Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 21 minutami, paya01 napsal:

No hlavně toto je novinářský kec roku, skoro na Pulitzera:

"Poptávka vzrostla také po téměř všech modelech z kolekce Omega Speedmaster, která je výsledkem spolupráce se sesterskou značkou Swatch."

 

Bože, když tomu nerozumim, tak o tom nepíšu..

 

Souhlas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, matejpracny napsal:

Dá se dočkat, dneska vyzvednuté :)

A pak že nerostou :D Tak ať ti hezky slouží a pořádně jich ponosíš, snad u tebe neskončí v nekonečném trezorovém šeru jako 80% Rolex produkce 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, matejpracny napsal:


 

Dá se dočkat, dneska vyzvednuté :)

Gratulace! Já čekám telefonát, že je mám nachystané každým dnem 🙂 Čekám už 10 měsíců a prostě jsem si v sobě nastavil, že v létě zavolají 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, richiecerny napsal:


Tak to je super, tise zavidim, a jak dlouho a od ktereho AD? Smim li se zeptat? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lehce přes rok u Bechyněho. Včera přišel telefonát a málem jsem spadl ze židle. Ideální načasování vzhledem k tomu, že by se mi měla narodit dcera v nejbližších pár dnech :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehce přes rok u Bechyněho. Včera přišel telefonát a málem jsem spadl ze židle. Ideální načasování vzhledem k tomu, že by se mi měla narodit dcera v nejbližších pár dnech  

Tak to je super, to to pekne vyslo tak at slouzi, dcerka at je zdrava a diky za odpoved


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, matejpracny napsal:

Lehce přes rok u Bechyněho. Včera přišel telefonát a málem jsem spadl ze židle. Ideální načasování vzhledem k tomu, že by se mi měla narodit dcera v nejbližších pár dnech :) 

Hezky pěkně 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, matejpracny napsal:

Lehce přes rok u Bechyněho. Včera přišel telefonát a málem jsem spadl ze židle. Ideální načasování vzhledem k tomu, že by se mi měla narodit dcera v nejbližších pár dnech :) 

Gratulace, taky čekám, hodinky i potomka. 😀 Rok to teprv bude, ale tak třeba se zadaří a zazvoní telefon do porodu. Podle všeho ještě mají aspoň 14 dní. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu kryptu, urcite pad cen mel vliv na ceny hodinek. Ale myslim si, ze spis na PP, AP, RM a vetsinou limitovany edice pripadne hype barevny kombinace. Bylo dost lidi co meli penez jak slupek a za vydelky z krypta nakoupili hodinky a "lamba". U normalnich subu bych vinil spis zavrenou Cinu a trhy celkove. Navic jak se rika "if it goes to fast it wont last, it is like drunken errection...". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa nejak extra nevyznam, ale cakat, ze v "dohladnej dobe" sa zlepsi dostupnost beznych ocelovych modelov, a to na zaklade pochybnych grafov z chrono a dvoch clenov fora, ktorí sa dockali hodiniek je.....neviem, naivne? (samozrejme, rad sa budem mylit). Naviac, fotky tych GMT z chlubiciho vlakna sa tu este neobjavili. Dalsim aspektom je, ci retail bol celkovy naklad....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...