Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Dez123 napsal:

Nechci ti brát iluze, ale hodinky nikoho mimo komunitu nezajímaj a rolby moc lidí nepozná. Pokud to teda není nějaký blyštivý model s diamanty apod. Naopak, když většině lidí řekneš, kolik to stálo a jak blbě se shání, tak si klepou na čelo.

Je pravda, že Rolex na první pohled moc lidí nepozná, ale když pak ano, tak většinou velmi dobře ví o čem je řeč. Já mám teď třeba vtipný "problém" s klukama doma - rádi se koukáme na formuli a Rolex je tam snad na každým záběru (stejně asi tenis a golf) a vždycky okomentují - jéé, to je to co má tatínek... 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomíná nedávnej rozhovor s kolegou v práci. Já, utiram si sklíčko na EXP I rukávem košile, on kterej ví, že se zajímám o hodinky:
-tak co, kolik taková sranda stojí? 10, 15 tisíc?
Já: myslíš euro?
On: Haha, ne.
Já: no řekněme, že to stojí víc než 10-15k
On: počkej ukaž co to je? Rolex? Takže o stojí i 100 tisíc? To jako přijdeš do obchodu, dáš jim 100 tisíc a oni ti dají tyhle hodinky?
Já: ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, ragu napsal:

To mi připomíná nedávnej rozhovor s kolegou v práci. Já, utiram si sklíčko na EXP I rukávem košile, on kterej ví, že se zajímám o hodinky:
-tak co, kolik taková sranda stojí? 10, 15 tisíc?
Já: myslíš euro?
On: Haha, ne.
Já: no řekněme, že to stojí víc než 10-15k
On: počkej ukaž co to je? Rolex? Takže o stojí i 100 tisíc? To jako přijdeš do obchodu, dáš jim 100 tisíc a oni ti dají tyhle hodinky?
Já: ne...

😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ragu Ono to je dost dvousecny. Muzes si vzit rozdrbany dziny a triko k tomu a jak hodis na ruku poradny hodinky (napr. Rolex), tak se to cely pozvedne a rozhodne nevypadas jako socka. Ja mam to samy o opacneho pohlavi. Nepoznam jakej "sperk" maj na sobe, ale vetsinou kdyz si reknu "jo ten je hezkej" tak to je znackovy a drahy. Zena kdyz jde, tak to vidi na prvni pohled jako ja hodinky. Ona kdyz se koukne na moje hodinky tak rekne "Proc si kupujes dalsi rolex? Vypadaj vsecky stejne."... a jako sorry plest si suby, pepsi a airkingy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=60181]matejcaha[/mention] mimo lidi co se o hodinky zajímají nikdo nepozná, jestli máš Storm za 5k nebo Richard Mille za 5 mega.

Stejně jako já z dálky nepoznám Birkinku a šperky od Tiffany.

Dobře oblečenej může být člověk za pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla psychologov je cas pred nakupom, rozhodovanie, zbieranie informacii, cakanie uspokojujucejsi, ako cas, ked uz objekt tuzby mame, tak sa podakujte Rolexu, ze chcu, aby ste si ten cas co najviac uzili

Ja nie som ochotny tuto hru s nimi hrat a hlavne nechcem nieco, co ma kazdy.

Ked som dal vedla seba moje TH Aquaracer a Submarinery, TH sa mi pacia aj tak viac, odhliadnuc od znacky, historie, techniky. A teraz aj tak premyslam, ze ich predam a kupim si nieco menej okukane, Formex, Titoni… vela muziky za normalne peniaze.

Resale value neriesim, kupujem si hodinky pre vlastne potesenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, ragu napsal:

To mi připomíná nedávnej rozhovor s kolegou v práci. Já, utiram si sklíčko na EXP I rukávem košile, on kterej ví, že se zajímám o hodinky:
-tak co, kolik taková sranda stojí? 10, 15 tisíc?
Já: myslíš euro?
On: Haha, ne.
Já: no řekněme, že to stojí víc než 10-15k
On: počkej ukaž co to je? Rolex? Takže o stojí i 100 tisíc? To jako přijdeš do obchodu, dáš jim 100 tisíc a oni ti dají tyhle hodinky?
Já: ne...

Tohle bych teda zažít nechtěl, fakt nevím jak bych se z toho vykroutil. A to už to o mně v práci pár lidí taky ví. Raději ale zásadně hodinkový rozhovory neotvírám, s hodinkama neprovokuju a tak mi to vyhovuje. Úplně se mi ježí srst když tohle čtu, brrr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Radik napsal:

Tohle bych teda zažít nechtěl, fakt nevím jak bych se z toho vykroutil. A to už to o mně v práci pár lidí taky ví. Raději ale zásadně hodinkový rozhovory neotvírám, s hodinkama neprovokuju a tak mi to vyhovuje. Úplně se mi ježí srst když tohle čtu, brrr...

Mě to nestresuje, je to kolega se kterým občas zajdu na pivo, takže jsem mu řekl jak to chodí s Rolexem, kolik je retail a za kolik se dají prodat. Tohle v podstatě každej tak nějak pochopí, zejména v dnešní době kdy o investicích mluví i vrátnej.

