Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, instant napsal:

Dnes sme boli s pani instantovou na Zapade, cestou sme sa zastavili u Wagnera vo Viedni. Teta predavacka s povabom Hillary Clintonovej (rozumej stara ale zato poriadna pica) prva otazka odkial sme. Nato odmietla vytiahnut damske Rolexky spoza skla. Ze su to len exhibition piece a ze sa nedaju ani vyskusat, a uz vobec nie objednat. Bez srandy - nechcela nam ukazat ATRAPU. To len pre @matejcaha, ze ako to funguje ked mas tricko jeansy a na ruke Rolexky. Si proste hovado z vychodnej Europy akurat s Rolexkami. 

U Bucherera servis civilizovany, chlapik predavac bol aj trochu zdielny, vysvetlil, ze na zoznam momentalne moze zapisat len Rakusana, alebo niekoho kto zije v Rakusku alebo je z krajiny kde nema Rolex dealera. Tiez mi povedal, ze na Slovensku ma NEMOZE AD odmietnut. Jednoducho ma musi zaradit do zoznamu, a budem cakat kludne aj 10 rokov ak to bude treba, ale ze ked mi hovoria, ze neexistuje zoznam, tak mi do oci klamu. Tak ze pozdravujem do Sheronu.

Manzelka mi povedala ze po tejto skusenosti si na ruku v zivote ziadne Rolexky neda, ze taketo jednanie este nezazila. Vzdy mi prisla ako rozumna zena, az na ten samotny fakt ze si ma vzala, ale asi sa nechcela v zivote nudit.

Koniec reportu. Milujte, mnozte sa a kupte si Sejka alebo Vacherony. Alebo Blancpain 50 Fathoms big date v titane - su bohovske.

Kup manželce Santosy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Tag Heuer LV napsal:

Podla teba maju zamestnanci prikazane spravat sa k potencionalnym zakaznikom arogantne?

Tak to asi nemaj. Ale jsou to taky jenom lidi. Predstav si, ze je deset dopoledne a leze ti tam padesatej clovek stylem "mate aspon neco" nebo "neco sportovniho by nebylo". Nebo jeste lip, kdyz ti vyjde clanek v Lidovkach o tom jaka je RLX dobra investice a prijde ti tam druhej den stovka lidi co v zivote nemela na ruce zadny hodinky (apple watch a garmin nepocitam). Ono to ani neni o tom co mas na sobe, ale o nejakem vystupovani a slusnem jednani. Zrovna vcera jsem se koukal na video o tom, jak typka vyrazili z Buggati s tim, ze tam nakracel jako influencer, kterej si jde natacet jak si koupi svoje prvni auto. Borcovi zakazali natacet, sahat na auta, sedat do auta a odesel total urazenej, ze si jich muze koupit kldine 20 protoze je ve vate. No kdyby tam mozna prisel, pozdravil, predstavil se, rekl co a jak dela a proc a slusne se zeptal jestli muze natacet, tak by bylo vsechno jinak. Prvni dojem je 99% a neni to o Gucci tricku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti nevim.. Kingsman krejci by te asi taky ohodnotil podle prvniho dojmu, ale pak by mel byt dostatecne na vysi, aby celou situaci uridil s nadhledem... komentar "jsou to taky jenom lidi" neplati, bud jsem prodavac na urovni nebo jsem lempl a chci obsluhovat jen ty lehke zakazniky (tiche, trpelive, v obleku a platici cash)... :-)


P.s. a predstava, jak tam nakraci Instant coby youtuber s kamerkou na hlave me po ranu dost pobavila.. diky. :-))



