Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

To mas tak u kazdeho AD. Pokud se ti snima podari navazat nejakou smysluplnou dlouhodobejsi spolupraci, tak je tam clovek spokojeny. Verim, ze kazde AD si pestuje svoji skupinku spokojenych zakazniku. Ze sve vlastni zkusenosti bych nedaval vahu prvni pocit nebo na sladke reci pri zapisovani. Jedno AD melo pristup "jasne to nebude problem a bude to rychle" a uz mi dva roky uspesne ignoruji. Druhe AD presne na opak.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naviazat spolupracu si neviem predstavit:-)), ale rozdielny prístup existuje…ja som sa 2 roky dozadu nechal u Bechyneho zapísat na OP a ked som tam asi po 3/4 roku volal, bolo mi povedané že dany predajca už tam nepracuje a žiadnu požiadavku na moje meno neevidujú…ak niečo chcem, mám príst osobne a zapísat sa odznova.. V  Sherone som pred Rlx kúpil iné hodinky a pri následnej požiadavke na Air King ma bez problémov zapísali a po cca. 9 mesiacoch hodinky prišli. Následne som sa zapísal na dalšie dvoje Rlx a obidvoje prišli po cca.6 mesiacoch s rozdielom 2 tyždnov ( jedny som si vzal, jedny nechal pre dalšieho v poradí)…od decembra mám objednané OP pre manželku a predpokladám že tento rok v pohode prídu..takže ide podla mna iba o prístup predajcu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kdojinej napsal:

Navázat spolupraci... hm.

Asi blba formulace uznavam. Bylo to mysleno tak, ze kdyz te znaji a postupne koupis nekolik kousku, tak se dostanes treba i k necemu zajimavejsimu. Z meho pohledu otazka "jak dlouha cekacka na daytony/gmt apod." je nepochopeni toho jak AD premysli a funguji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, matejcaha napsal:

Asi blba formulace uznavam. Bylo to mysleno tak, ze kdyz te znaji a postupne koupis nekolik kousku, tak se dostanes treba i k necemu zajimavejsimu. Z meho pohledu otazka "jak dlouha cekacka na daytony/gmt apod." je nepochopeni toho jak AD premysli a funguji. 

Tak nejako to zrejme bude…ono ked tam kupuješ pravidelne, zapíšu ta možno na čokolvek ale čakat na ocelové Daytona príp. Gmt…:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se kolega-nechronomagor "z ulice" zapsal na GMT, dával jsem mu naději, že jako neznámej bez "navázaný spolupráce" by mohl mít větší šanci než ten, kterej kupuje často, pokud by si člověk najivně myslel, jako že chtějí uspokojit co nejvíc zájemců. Je to už dost přes rok a pořád nic, takže moje teorie nevyšla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Radik napsal:

Když se kolega-nechronomagor "z ulice" zapsal na GMT, dával jsem mu naději, že jako neznámej bez "navázaný spolupráce" by mohl mít větší šanci než ten, kterej kupuje často, pokud by si člověk najivně myslel, jako že chtějí uspokojit co nejvíc zájemců. Je to už dost přes rok a pořád nic, takže moje teorie nevyšla :)

Za zkousku nic neda. Ale prijde mi, ze se za poslednich par roku naucili triky od Pateku.  Driv asi zapsat pepsiny nebyl takovy problem, kdyz jsi je presvedcil o svem pokrocilem stadiu chronobundusu. Dneska to je IMO tezky, ale urcite se najdou vyjimky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, matejcaha napsal:

Za zkousku nic neda. Ale prijde mi, ze se za poslednich par roku naucili triky od Pateku.  Driv asi zapsat pepsiny nebyl takovy problem, kdyz jsi je presvedcil o svem pokrocilem stadiu chronobundusu. Dneska to je IMO tezky, ale urcite se najdou vyjimky. 

On to ani jinak nebere, ale když by mu to vyšlo, natrhne mně jako letitýmu chronomagorovi p***l. Na druhou stranu když ne, taky nic se neděje. Já teda o Rlx při tomhle hypu ani neusiluju a z toho co vidím a čtu jsem spíš znechucenej. Ale stejně, nedopadlo-li to do roka, moc v to už nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radik napsal:

On to ani jinak nebere, ale když by mu to vyšlo, natrhne mně jako letitýmu chronomagorovi p***l. Na druhou stranu když ne, taky nic se neděje. Já teda o Rlx při tomhle hypu ani neusiluju a z toho co vidím a čtu jsem spíš znechucenej. Ale stejně, nedopadlo-li to do roka, moc v to už nevěřím.

