Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Z toho co jsem pochopil tak Daytony a GMT jsou na prodejne stale skoro k nevideni. Spis jsou to Vanoce, kdyz prijdou. A taky se netvarili, ze by jim ty Suby chodili nejak casto. Ale pokud se to zlepsi, tak jen lip pro nas, co chceme hodinky na noseni a ne na obchod :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, matejpracny napsal:

Ale pokud se to zlepsi, tak jen lip pro nas, co chceme hodinky na noseni a ne na obchod :) 

Přesně 👍

 

před 2 hodinami, praguegabi napsal:

Tak to měli v pondělí u Bechyněho zavážku :)

já byla hned v pondělí co volali

 

 

45D404D0-B599-4FC1-A383-71F52A5C4590.jpeg

Jsou moc pěkný, gratulace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem :)

První dojmy? Když mi volali, tak jsem měla nevěřícně otevřenou pusu, pak slzy, pak úsměv a když jsem si je vyzvedávala tak neustálý úsměv a šok 😄

Měla jsem možnost si DJ36 vyzkoušet před objednáním, ale v jiné barevné kombinaci s velkým páskem, takže i přesto pro mě bylo překvapení, jak krásně mi padnou na ruku. Nemůžu se na ně vynadívat 🤩 Zvolila jsem hodinky tak abych si je mohla vzít k podpatkům i k teniskám. Jsem z nich nadšená, protože se opravdu hodí ke všemu a díky ciferníku, je mohu kombinovat i se zlatými doplňky. Jsou to krásky na celý život ❤️
 

Před vyzvednutím jsem si zažívala trošku výcvik, nebo jak bych to řekla. Objednali jsme si celá rodina, měla jsem je mít dle odhadu první. Na konec 2 týdny předemnou, jsme měli v rodině 2 hodinky a pro mě furt nic, samozřejmě nejvíc natěšená jsem byla já 😄 a tak jsem 2 týdny smutně koukala po ostatních a už vzdávala naději, že bych se dočkala…ale nakonec to vyšlo 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, praguegabi napsal:

Díky všem :)

První dojmy? Když mi volali, tak jsem měla nevěřícně otevřenou pusu, pak slzy, pak úsměv a když jsem si je vyzvedávala tak neustálý úsměv a šok 😄

Měla jsem možnost si DJ36 vyzkoušet před objednáním, ale v jiné barevné kombinaci s velkým páskem, takže i přesto pro mě bylo překvapení, jak krásně mi padnou na ruku. Nemůžu se na ně vynadívat 🤩 Zvolila jsem hodinky tak abych si je mohla vzít k podpatkům i k teniskám. Jsem z nich nadšená, protože se opravdu hodí ke všemu a díky ciferníku, je mohu kombinovat i se zlatými doplňky. Jsou to krásky na celý život ❤️
 

Před vyzvednutím jsem si zažívala trošku výcvik, nebo jak bych to řekla. Objednali jsme si celá rodina, měla jsem je mít dle odhadu první. Na konec 2 týdny předemnou, jsme měli v rodině 2 hodinky a pro mě furt nic, samozřejmě nejvíc natěšená jsem byla já 😄 a tak jsem 2 týdny smutně koukala po ostatních a už vzdávala naději, že bych se dočkala…ale nakonec to vyšlo 🙏

Blahopřeju a užívej 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 4. 8. 2022 v 17:33, jamikadze napsal:

Len taka otazka. 

Co si myslite aka je cakacia doba na GMT BLNR? 2-3 roky? A po par mesiacoch su tu))) Nechapem,ze veru.Ako je toto vobec mozne. Zajtra  budu na ruke))

A kde? 👀 to bych ani nerekl, ze je mozne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...