Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, steel napsal:

tak v Carollinu (Rolex b.)zamceny dvere, ochranka ti na vyzadani odemkne, personal ok, odmereny. Prinesou hodinky, zmeri obvod ruky, zkrati tah, mezitim hodi eura do scitacky. Neni tam na co koukat, tak clovek premejsli proc ty AD vypadaj jako kombinace herny a bordelu. Daj ti hodinky a cestovni pouzdro ... A Bum - chces odejit, ale ne ne jeste tady s nami sepisete cosi ? nevim jaka pravni forma dokumentu to byla, musel jsem uvest vsechny osobni udaje a  prodavac mi rikal, ze je to zavazek, ze hodinky nebudou preprodavat - byl jsem tak perplex, ze jsem jim to nadiktoval a podepsal, a navic nedostanes ani svoje pare, venku jsem si rikal, ze jsem asi trochu debil, ale vzhledem k tomu, ze je to pravne nesmysl, chtel jsem to mit za sebou, tak jsem to strpel. Nic moc navsteva a to tam nebyla ani Hillary Clinton. Mozna to bylo tim, ze jsem mel tenisky ...

Těnisky...a těsilky... :)

před 7 hodinami, Hasňa napsal:

A k tomu ty pravé důvody, proč tohle všechno akceptujete a trpíte, a nechodíte raději ke Kubovi na kafe a pro Sinny... Bída hoši, bída.

Které to jsou, řekni to narovinu šerife. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Violoncello napsal:

Pro mě je návštěva AD událost. Hezky se obléknu, vezmu pěkné hodinky, protože předpokládám, že o nich s někým u Bechyně (kam výhradně chodím) pokecáme. Je to rituál. Vždy po příchodu do butiku mě pohladí jemná vůně z klimatizace a příjemný personál. V teniskách (obrazně) bych tam nikdy nešel. Ale to je možná proto, že jsem často ve společenských hadrech a určitým aktivitám dávám potřebnou vážnost ☺️ A to jsem byl celý covid v teplákách. Jinak rakouský přístup mě tak nějak obecně nepřekvapuje.

Kam chodíš? Mě ještě personál u vchodu nikdy příjemně nepohladil.. tak že bych se taky stavil.. 

Chtěl bych tě vidět v čem chodíš kupovat auto.. nebo kvartýr.. představuju si, ze v prvním případě bereš frak a v druhém se přinejmenším opásáváš šavlí z akademického senátu... :)

Není treba s tím dělat takový cavyky, je to prostě krám s prodavačema, řekl bych. Ale nic ve zlým. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, kdojinej napsal:

 

Nákup hodinek je pro mě jiná událost, než je koupě nemovitosti, auta, nebo jakýkoliv jiný spotřební věci. Na Chmagu jsem přesně proto, abych četl myšlenkový pochody stejným směrem ujíždějících jedinců ☺️ Nacházím tu i pár nadšenců, kteří nechodí do Bechyně jako do krámu a proto mě to tady baví. Rozumím Tvojí rozdílný představě, kterou nesdílím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už, tak do Bechyněho, aby bylo jasnější, že nemyslíš město (jo vím, že se to dá skloňovat i tak i tak) nebo ještě lépe k Bechyněmu :) , každopádně nepsal jsem nic o Chmagu, ale jak chodíš v hodobóžovým do krámu. A záměrně to píšu poněkud hrubě - do krámu, aby bylo jasno, že byť taková návštěva AD může být pro hodinkového nadšence pravým svátkem, který je záhodno oslavit náležitou péči o zevnějšek, volbou šatstva, dnem volna, poledním hodokvasem, kvalitním doutníkem, inspekcí vykřičeného domu atd., jedná se stále pouze a jen o zakoupení něčeho v obchodě. Zdá se mi to dobré připomenout si tento fakt, zvláště v dnešní době, kdy situace povšechně a bohužel tím pádem i zde na fóru, kde už se pomalu řeší jen likvidita, v inzerátech se užívají slova jako investice, spousta nových členů kupuje a zajímá se jen a rovnou o Rolex, vlákna ostatních švýcarských značek zejí prázdnotou a nejžhavější vlákno je "čakacia doba submariner u ad", nepřeje právě těm hodinkovým nadšencům. V těchto ani jiných časech nemíním lézt AD do zadku, protože jsou to prostě jenom prodavači. Někteří jsou prima, někteří se chovají slušně, někteří jsou hulváti, ale jsou to jen prodavači. Doba, kdy se tu lezlo prodavačům do zadku, už je nějaký ten pátek pryč a doufám, že se nikdy nebude opakovat. Netřeba to tedy podporovat.

