Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, ragu napsal:

Záleží na přístupu AD. Byl jsem zapsanej na Exp39 a když ta reference skončila, od Bechyněho se mi ozvali jestli mám zájem o novou a měl jsem je dřív.

Hm, tak to já ze skoro roční čekačky na 114060 automaticky "vypadl" a vysr@li se na mě, z čekačky mě vyškrtli. Prej jsem se měl sám přihlásit, že chci přepsat na novou referenci. Svůj názor na to vyjadřovat nebudu a už jim odmítám lézt do prdele...  Chápu, že moje peníze Bechyně nepotřebuje, ale já už od nich taky nic nechci.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, dlubix napsal:

Hm, tak to já ze skoro roční čekačky na 114060 automaticky "vypadl" a vysr@li se na mě, z čekačky mě vyškrtli. Prej jsem se měl sám přihlásit, že chci přepsat na novou referenci. Svůj názor na to vyjadřovat nebudu a už jim odmítám lézt do prdele...  Chápu, že moje peníze Bechyně nepotřebuje, ale já už od nich taky nic nechci.  

To je dost smutné. Myslím že ked sa nechám zapísat na nejaky model hodiniek, tak je úplne jedno či medzičasom zmenia referenciu, model  ako taky stále zostáva. Od Bechyne je to tak trochu prístup na hulváta

Upraveno uživatelem Campino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 11. 2022 v 14:23, matejcaha napsal:

Barevne jsou delsi dobu, pokud ti je vubec zapisou.  A pak cim mensi, tim dostupnejsi. Napr 34mm cekam pro zenu a pry by to melo jit nejak rozumne. 

Ahoj,

ja som kupoval pre zenu tento rok tiez OP34(silver) a mal som ich za 5 mesiacov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 18. 10. 2022 v 8:59, MichalSVK napsal:

Cakam od prveho dna vydania na pepsi 2018, eviduju, neprislo nic.... :D

Já čekám (u Bechyně) od 12/2019 na Kermity (původně Hulky, pak v 09/2020 mě převedli na čekací listinu těch Kermitů), a taky ještě nic. Tak už to pomalu vzdávám. Ještě se tam zkusím připomenout. 

Upraveno uživatelem MMCorsair
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám asi takovou trošku klišé otázku, dnes jsem měl možnost si vyzkoušet červenomodré gmt master 2 a asi jsem se zamiloval, je to vůbec reálné se dočkat, jakožto malá ryba, žádný vip klient, nebo je to už příliš velké sousto? fcabc69fb88ce4b7c9b51758579723f1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se libily vzdy, komu ne ze jo, ale po tom co jsem je videl na zivo tak je asi potrebuji ale rikam si ze to asi bude spise beznadej, ale urcite by to za zkousku stalo no, ne ze ne a je pravda ze uz v carolinu bez ofuku zapisuji? Ze uz nemaj takovy to ze prijdte na podzim a tak?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, richiecerny napsal:

Me se libily vzdy, komu ne ze jo, ale po tom co jsem je videl na zivo tak je asi potrebuji emoji3.png ale rikam si ze to asi bude spise beznadej, ale urcite by to za zkousku stalo no, ne ze ne a je pravda ze uz v carolinu bez ofuku zapisuji? Ze uz nemaj takovy to ze prijdte na podzim a tak?


Sent from my iPhone using Tapatalk

S každým jednají individuálně, takže tam zajdi a zeptej se. Jak se říká, kdo se bojí, sere v síni 😆 Já se zapsal na jeden kousek telefonicky, na druhý emailem bez keců a nějákého se doprošování....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, richiecerny napsal:

No kez by, zkusim, uvidim, potreboval jsem asi trosku nakopnout a uchlacholit ze to neni nemozne emoji3.png

Je to trochu loterie. Ale jsou lidi, kterym se nekdy ozvou. Co bude za 5 let nikdo nevi. Zalohu po tobe nikdo chtit nebude, takze nemas co ztratit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...