Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

V ceskem zakone platném pro cechy je proste castka v ceskych korunach.. jinak to prece ani byt nemuze :-)

A jestli ctu dobre, tak EU se loni dohodla na jednotnem 10 kEUR (pripadne mohou mit staty nizsi), takze asi bude u nas aktualizace..ale opet v CZK...

https://news.bitcoin.com/european-union-to-put-a-10000-euro-limit-on-cash-payments-transactions-over-e1000-in-crypto-will-be-scrutinized/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 15 hodinami, huhu4d napsal:

Odpoved od lokalneho talianskeho AD na moj dotaz na dostupnost 226570 alebo dostupnost hociakeho ineho gmt modelu

 

4978CD48-C9C2-4D16-82DC-35787BD3D168.jpeg

mně to přijde fakt absurdní... Rolex mám rád, ale prostě tenhle příběh je bullshit a umělotina největšího kalibru... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 3. 2. 2023 v 8:32, gcom napsal:

mně to přijde fakt absurdní... Rolex mám rád, ale prostě tenhle příběh je bullshit a umělotina největšího kalibru... 

je no. Prvni den na skoleni ti daj tohle vytisteny a musis to rikat kazdymu tretimu zakaznikovi. Ale realne jsem na zadny svoje rolky necekal zase tak zvracene dlouho u Bechyneho, akorat v carollinu me pani prejela pohledem, zapsal jsem se na datejusty, a vlastne me poslala doprdele, tusim ze uz to jsou 3 roky a nikdo se mi neozval. Od ty doby jsem u Bechyneho nasal peknejch par Rolexek a na dalsi cekam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, rudino11 napsal:

Pani ja som cakal na submariner ocel/ zlato od maja 2022 minuly tyzden napisali ze maju jedny ci je zaujem napisal som ponukol ich niekomu z vas az po opakovanej vyzve sa ozval pan zaplatil a osobne si bol pre ne v sherone takze za mna tak

V Sherone dávajú aj smrteľníkom? Wow! Mal som za to, že je to liahareň priekupníkov 😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, barackpalenka napsal:

V Sherone dávajú aj smrteľníkom? Wow! Mal som za to, že je to liahareň priekupníkov 😂 

Priekupníkom toto obdobie nepraje, mali by požiadať o dotácie od štátu, aby prežili a nemuseli ísť robiť za pás. Ešteže ich držia nad vodou vyhypované oceľové modely :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, barackpalenka napsal:

V Sherone dávajú aj smrteľníkom? Wow! Mal som za to, že je to liahareň priekupníkov 😂 

Ja mám so Sheronom len dobrú skúsenost. Už som tam pár krát kúpil (Rlx vylučne tam) a spokojnost či už s prístupom alebo dobou dodania..a priekupník rozhodne nie som:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...