Violoncello - neber to jako útok, jsem na Chmagu dlouho a rád a přeju ti ať si i "chození do krámu" užíváš dle svého gusta ;) Jen mě sejří, když někam vlezu a tam na mě nějaký lokaj hledí s opovržením. Na druhé straně, několikrát jsem byl u AD svědkem tak arogantního chování zákazníka, že jsem pak personálu vysekl poklonu, co vše musí ustát. Suma sumárum - chovejme se slušně a normálně na obou stranách a bude dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, kdojinej napsal:

Když už, tak do Bechyněho, aby bylo jasnější, že nemyslíš město (jo vím, že se to dá skloňovat i tak i tak) nebo ještě lépe k Bechyněmu :) , každopádně nepsal jsem nic o Chmagu, ale jak chodíš v hodobóžovým do krámu. A záměrně to píšu poněkud hrubě - do krámu, aby bylo jasno, že byť taková návštěva AD může být pro hodinkového nadšence pravým svátkem, který je záhodno oslavit náležitou péči o zevnějšek, volbou šatstva, dnem volna, poledním hodokvasem, kvalitním doutníkem, inspekcí vykřičeného domu atd., jedná se stále pouze a jen o zakoupení něčeho v obchodě. Zdá se mi to dobré připomenout si tento fakt, zvláště v dnešní době, kdy situace povšechně a bohužel tím pádem i zde na fóru, kde už se pomalu řeší jen likvidita, v inzerátech se užívají slova jako investice, spousta nových členů kupuje a zajímá se jen a rovnou o Rolex, vlákna ostatních švýcarských značek zejí prázdnotou a nejžhavější vlákno je "čakacia doba submariner u ad", nepřeje právě těm hodinkovým nadšencům. V těchto ani jiných časech nemíním lézt AD do zadku, protože jsou to prostě jenom prodavači. Někteří jsou prima, někteří se chovají slušně, někteří jsou hulváti, ale jsou to jen prodavači. Doba, kdy se tu lezlo prodavačům do zadku, už je nějaký ten pátek pryč a doufám, že se nikdy nebude opakovat. Netřeba to tedy podporovat.

Violoncello - neber to jako útok, jsem na Chmagu dlouho a rád a přeju ti ať si i "chození do krámu" užíváš dle svého gusta ;) Jen mě sejří, když někam vlezu a tam na mě nějaký lokaj hledí s opovržením. Na druhé straně, několikrát jsem byl u AD svědkem tak arogantního chování zákazníka, že jsem pak personálu vysekl poklonu, co vše musí ustát. Suma sumárum - chovejme se slušně a normálně na obou stranách a bude dobře.

S tím, co jsi napsal, se naprosto ztotožňuju 🍻 Tak, jako chodil můj děda každou neděli do kostela v obleku, já chodím každý rok k Bechyněmu. Někdy i dvakrát ☺️Hezký večer!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co stoji taka licencia od Rolexu aby som sa mohol stat AD, rozmyslam ze ci to nebude lacnejsie a rychlejsie touto formou, ze mi budu par kusov rocne posielat do zbierky 🤣

inak u slovaka je to o dost horsie ako v cz, od bechyneho aspon zavolaju naspat a da sa s nimi rozumne pobavit, napriklad take exp1 cca pol roka cakacka, v sherone 2+ roky a najnovsie sa uz ani nenunuvaju zapisat, rovno genericka odpoved ze to je ziadany model, nemame, nevieme, neotravujte, prakticky na vsetko od Rolexu

celkovo nakup v sherone je dost stresujuci, divne tam zazeraju, gorila sliedi okolo vas, ale mali obcas aj svetlejsie dni nech im nekrivdim, vo vseobecnosti ale nic moc zazitok, je ale pravda ze som si nikdy nezobral frak a nalestene lakovky, tak mozno to bude tym

vo wdl mam pocit ze maju o dost lepsi pristup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Hasňa napsal:

A k tomu ty pravé důvody, proč tohle všechno akceptujete a trpíte, a nechodíte raději ke Kubovi na kafe a pro Sinny... Bída hoši, bída.

