Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 26 minutami, instant napsal:

tvoje videnie vychadza z toho, ze v retaili sa to realne da kupit. Co nie je pravda. Retail nie je skutocna cena. skutocna cena je ta, ktoru zaplatis, ked realizujes nakup. Takze nerozmyslaj sposobom, ze preco by som zaplatil 30 ked retail je 10, lebo ak napochodujes k AD tak ta poslu do prdele aj s tvojimi 10 tisickami, nic ti nepredaju. Ak to za 10 nikde nedokazes kupit tak je to len zbozne zelanie a nie realina moznost. Realna cena je 30 alebo si nic nekupis. 

A když přijdeš k AD a řekneš, že za ně nedáš 10, ale těch 20-30, tak tě pošlou do háje protože se bojí porušení pravidel RLX nebo s tebou uzavřou obchod a rychle ti něco seženou? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, safi napsal:

A když přijdeš k AD a řekneš, že za ně nedáš 10, ale těch 20-30, tak tě pošlou do háje protože se bojí porušení pravidel RLX nebo s tebou uzavřou obchod a rychle ti něco seženou? 

To zalezi jak ktere AD. Slysel jsem historky o par AD v Itosce, kde ti otevrou suplik a muzes si vybrat "za trzni cenu". Realne riskujou, ze prijdou o licenci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

ano ano priznavam trochu som sa pozabudol a pozeram sa na to prilis cez seba. nakolko ja si neviem inak zarobit ako dennodennou robotou a 3 vyplaty nedam nejakemu posukovi len za to ze to flipne na grey, uz z principu...

Anyway jasne ze tam budu v ponuke aj riadne odlezane hniliaky, napriklad take farebne sice uz discontinuovane OP ale za 25k, to uz je tazka psycha...

Aniž bych tě chtěl urazit, tak prostě nejsi cílová slupina ani pro Rolex a ani pro AD, který prodává hodinky stejné cenové kategorie. Já jsem na tom stejně. Pro ně není zajímavý někdo, kdo musí půl roku šetřit za život si koupí 2-4 hodinky kolem 100 tisíc..

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, safi napsal:

Aniž bych tě chtěl urazit, tak prostě nejsi cílová slupina ani pro Rolex a ani pro AD, který prodává hodinky stejné cenové kategorie. Já jsem na tom stejně. Pro ně není zajímavý někdo, kdo musí půl roku šetřit za život si koupí 2-4 hodinky kolem 100 tisíc..

nie neurazis ma, proste takto to je ...  a aj preto som nakoniec moje hodinkove potreby naplnil inak a som s tym uplne ok, spokojny ako nikdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tag Heuer LV napsal:

To mozu byt naozaj len historky lebo neverim, ze by si dovolili riskovat a otvorit takto ten suflik hocikomu z ulice. 

No myslim, že člověk ani nemusí jezdit mimo CZ.. komunikace od prodávajícího na inzertním webu…NE CHMAGU PROSÍM!!!

 

74719D42-1D02-430E-80CA-C0C69D7BB6B8.jpeg

Upraveno uživatelem tikzot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, moco napsal:

Jestli jsi toužil po Rolex a koupil jsi Tudor, tak jsi akorát zmírnil své "utrpení" a tvrzení, že jsi spokojený jako nikdy ti nevěřím 🙂 

Dříve nebo později se dostaví opět pocit prázdnoty 🙂 

Ano to co hovoris dava zmysel a casom sa mozno veci budu vyvijat, ale ja ked som sa nad tym vsetkym aj spatne teraz zamyslal tak mne v podstate neslo az tak o to znacku ako o poziadavky ktore splnali len rolex hodinky (op36 alebo exp tie co mas ty).
Potom som objavil BB36 a zacal sa zaujimat a clovece oni mi vlastne stylovo aj viac sedia, su este menej rozoznatelne aj kvoli tomu ze na tu korunku na ciferniku predsa len reaguje viac ludi aj mimo komunitu... a konzultoval som aj s exellom a ten mi potvrdil ze pocitovo zo spracovania rozdiel medzi OP a BB takmer nie je... ja som spokojny, jedine co by som uvital je mikroregulacia na naramku, aspon easylink, to ano...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

aj kvoli tomu ze na tu korunku na ciferniku predsa len reaguje viac ludi aj mimo komunitu...

Nechci ti brát iluze, ale hodinky nikoho mimo komunitu nezajímaj a rolby moc lidí nepozná. Pokud to teda není nějaký blyštivý model s diamanty apod. Naopak, když většině lidí řekneš, kolik to stálo a jak blbě se shání, tak si klepou na čelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Dez123 napsal:

Nechci ti brát iluze, ale hodinky nikoho mimo komunitu nezajímaj a rolby moc lidí nepozná. Pokud to teda není nějaký blyštivý model s diamanty apod. Naopak, když většině lidí řekneš, kolik to stálo a jak blbě se shání, tak si klepou na čelo.

ludom mimo komunity sa o cene hodiniek zasadne nehovori :) tych reakcii by som bol ozaj rad usetreny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...