Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, instant napsal:

mne povedali pred mesiacom, ze ma nezapisu na ziadne Rolexky.. cakacie doby su nekonecne, a oni ze prakticky uz ziadny poradovnik nemaju, ze len ked niekto odstupi. Tak som sa jej spytal, ze ako sa da odstupit z neexistujuceho poradovnika, a ze ako budu vediet, ze mi maju zavolat, ked v tom neexistujucom poradovniku nebudem zapisany, tak to som zjavne sposobil v jej mozgu kvantovy posun na urovni delenia nulou, podla mna je v tom zacyklena dodnes, co by vysvetlovalo aj to, ze mi mali zavolat ohladne jedneho Tudor modelu, no a nezavolali. Toto ma byt noblesny dealer krajsich zajtrajskov v epicentre hlavneho mesta. Nech si to premenuju na "U Slovaka".

Sheron... no ja nemam osobnu skusenost len telefonicku... vymietol som im tam tie moje nove BB36 ktore sa u nich ani mesiac neohriali, jedine pre mna schopne hodinky co mali skladom... v utorok vyplneny formular, streda rano telefonat od mladuckej sales menezerky, na obed som uhradil fakturu a vo stvrtok kratko po obede mi prisiel pred barak sukromny kurier, holohlavy potetovany ale prijemne vystupujuci chlapik na oktavke s ciernymi Brajtlami na ruke, podal mi tasticku s logom Sheron, kde boli hodinky, faktura a nejaky sheron casopis ...
Pred casom som sa ich pytal na OP36 a ze bohuzial, ziadne dalsie objednavky neprijimaju. Jedine DJ mi tam spominali ze do roka cca, ale take som urcite nechcel.
Ja som teda s nakupom aj hodinkami nadmieru spokojny, ale co sa tyka Rolexu, tie "poradovniky" vyzeraju ako dobra fraska a aj AD je proste bez sance. Zakladne modely maju davno poskupovane sedivkari a ti to mrskaju za 2-3x retail, rolex sa tvari ze s tym nic nema, ze to nieje ich ciel, ze oni proste viac nevyrobia pokial by nemali ist dole s kvalitou a to ze urcite robit nebudu... tak s tym bojuju ... napriklad aj tak ze odlepuju folie pri predaji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, ja z osobnej skusenosti nemozem povedat na Sheron pol slova zle...
 

Poradovniky su vsak nieco na co neexistuju oficialne guidelines od Rolexu a tak si to kazdy AD riesi po svojom. A tam sa casto ukazu veci...

Ja vsak stale neviem pochopit ako je to mozne ze sa najde tolko ludi ktori su ochotni sedivakom a flipperom zaplatit aj za zakladne modely 2x a castokrat aj viac over retail. Fakt to nechapem. Tie hodinky predsa existuju. Vyrabaju ich cez 800k rocne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Vies kolko je na svete ludi, ktorym je jedno, ci to stoji 10k alebo 20k. ? Niekedy je prestiz dolezitejsia...

2. Neverim, ze predajcovia u AD si na tom neprivyrabaju. Poviem to tu nahlas, proste si myslim, ze aj oni to pustaju ludom, ktori im nieco prihodia do vrecka. 

 

ale je zbytocne sa nad tym rozculovat, je to proste tak. o par mesiacov, rok to mozno bude uplne naopak a budu Ta prosit, aby si si daco on nich kupil. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vies stve ma na tom to ze to rozchytaju smelinari a poskupuju to kadejaki rozozrati pozeri co o tom vedia kulove...

O par mesiacov je dost mozne ze hodinky budu jedna z poslednych veci na ktore budeme mysliet... ak vobec budeme... ale to sem nepatri.


Proste je blbe ze clovek uz da dokopy nemale peniaze aby si doprial poctivy kusok vysoko kvalitnej hodinariny, technicky aj esteticky na spicovej urovni a potom zisti ze ani za tie peniaze sa k tomu nedostane...

Dnes ma to uz vsak trapi menej... Tudor je vyborna znacka a s poctivou kvalitou spracovania, dizajnom ktory sa mi nakoniec paci viac nez by som cakal, strelivo na dalsie nemam a ani nepotrebujem... a Rolex za mnou ako za stratenym zakaznikom rozhodne banovat nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Ivanhoe34 said:

Jasne, ja z osobnej skusenosti nemozem povedat na Sheron pol slova zle...
 

Poradovniky su vsak nieco na co neexistuju oficialne guidelines od Rolexu a tak si to kazdy AD riesi po svojom. A tam sa casto ukazu veci...

Ja vsak stale neviem pochopit ako je to mozne ze sa najde tolko ludi ktori su ochotni sedivakom a flipperom zaplatit aj za zakladne modely 2x a castokrat aj viac over retail. Fakt to nechapem. Tie hodinky predsa existuju. Vyrabaju ich cez 800k rocne...

ako ze to nevies pochopit? tak ked ta AD nezapise do poradovnika (mna opakovane odmietli) tak si ich mozes kupit akurat na grey market. Za inu cenu. co je na tom nepochopitelne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, instant napsal:

ako ze to nevies pochopit? tak ked ta AD nezapise do poradovnika (mna opakovane odmietli) tak si ich mozes kupit akurat na grey market. Za inu cenu. co je na tom nepochopitelne?