Když ono ti je příběhů milión, já ti tenkrát zavolal do Carollina že chci Expy 2, paní mě poslala email že jsem zapsaný, žádná osobní náštěva. Za tři měsíce volala že jsou připraveny. Ještě jsem si musel půjčit prachy, protože jsem počítal s vyprávění s mnohem delším dodáním a strakal jsem si do prasátka :DByl jsem docela časově vytížený, úřadoval Covid tak si na mě příjemná ženština našla čas v neděli. V zadních prostorách u kafíčka předala, zkrátili tah, parádně jsme pokecali o cestování a za hodinku jsem šel nadmíru spokojený s Expy na ruce domů. Za mě prostě na jedničku s hvězdičkou. Sinny jsou parádní hodinky, o tom žádná, ale dát jim přednost před Rolexem kvůli čekací lhůtě, nevím no,za mě asi nee, ale to už by bylo na jiné vyprávění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Hasňa napsal:

Tak to seš očividně výjimka potvrzující pravidlo. Přeju Ti to, paráda. 👍

Dík. Mě ti to spíš přijde hodně individuální, jak jsem již psal. Myslím že Lojza, který nikde nefiguruje v databázi a má zájem ty hodinky nosit, má určitě větší šanci než borec, který se zapisuje po čtvrté a je z něho cítit trezorové pižmo 😁 Zapsal jsem se teď ještě na jedničky, které zpravidla chodí do šesti měsíců, ale už si také nejsem jistý dodáním když už jedny mám. Na druhou stranu jsem do AD poslal jako poděkování fotky z letošního lezení v Nepálu, tak si je trochu předbíhám no, prostě Hujer 🙂 Každopádně je již každému zcela jasné, že Rolex má enormní zájem o to, aby se jejich hodinky dostávali k běžným uživatelům a hlavně aby se nosili. Tak budou i nastaveny školení pro AD prodejce.

DSC03463.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Dík. Mě ti to spíš přijde hodně individuální, jak jsem již psal. Myslím že Lojza, který nikde nefiguruje v databázi a má zájem ty hodinky nosit, má určitě větší šanci než borec, který se zapisuje po čtvrté a je z něho cítit trezorové pižmo 😁 Zapsal jsem se teď ještě na jedničky, které zpravidla chodí do šesti měsíců, ale už si také nejsem jistý dodáním když už jedny mám. Na druhou stranu jsem do AD poslal jako poděkování fotky z letošního lezení v Nepálu, tak si je trochu předbíhám no, prostě Hujer 🙂 Každopádně je již každému zcela jasné, že Rolex má enormní zájem o to, aby se jejich hodinky dostávali k běžným uživatelům a hlavně aby se nosili. Tak budou i nastaveny školení pro AD prodejce.

DSC03463.JPG

Na Exp I se čeká jen 6 měsíců?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 7. 2022 v 2:49, instant napsal:

Dnes sme boli s pani instantovou na Zapade, cestou sme sa zastavili u Wagnera vo Viedni. Teta predavacka s povabom Hillary Clintonovej (rozumej stara ale zato poriadna pica) prva otazka odkial sme. Nato odmietla vytiahnut damske Rolexky spoza skla. Ze su to len exhibition piece a ze sa nedaju ani vyskusat, a uz vobec nie objednat. Bez srandy - nechcela nam ukazat ATRAPU. To len pre @matejcaha, ze ako to funguje ked mas tricko jeansy a na ruke Rolexky. Si proste hovado z vychodnej Europy akurat s Rolexkami. 

U Bucherera servis civilizovany, chlapik predavac bol aj trochu zdielny, vysvetlil, ze na zoznam momentalne moze zapisat len Rakusana, alebo niekoho kto zije v Rakusku alebo je z krajiny kde nema Rolex dealera. Tiez mi povedal, ze na Slovensku ma NEMOZE AD odmietnut. Jednoducho ma musi zaradit do zoznamu, a budem cakat kludne aj 10 rokov ak to bude treba, ale ze ked mi hovoria, ze neexistuje zoznam, tak mi do oci klamu. Tak ze pozdravujem do Sheronu.

Manzelka mi povedala ze po tejto skusenosti si na ruku v zivote ziadne Rolexky neda, ze taketo jednanie este nezazila. Vzdy mi prisla ako rozumna zena, az na ten samotny fakt ze si ma vzala, ale asi sa nechcela v zivote nudit.

Koniec reportu. Milujte, mnozte sa a kupte si Sejka alebo Vacherony. Alebo Blancpain 50 Fathoms big date v titane - su bohovske.

Blond vlasy strhany kameny xicht?  Tuto ked tam vidim za pultom stat, mam v pici cely den. Je pravda ze uz som tam skoro rok nebol, ale to s tym zapisovanim vyhradne rakusanov si ma nepotesil. Je teda mozne ze cakam na call uplne zbytocne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...