Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Jen bych chování prodejců nenazval investicí, ale spekulací. Nyní při poklesu cen, se snaží ještě na poslední chvíli prodat, domnívám se, že někteří z nich nejsou ani milovníci hodinek, ale jen hokynáři. Každopádně to má výhodu, že Rolex nejsou tulipánové cibulky, které kdysi padly na nulu a zachovají si hodnotu i ve zlých časech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lukassob napsal:

je to odnekud zrejme prevzaty clanek, spojitost s kryptomenama mi teda lehce unika. Tak pokud se situace(dostupnost)vrati na uroven roku, nevim, 2017, proc ne?  

Nicmene v nedeli na hodinkee vysel clanek o svycarskem hodinarskem prumyslu s nazvem Recese ? Jaka recese, kde? podlozeno tvrdymi daty, ne jako Idnes ...

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, steel napsal:

je to odnekud zrejme prevzaty clanek, spojitost s kryptomenama mi teda lehce unika. Tak pokud se situace(dostupnost)vrati na uroven roku, nevim, 2017, proc ne?  

Nicmene v nedeli na hodinkee vysel clanek o svycarskem hodinarskem prumyslu s nazvem Recese ? Jaka recese, kde? podlozeno tvrdymi daty, ne jako Idnes ...

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-07-29/the-crypto-collapse-has-flooded-the-market-with-rolex-and-patek

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro ty znacky jako AP, PP to treba zase takova vyhra neni. Moc hodinek rocne neprodaji a potrebuji prodavat taky komplikace. To ze prodaji hodinky za 35 tis dolaru, jejich prodavac si neco prihodi do kapsy ze to prodal “pod stolem” je moc nevytrhne…A pro ostatni premiovejsi znacky, kde ani ty “zakladni” modely nejsou tak hype to muze byt obrovsky problem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Jörg8X napsal:

fajn vime odkud to zkopirovali, ale to je vse. Existuje nejaky dukaz, krome Petra Mary, ze lidi investujici do krypta investuji zaroven do R 🙂 teda krome toho, ze to tvrdi Ch24. Lze nalezt samozrejme nejakou konstrukci, rozlozeni portfolia atp

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@steel jak jsem již psal, spadlo to "nahoru" 🙂

Ještě jedna věc, kterou jsem netušil je ta, že když máš ( v mém případě u B) nahlášený wish list s postupně seřazenými modely, tak pokud se rozhodneš přesunout např. model z třetí pozice na první, tak časově ti zase naběhne nula. Tak pozor na to.

PS: stejně je to číčovina, dělat ještě v seznamu další seznam podle "chtíče" modelu. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, steel napsal:

prijde mi, ze spis Ch 24 hleda zoufale duvod propadu, ale jak tu nekdo zverejnoval ty grafy z Ch 24 Suby no date, ten propad je minimalni a ta sekundarni cena je porad strasne nesmyslne vysoko na retailem

Plně s tebou souhlasím nějaký propad tam je ale dávat jednou takovou cenu je nesmysl.Pravda nemusíš čekat.Tak se třeba dočkáme a kdo chce nosit hodinky a nemít je v šuplíku koupí za rozumnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kultovní modely a značky porostou i v době krize. Když jsem ještě měl čas a psal o hodinkách a bavil se s lidmi z různých hodinářských značek i z našich AD, tak mi všichni potvrdili, že v době nejistoty lidé přestávají kupovat extrovertní, nápadné typy luxusních hodinek od méně profláknutých značek  a vracejí se k tradičním značkám a modelům jako je Omega Seamaster a Speedmaster, Rolex a pár dalších. V krizích většinou výrobci představují decentněji pojaté nové modely nebo jejich variace.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím jak se spekuluje o rozšíření manufaktury a navýšení výroby, tak tím nemůže Rolex nic zkazit a může si pouze přilepšit. Tisíce lidé na wishlistech, kteří si stejně předražený kousek na chronu24 nekoupí a ta enormní poptávka nemusí trvat věčně, měli by chytit šanci za pačesy. Samozřejmě je všechno ve hvězdách co bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně toto je novinářský kec roku, skoro na Pulitzera:

"Poptávka vzrostla také po téměř všech modelech z kolekce Omega Speedmaster, která je výsledkem spolupráce se sesterskou značkou Swatch."

 

Bože, když tomu nerozumim, tak o tom nepíšu..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...