Nedokazem pochopit preco je tolko ludi ochotnych dat sedivakom 2-3x over retail, aj za zakladne ocelove modely. a ze sa tam tych hodiniek vala na stovky...
Ale mozno sa na to divam len prilis cez svoje videnie... Nie som majetny clovek. Ocenim kvalitu ale darmozraca krmit nebudem

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Ivanhoe34 napsal:

Nedokazem pochopit preco je tolko ludi ochotnych dat sedivakom 2-3x over retail, aj za zakladne ocelove modely. a ze sa tam tych hodiniek vala na stovky...
Ale mozno sa na to divam len prilis cez svoje videnie... Nie som majetny clovek. Ocenim kvalitu ale darmozraca krmit nebudem

Sú ľudia čo cenu až tak neriešia, proste chcú hodinky hneď a bez čakania, peniaze vedia zarobiť rýchlo, ľahko a veľakrát bez potu na čele . Samozrejme to že ceny na inzerátoch idú 2-3x nad retail ešte neznamená, že za tie ceny hodinky aj niekto kúpi. Poniektoré kusy sú tam už pekne dlho ....

Upraveno uživatelem rado74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano priznavam trochu som sa pozabudol a pozeram sa na to prilis cez seba. nakolko ja si neviem inak zarobit ako dennodennou robotou a 3 vyplaty nedam nejakemu posukovi len za to ze to flipne na grey, uz z principu...

Anyway jasne ze tam budu v ponuke aj riadne odlezane hniliaky, napriklad take farebne sice uz discontinuovane OP ale za 25k, to uz je tazka psycha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nás tu bude väčšina čo na peniaze musí makať, ja som aktuálne tiež na "čakačke" na DJ rovno som objednal aj kámošovi Yachty a za rok a pol až dva sa možno budeme tešiť už zo "starého modelu" ale nových hodiniek 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, a ake DJ si objednal? To si presne specifikoval ze? A Yachty? jednotky vsak?
Mal som raz na ruke fullgoldy dvojky ktore patrili cloveku z uplne inej sfery (ale hodinkovy pokec sme dali perfektny a napriek svojmu statusu to bol neskutocne privetivy a zhovorcivy clovek) ale to boli strasne obludy, cez 250g a boli mi strasne velke...

Inak s tymi "starymi" modelmi je to take kadejake... na sk fore pisal chlapik ze cakal na expy39 vyse roka a zrovna na prelome obdobi ked vysli nove a tie boli uz 36. Co ale on nechcel take male, tak mu ponukli suby a tie zobral nakoniec...

Pribehy su rozne veru...

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ivanhoe34 napsal:

Nedokazem pochopit preco je tolko ludi ochotnych dat sedivakom 2-3x over retail, aj za zakladne ocelove modely. a ze sa tam tych hodiniek vala na stovky...
Ale mozno sa na to divam len prilis cez svoje videnie... Nie som majetny clovek. Ocenim kvalitu ale darmozraca krmit nebudem

Zbytocne sa valaju ak ti ich nepredaju. Hladas inu cestu ako ich ziskat. (ja osobne nie, cakam na godota, ale ked sa nedockam, neposeru se) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ivanhoe34 napsal:

Parada, a ake DJ si objednal? To si presne specifikoval ze? A Yachty? jednotky vsak?

DJ 41 s novým modrým ciferníkom https://www.rolex.com/watches/datejust/m126334-0032.html a yachty chcel kámoš modré jednotky áno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano priznavam trochu som sa pozabudol a pozeram sa na to prilis cez seba. nakolko ja si neviem inak zarobit ako dennodennou robotou a 3 vyplaty nedam nejakemu posukovi len za to ze to flipne na grey, uz z principu...
Anyway jasne ze tam budu v ponuke aj riadne odlezane hniliaky, napriklad take farebne sice uz discontinuovane OP ale za 25k, to uz je tazka psycha...

To, ze za ne nekdo je ochotnej dat 20k eur je uplne stejne nepochopitelny, jako ze druhej za ne da 10k eur. Kolik je list price je irelevantni default_smile.gif.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, rado74 napsal:

DJ 41 s novým modrým ciferníkom https://www.rolex.com/watches/datejust/m126334-0032.html a yachty chcel kámoš modré jednotky áno ...

Tak to bude velka parada ked to bude... jedno aj druhe, len nech sa co najskor dockate...

@tedwine@skalis ja mam tiez nejaku skusenost s odmietnutim cakacky na OP36, preto som sem pisal no asi zbytocne som si tu pridlho vybijal frustraciu z toho ze z inak technicky aj esteticky vymakanych hodiniek si smelinari a spekulanti robia biznis artikel a hodinky miesto toho aby boli na zapastiach nadsencov tak sa valaju za prepalene ceny na chrono24 a spol... co uz, ja osobne som sa z toho marazmu dostal po svojom, cakatelom zelam vela stastia a pevne nervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 hours ago, Ivanhoe34 said:

Nedokazem pochopit preco je tolko ludi ochotnych dat sedivakom 2-3x over retail, aj za zakladne ocelove modely. a ze sa tam tych hodiniek vala na stovky...
Ale mozno sa na to divam len prilis cez svoje videnie... Nie som majetny clovek. Ocenim kvalitu ale darmozraca krmit nebudem

tvoje videnie vychadza z toho, ze v retaili sa to realne da kupit. Co nie je pravda. Retail nie je skutocna cena. skutocna cena je ta, ktoru zaplatis, ked realizujes nakup. Takze nerozmyslaj sposobom, ze preco by som zaplatil 30 ked retail je 10, lebo ak napochodujes k AD tak ta poslu do prdele aj s tvojimi 10 tisickami, nic ti nepredaju. Ak to za 10 nikde nedokazes kupit tak je to len zbozne zelanie a nie realina moznost. Realna cena je 30 alebo si nic nekupis. 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...