Samozřejmě pak nastává debata - a to se nebojíš je nosit? Na což kontruju - ještě před minutou sis myslel, že stojí 10k CZK, 99% lidí nic nepozná, nemluvím o tom a dávám si na ně pozor. Auto má větší hodnotu a taky v něm jezdíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej ma nejakou uchylku. Jeden nemeckej kolega ma doma 10 aut, kazdy za X mega. Rano kdyz jede do prace, tak si rika "pojedu dneska porshe nebo ferrari nebo si vezmu teslicku". To je jak u nas s hodinkama. Neni na tom nic logickyho a nepotrebujes to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes sme boli s pani instantovou na Zapade, cestou sme sa zastavili u Wagnera vo Viedni. Teta predavacka s povabom Hillary Clintonovej (rozumej stara ale zato poriadna pica) prva otazka odkial sme. Nato odmietla vytiahnut damske Rolexky spoza skla. Ze su to len exhibition piece a ze sa nedaju ani vyskusat, a uz vobec nie objednat. Bez srandy - nechcela nam ukazat ATRAPU. To len pre @matejcaha, ze ako to funguje ked mas tricko jeansy a na ruke Rolexky. Si proste hovado z vychodnej Europy akurat s Rolexkami. 

U Bucherera servis civilizovany, chlapik predavac bol aj trochu zdielny, vysvetlil, ze na zoznam momentalne moze zapisat len Rakusana, alebo niekoho kto zije v Rakusku alebo je z krajiny kde nema Rolex dealera. Tiez mi povedal, ze na Slovensku ma NEMOZE AD odmietnut. Jednoducho ma musi zaradit do zoznamu, a budem cakat kludne aj 10 rokov ak to bude treba, ale ze ked mi hovoria, ze neexistuje zoznam, tak mi do oci klamu. Tak ze pozdravujem do Sheronu.

Manzelka mi povedala ze po tejto skusenosti si na ruku v zivote ziadne Rolexky neda, ze taketo jednanie este nezazila. Vzdy mi prisla ako rozumna zena, az na ten samotny fakt ze si ma vzala, ale asi sa nechcela v zivote nudit.

Koniec reportu. Milujte, mnozte sa a kupte si Sejka alebo Vacherony. Alebo Blancpain 50 Fathoms big date v titane - su bohovske.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netyka sa to Rolexu, ale debila najdes vsade. 
Ja mam obdobnu skusenost s AD Omega Kosiciach. V lete chodievam zasaden v kratasoch a tricku, neholim sa prilis casto 🙂 tak potom, ako som vosiel do predajne ku mne majitel postavil velkeho tucneho pana, ktory ma nasledoval na kazdom kroku. Pri otazke na moznu zlavu (akosi v tom nevidim nic nepatricne) sa ma opytal ake mam hodinky. Povedal som mu, ze Seiko (mal som GS SBGA031). Na co mi odpovedal, ze hodinky tejto kategorie do 100 eur ma vo svojej vedlajsiej predajni, ze som si pomylil vchod a velky pan mi naznacil, aby som odisiel.
Tak tie zafirove Moony, ktore som si tam prisiel kupit som kupil hned dalsi den u kolegu Peta Bikera v Deal... nebudem podporovat hulvatov. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to mas v podstate pravdu, ze sa to deje aj v inych predajniach inych znaciek.

Ja som bol v predajni v Auparku (bola zima) v bunde ked som sa pytal na konkretny model Omega a chcel si ho pozriet a vyskusat bavili sa somnou ako...ked som si dal dole bundu a hodinky (Rolex) zrazu sa ku mne zacali spravat ako k realnemu zakaznikovi 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@instant Co ja vim, tak Carrolinum te taky nenecha ozkouset. Ze to jsou uz prodany hodinky jenom na vystavku, aby to lidi nemeli osoupany nez to dostanou. U Bechyneho je zkouseni v pohode. Lidi maj ale ruzny zkusenosti. Kazde AD to ma nastavene jinak a zamestance bych ta to nevinil. Chodej tam do prace a delaj co jim vedeni nakaze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, zkouseni hodinek by mela byt samozrejmost. Od toho jsou ve foliich, zamestnanec ma rukavice a zakaznik se jich ani nedotkne. Jestli tam jsou naky atrapy, tomu rozumim, protoze zakaznik si osaha v podstate smuk a to je kontraproduktivni. To chovani k zakaznikovi “podle obleceni”, je taky slozity. Tady ta komunita je dost sva a casto neplni takovou tu beznou situaci, ze borec ma drahy hodinky az po drahym aute, bydleni a treba tech hadrech. Takze prodavaci jsou tak nejak vytrenovani na bohatyho cloveka. A taky v tyhle zemi dost mozna pocitaji s tim nejhorsim. Kdyz jdu k AD, tak si oblek samozrejme neberu, ale tricko z teska a sandale taky ne 😄 Kdyz je prodavac debil, tak je to ale hroznej zazitek i v Gucci hadrech 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...