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, ze obecne zazitky z nakupovani v jakemkoliv obchode v Parizske jsou spis stress nez nejakej extra zazitek. Je tam prodavacka co ma 30-40 hrubyho navlecena do firemnich hadru a uz od dveri te sjizdi pohledem a vyhodnocuje a obecne se chova nadrazene. To je bohuzel ceska mentalita. Ja to mam v hlavne postaveny vsecko jinak, ale manzelka tam uz do nekterych obchodu nechce uz jenom z principu a chapu to. Kdyz si jdes koupit kabelku, nebo kabat nebo neco zlatyho za X set ticic, tak si chces pripadat jako vazeny zakaznik a ne tam delat pohovor jeslti jses dost dobra, aby te neotocila ven hnedka u dveri. Nebo naposled u Hermese, ze "cesky nerozumim" a "nevim co chcete". Clovek si  pripada jak v nejkym mini marketu na vesnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je návštěva AD událost. Hezky se obléknu, vezmu pěkné hodinky, protože předpokládám, že o nich s někým u Bechyně (kam výhradně chodím) pokecáme. Je to rituál. Vždy po příchodu do butiku mě pohladí jemná vůně z klimatizace a příjemný personál. V teniskách (obrazně) bych tam nikdy nešel. Ale to je možná proto, že jsem často ve společenských hadrech a určitým aktivitám dávám potřebnou vážnost ☺️ A to jsem byl celý covid v teplákách. Jinak rakouský přístup mě tak nějak obecně nepřekvapuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý život chodím v teniskách a stejně tak chodím i do butiku manželce pro kabelku, pro hodinky do Rlx atd... nikdy jsem neměl problém s tím, že by se ke mě někdo choval stylem ,,co tu chcete, vy na to určitě nemáte".... pamatuju si dokonce přesný opak - když jsem přišel cestou z chalupy s dětma, které nebyly uplně ve formě (já žabky, kraťase) do Tiffany koupit manželce šperk na 30tiny, tak prodavačky velmi mile zabavily děti, aby byl klid na výběr... provedly děcka butikem, vybarvily s něma omalovánky, občerstvily je....ukázaly kde co - dětem v tu dobu 4 a 6,  já tam nechal dvěpade a jeli jsme...... 

V Dioru minulý týden naprosto podobná zkušenost.... milý ochotný personál co si na nic nehraje....

myslím, že doba, kdy se kastovalo u dveří je snad dávno za náma. Spíš mám poslední dobou pocit, že to jepřesně naopak, že se zákazníci chovají velmi povýšeně na prodavčky už od vstupu a podle toho pak asi vypadá celý obchodní případ.... Nedávno jsme na toto téma s kamarádem vedli diskuzi a nemohli jsme se shodnout... říká mě: ty tam chodíš jak křupan a jsi OK, já tam dojdu v tom nej co mám, dávám si záležet, aby bylo vidět, že na nákup tam mám (vystrčené hodinky, nápisy všude možně) a chovají se ke mě divně.... myslím, že to bude na prodavače pdobný signál jako, když se ve dveřích v rlx butiky zeptáte na ocelové daytony...

vlastně abych nekecal, jednou se mě to stalo... před 11 rokama v BMW dealerství renocar v Brně, kdy jsem si chtěl koupit novou pětku... no dalších 8let jsem pak jezdil v Audi.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v Carollinu (Rolex b.)zamceny dvere, ochranka ti na vyzadani odemkne, personal ok, odmereny. Prinesou hodinky, zmeri obvod ruky, zkrati tah, mezitim hodi eura do scitacky. Neni tam na co koukat, tak clovek premejsli proc ty AD vypadaj jako kombinace herny a bordelu. Daj ti hodinky a cestovni pouzdro ... A Bum - chces odejit, ale ne ne jeste tady s nami sepisete cosi ? nevim jaka pravni forma dokumentu to byla, musel jsem uvest vsechny osobni udaje a  prodavac mi rikal, ze je to zavazek, ze hodinky nebudou preprodavat - byl jsem tak perplex, ze jsem jim to nadiktoval a podepsal, a navic nedostanes ani svoje pare, venku jsem si rikal, ze jsem asi trochu debil, ale vzhledem k tomu, ze je to pravne nesmysl, chtel jsem to mit za sebou, tak jsem to strpel. Nic moc navsteva a to tam nebyla ani Hillary Clinton. Mozna to bylo tim, ze jsem mel tenisky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Troufnu si rict, ze ty prodavaci poznaji cloveka co ma prachy nezavisle na tom co ma na sobe. Predpokladam ze i podle tech tenisek 😄 Krome Rolexu ale zadny trouble, vsude prijemny zazitek. A je pravda, ze Tiffany je jednim z top. Jinak u me to u Kuby se 104kama vsechno zacalo a uz jsem vicemene rozhodlej ze az bude cas, tak se tam pro ne zase zastavim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 minutes ago, xcmaniax said:

