Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Na chvíli se rozjela diskuse k Rlx v rodinném vlákně, čehož jsem si všiml až teď a tam můj dotaz není úplně aktuální, tak se zeptám ještě raději tady. Beru, pokud se někdo dočká řekněme za 1-2 roky max. Ale třeba za 5 a víc let, aniž byste se extra připomínali, jste se někdo dočkali? O takový době celkem pochybuju, že někdo ten waiting list vůbec je schopný udržovat. Fakt by mě to zajímalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Davis napsal:

Takisto vyše 4 roky na GMT, raz za pol roka sa pripomeniem, potvrdia. Úprimne? Ja si myslím, že kto tie hodinky nedostane do 2 rokov, toho len vodia za nos :)

Jasne. Proc vodi za nos zrovna me netusim, ale jak rikam, jsou to jen hodinky a ne ksefty s byty v Brne 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sa pred 1a1/2 rokom dal u Bechyne zapisat na 3 rozne kusy a ked som tam vlani pred vianocami volal bolo mi povedane ze predavac u ktoreho som sa zapisal uz 3 mesiace nerobi🙁a cez telefon ma uz nezapisu na nic😝este ze som sa paralelne zapisal u SK AD a od vtedy mi uz prisli dvoje, takze dodavatela mam vyrieseneho🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Davis napsal:

Takisto vyše 4 roky na GMT, raz za pol roka sa pripomeniem, potvrdia. Úprimne? Ja si myslím, že kto tie hodinky nedostane do 2 rokov, toho len vodia za nos :)

Mám na to podobný názor, že pokud se nedočkáš za 1-3 roky řekněmě, tak už asi vůbec 🙂. Teď čekám 1,5 roku na klasický Suby Date, tak uvidíme 😄. Tahle politika Rolexu nebo AD je fakt blbá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základě tohodle vlákna sem včera zkusil cvičně zavolat k Bechyňům, jestli jsem po těch 21 měsících čekání na ND furt někde napsanej, páč ten pán, co to se mnou sepisoval, tam už dávno neni. A kupodivu mě našli, potvrdili email a vyzvali k trpělivosti:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Micey napsal:

Na základě tohodle vlákna sem včera zkusil cvičně zavolat k Bechyňům, jestli jsem po těch 21 měsících čekání na ND furt někde napsanej, páč ten pán, co to se mnou sepisoval, tam už dávno neni. A kupodivu mě našli, potvrdili email a vyzvali k trpělivosti:)

Mě potkal stejný problém, že pán, co se mnou sepisoval již nepracuje a kdybych se sám neozval, jak to asi tak vypadá, tak je moje žádost neoficiální a čeká na zpracování, jelikož to pán špatně založil. Takže jsem tam musel v létě znovu osobně potvrdit, že mám stále zájem. Naštěstí to brali jako chybu z jejich strany a platí původní termín zapsání 🙂 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...