Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Chcem si kupit nezmyselnu vec za povedzme 15 000 eur, cca 350 000 CZK. A teda mam sadnut do auta/vlaku/lietadla (ok, ze byvam na dedine/vsi je moj problem) a cestovat niekam, aby ma "zapisali" do neexistujuceho poradovnika? A to este nesiem mat oblecene kratasy a tricko. Hm...dobre....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, EpsteinBarr napsal:

Chcem si kupit nezmyselnu vec za povedzme 15 000 eur, cca 350 000 CZK. A teda mam sadnut do auta/vlaku/lietadla (ok, ze byvam na dedine/vsi je moj problem) a cestovat niekam, aby ma "zapisali" do neexistujuceho poradovnika? A to este nesiem mat oblecene kratasy a tricko. Hm...dobre....

Ty jsi opravdu ochotný dát za nesmyslnou věc 350.000? Hm, tak to je taky dobre 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, EpsteinBarr napsal:

Hm....a vies, ze aj ano? 
Ako sa ma chrbat a spona? 🍻

Chrbat fajnový, sponu rozleštíme:-) Rolex za to čekání stojí, věř mi ...:cheers: A navíc můžeš mít kliku pokud si kluk štěstěny a budou doma raz, dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky gratulace. Ja uz skoro rok a pul cekam na suby, ale zacinam mit pocit, ze se nikdy nedockam. Puvodne jsem byl zapsanej na suby i ty polarky, ale rikal jsem si, ze maj uz moc velky pouzdro, tak jsem nechal jen ty suby a ted nevim, jestli jsem neudelal chybu 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol :D V tomu videu o tom mluví jako o nějakém gamechangeru (biggest move Rolex ever made... It will definitely work... ADs MUST engage with public) a v praxi, pokud se to vůbec stane, to bude tak, že neprodají 30 hodinek panu Flipperovi ale 3 x 10 lidem, který tam pan Flipper po domluvě s AD pošle místo sebe za nějakou symbolickou almužnu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...