Troufnu si rict, ze ty prodavaci poznaji cloveka co ma prachy nezavisle na tom co ma na sobe. Predpokladam ze i podle tech tenisek 😄 Krome Rolexu ale zadny trouble, vsude prijemny zazitek. A je pravda, ze Tiffany je jednim z top. Jinak u me to u Kuby se 104kama vsechno zacalo a uz jsem vicemene rozhodlej ze az bude cas, tak se tam pro ne zase zastavim:)

ja si trufam povedat ze poznaju leda hovno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, instant napsal:

ja si trufam povedat ze poznaju leda hovno :)

Moje řeč 😁 Bývalý náš německý obchodní partner, jeden z největších vidláků co jsem kdy poznal. Umaštěné montérky jeho každodenní oblečení, žiletku v životě neviděl, třicet let staré kosticové brýle na ksichtě. Asi šest baráků po celém světě, jachtu a mrdel aut, protože je sbíral jak my hodinky. Když ho někde nepustili, šel o dům dál...a vždycky dosáhl svého. Hodně moc lidí přišlo o nemalé peníze, když chlapíkem opovrhovali...každý prostě pozná velký prd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, African napsal:

Moje řeč 😁 Bývalý náš německý obchodní partner, jeden z největších vidláků co jsem kdy poznal. Umaštěné montérky jeho každodenní oblečení, žiletku v životě neviděl, třicet let staré kosticové brýle na ksichtě. Asi šest baráků po celém světě, jachtu a mrdel aut, protože je sbíral jak my hodinky. Když ho někde nepustili, šel o dům dál...a vždycky dosáhl svého. Hodně moc lidí přišlo o nemalé peníze, když chlapíkem opovrhovali...každý prostě pozná velký prd. 

Jasne, je tu par extremu na obe strany…neni to jen o hadrech, je to celkovej look toho cloveka, jak pusobi, vyjadruje se…ale dost tehle diskuze:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, instant napsal:

ja si trufam povedat ze poznaju leda hovno :)

Samozrejmne, ze poznaj uplny ho***, ale sami si myslej neco jinyho. Jinak Tiffany super. Sel jsem tam poblitej od deti s kocarkem a druhym na krku a pani nam dala jeste na cestu destnik.

Upraveno uživatelem matejcaha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím zaklepat, ale AD Rolex jak Bechyně tak Carollinum při výběru i předávání hodně příjemné, vždy na vysoké úrovni a to taky nejsem žádný elegán :D Jednou tedy v minulosti u Bechyněho když jsem šel okolo takový lojza prodejce, který mě zprotivil den, ale to se prostě stává. Nejlepší zůstat sám sebou a nehrát si na žádné hogo fogo, jedině tak se pozná férovost druhé strany, konec konců tací mají většinou stejně hajzli na chodbě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja neviem, uz som vymietol kdejaky butik s kdecim, penazi mam viac nez potrebujem, ale ze by sa ku mne takto spraval obchodnik s niecim tak nepotrebnym ako su mechanicke hodinky, tak to fakt nie. Tolko sa ma rad kazdy. Ked tu citam niektore reakcie tak pozeram ze Stockholmsky syndrom je snad infekcna choroba.. 

Pozrel som si na ich recenzie a vyzera ze nie som zdaleka jediny. Darmo, teta ma talent a tvrdo na sebe maka :D

image.thumb.png.a9d7d4d331ecd2523da2442466cd8036.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...