sa mi páčia tiež len mne sa zdajú kvôli tejto kombinácii  ( neviem či to správne píšem ale viac elegantné ako oceľové ) ja by som chcel tieto hodinky na každodenne nosenie a neviem či táto kombinácia je na to vhodná a sú tiež o par tisíc drahšie … tak že rozmýšľam zatiaľ 

mne povedali pred mesiacom, ze ma nezapisu na ziadne Rolexky.. cakacie doby su nekonecne, a oni ze prakticky uz ziadny poradovnik nemaju, ze len ked niekto odstupi. Tak som sa jej spytal, ze ako sa da odstupit z neexistujuceho poradovnika, a ze ako budu vediet, ze mi maju zavolat, ked v tom neexistujucom poradovniku nebudem zapisany, tak to som zjavne sposobil v jej mozgu kvantovy posun na urovni delenia nulou, podla mna je v tom zacyklena dodnes, co by vysvetlovalo aj to, ze mi mali zavolat ohladne jedneho Tudor modelu, no a nezavolali. Toto ma byt noblesny dealer krajsich zajtrajskov v epicentre hlavneho mesta. Nech si to premenuju na "U Slovaka".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne povedali pred mesiacom, ze ma nezapisu na ziadne Rolexky.. cakacie doby su nekonecne, a oni ze prakticky uz ziadny poradovnik nemaju, ze len ked niekto odstupi. Tak som sa jej spytal, ze ako sa da odstupit z neexistujuceho poradovnika, a ze ako budu vediet, ze mi maju zavolat, ked v tom neexistujucom poradovniku nebudem zapisany, tak to som zjavne sposobil v jej mozgu kvantovy posun na urovni delenia nulou, podla mna je v tom zacyklena dodnes, co by vysvetlovalo aj to, ze mi mali zavolat ohladne jedneho Tudor modelu, no a nezavolali. Toto ma byt noblesny dealer krajsich zajtrajskov v epicentre hlavneho mesta. Nech si to premenuju na "U Slovaka".
Si kup Seika, jako za mlada.

Odesláno z mého SM-S901B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaratovi v Sherone nedavno povedali ze ocelovy DJ 36 ok, ale na 41, ani nic ine panske ho nezapisu, 

 

Ja cakam na OP 41 zelene (v septembry to budu 3 roky), Sub 41 som dostal asi po 1,5 roku,  Dalej cakam na DD40 YG deviaty mesiac. (viac krat mi ponukali s diamantovou lunetou).  O Daytonach YG ani nema cenu hovorit.

edit - "nakupujem" u Wagnera

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, tedwine said:

Kamaratovi v Sherone nedavno povedali ze ocelovy DJ 36 ok, ale na 41, ani nic ine panske ho nezapisu, 

 

Ja cakam na OP 41 zelene (v septembry to budu 3 roky), Sub 41 som dostal asi po 1,5 roku,  Dalej cakam na DD40 YG deviaty mesiac. (viac krat mi ponukali s diamantovou lunetou).  O Daytonach YG ani nema cenu hovorit.

edit - "nakupujem" u Wagnera

to mi pripomina stary vtip (babu si doplnte podla nalady a vkusu sudruha)

A: oh, zase by som chcel pretiahnut Salmu Hayek

B: ty si niekedy pretiahol Salmu Hayek?

A: nie, ale tolkokrat som ju chcel pretiahnut..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, instant napsal:

to mi pripomina stary vtip (babu si doplnte podla nalady a vkusu sudruha)

A: oh, zase by som chcel pretiahnut Salmu Hayek

B: ty si niekedy pretiahol Salmu Hayek?

A: nie, ale tolkokrat som ju chcel pretiahnut..

Sad but true

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Frantik napsal:

Valím hned do Carollina 🙂 

 

před 9 hodinami, moco napsal:

To ano, k Bechyněmu bych nešel

Ja teda nevim, ale me v Carollinu posledni dobou obsluhovali sami chlapi. Jako je pravda, ze kdyz na to nebudu koukat a myslet, tak asi pohoda, ale stejne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...