Na Gmt v oceli  je rok podla mňa málo, takže pokiaľ sa mu to podarí do dvoch, bude to úspech:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Campino napsal:

Na Gmt v oceli  je rok podla mňa málo, takže pokiaľ sa mu to podarí do dvoch, bude to úspech:-))

Do dvou let úspěch, do tří zázrak a dýl už to ani nedokážu pojmenovat :D Já spíš moc nevěřím tomu, že je někdo schopnej řádově několik let udržovat konzistentní nějakej waiting list, což je podle mě jen hromádka papírků někde v šuplíku. Teď mezi tím další věci, úklidy, střídání zaměstnanců, atd. Jako jo, "do roka" ještě asi ok, ale déle prostě nevěřím. To, že algoritmus výběru šťastlivců navíc asi není regulérní fronta je další věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, matejcaha napsal:

Za zkousku nic neda. Ale prijde mi, ze se za poslednich par roku naucili triky od Pateku.  Driv asi zapsat pepsiny nebyl takovy problem, kdyz jsi je presvedcil o svem pokrocilem stadiu chronobundusu. Dneska to je IMO tezky, ale urcite se najdou vyjimky. 

Já bych si právě myslel, že čím větší chronomagor s historií, tím menší šance na získání dalších modelů. Snažit se zapůsobit jako velký chronomagor u mě právě subjektivně šanci snižuje, protože z toho logicky plyne větší pravděpodobnost, že dřív nebo později ty hodinky pustím, abych mohl zkoušet další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zas koukal na ruzny videa z anglie atd, tam je to teprve sileny se vubec zapsat natoz se pak dockat a co jsem se doslechl z ruznych videii, tak nekde preferuji “stamgasty” co nakupovali treba i pred hypem a jinde zas maji v preferenci lidi co treba jeste vubec zadny rolexky nemaj, ale kdo vi jak to je, ja jsem rad ze jsem se dockal a na chvilku si dam zase pokoj


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja skusenost… nakupil som u 4 roznych AD ako clovek z ulice bez akejkolvek nakupnej historie. Prisiel, objednal a hodinky boli vzdy dodane v rozmedzi 3-12 mesiacov. Hovorim o obdobi medzi 2019 a 2022, takze od zaciatku hypu az po jeho vrchol. Vzdy som sa pri preberani hodiniek zapisal na iny model ale ani jeden z tych 4 AD mi uz druhe Rlx nikdy neponukol. Celkovo som od roznych AD dostal za posledne 3-4 roky 8 kusov a ani raz som nemusel kupit iny tovar… ziadne hodinky inych znaciek ani sperky. Len raz sa mi stalo ze mi predavac naznacoval ze ak kupim nejaky smuk mohlo by to zvacsit moje sance na Suby. Mimochodom pred 2-3 tyzdnami narazil kolega v Amsterdame na Air King vo vylohe a na predaj… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, do jakých pořadníku a kde se zapisujete, ale já se před 3 měsíci zapisoval na Václaváku a prodavač to zadával do tabletu. Taky říkal, že o nákupech rozhoduje nějaký manažer a každý se může zapsat jenom na jeden model a jestli jsem to správně pochopil, maj nějaký rozpočet a v jeho rámci zadávají objednávky. Takže doufám, že ať se s prodavačem stane cokoliv, že to je někde v centrálním systému a myslí na mě :). I když si říkám, jestli bych se neměl připomenout. 3 měsíce už je docela dlouho :). A přemýšlím, že bych se na Pařížské zapsal na GMT II., jenom mě malinko děsí ta čekačka podle googlu 5 let. Je to reaálné? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mandrinkapodobny pan si mne zapisoval na obycejny yachtmastery pred dvemi lety. Kdykoliv jsem prisel na pobocku, tak mi mile rekli "jasne jste tady zapsany" a "ja tady o nicem nerozhoduju". Uz se tam ani nechodim ptat. Vytahnou ten seznam nekdy az to nebudou moct prodat ani se slevou 🤷‍♂️

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...