Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Takže nakonec lepší být zapsaný na hajzlpapíru než v tabletu? No vyhondotil jsem si to tak, že vlastně žádný pořadník není. Je to spíš takový seznam potencionálních zájmeců a oni si prostě nakupují, jak uznají za vhodné. Tak mě napadá udělat malý úskok. Při tom zápisu si občanku neprověřujou a pochybuju, že si ti prodavači pamatují, kdo tam chodí, tak jestli by místo chození a ptaní, jak to vypadá s hodinkama, nebylo efektivnější se tam vždycky nechat zapsat pod jiným jménem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mandrinka napsal:

Tak pokud jste z řad překupníků, tak chápu to pobouření, ale nevidím na tom nic závadného. Ale dobře lepší poslat manželku.

Nechápu....nejsi překupník a jdeš se zapsat pod cizím jménem... nechápu 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mandrinka napsal:

Takže nakonec lepší být zapsaný na hajzlpapíru než v tabletu? No vyhondotil jsem si to tak, že vlastně žádný pořadník není. Je to spíš takový seznam potencionálních zájmeců a oni si prostě nakupují, jak uznají za vhodné. Tak mě napadá udělat malý úskok. Při tom zápisu si občanku neprověřujou a pochybuju, že si ti prodavači pamatují, kdo tam chodí, tak jestli by místo chození a ptaní, jak to vypadá s hodinkama, nebylo efektivnější se tam vždycky nechat zapsat pod jiným jménem.

Já teda nevím, ale mě si u Bechyněho v Brně při druhé návštěvě pamatovali. 🤷‍♂️ Jinak bych tady uvítal sekci, kde by kupci napsali model, čekačku a jaký prodejce. Ono by to trochu předešlo pověstem o 5 letých čekacích dobách dle google. 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, andrewj napsal:

Já teda nevím, ale mě si u Bechyněho v Brně při druhé návštěvě pamatovali. 🤷‍♂️ Jinak bych tady uvítal sekci, kde by kupci napsali model, čekačku a jaký prodejce. Ono by to trochu předešlo pověstem o 5 letých čekacích dobách dle google. 😬

To nejsou pověsti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, andrewj napsal:

Já teda nevím, ale mě si u Bechyněho v Brně při druhé návštěvě pamatovali. 🤷‍♂️ Jinak bych tady uvítal sekci, kde by kupci napsali model, čekačku a jaký prodejce. Ono by to trochu předešlo pověstem o 5 letých čekacích dobách dle google. 😬

Můžeš začít s těmi prvními a dej zrovna i nějaký fajnový wristshot 😉 A klidně tady, nové nesmyslné vlákno netřeba. 

Vidíš Murphy, mě to prostě nedá 😅

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, African napsal:

Můžeš začít s těmi prvními a dej zrovna i nějaký fajnový wristshot 😉 A klidně tady, nové nesmyslné vlákno netřeba. 

Vidíš Murphy, mě to prostě nedá 😅

ja ti rozumim, kamarade, taky se mi tady potej dlane 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Takze u mna to bolo nasledovne.

ziadna historia- napisal mail ohladom objednavky ako laik. Samozrejme odpoved nezapisujeme) Tak som to skusil opat) Bol som sa zapisat osobne vzdy a vsade)

GMTcka -Batgirl cca 9 mesiacov 

Yachtmaster 8 mesiacov

 Air King 7 mesiacov

Len na Suby uz cakam 1,5 roka🙈Skor som dostal GMT ako Suby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, moje zkušenost je tato.

V roce 2019 jsem se nechal u Bechyněho zapsat na Submariner. Neměl jsem žádnou historii, žádné předešlé nákupy. Za cca 3 měsíce telefonát a hodinky byly na ruce.

Při přebírání hodinek jsem se tedy rovnou nechal zapsat na GMT. No a toto léto budu slavit čtyřleté čekací výročí 🙂

Je to prostě o náhodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 3. 2023 v 11:37, McElister1 napsal:

Zdravím, moje zkušenost je tato.

V roce 2019 jsem se nechal u Bechyněho zapsat na Submariner. Neměl jsem žádnou historii, žádné předešlé nákupy. Za cca 3 měsíce telefonát a hodinky byly na ruce.

Při přebírání hodinek jsem se tedy rovnou nechal zapsat na GMT. No a toto léto budu slavit čtyřleté čekací výročí 🙂

Je to prostě o náhodě.

Já mám podobný příběh. První kontakt s AD byly Milgy. Do tří měsíců na ruce. Zapsal sem se na GMT a Daytony a dva roky nula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 43 minutami, barackpalenka napsal:

3,5 roka Batmany. Pred týždňom volali, a oznámili mi radostnú správu. Všetko ostatné viac- menej bez čakania (DJ, Rootbeer, Yachty 42, Yachty II, Suby);- dodacia lehota v prípade priamej objednávky sú cca. 3 mesiace.

jaký AD pls? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, barackpalenka napsal:

3,5 roka Batmany. Pred týždňom volali, a oznámili mi radostnú správu. Všetko ostatné viac- menej bez čakania (DJ, Rootbeer, Yachty 42, Yachty II, Suby);- dodacia lehota v prípade priamej objednávky sú cca. 3 mesiace.

Taky by mně zajímalo AD. U mě  rootbeer cca rok, suby bluesy loni 3/4r , teď čekám na daytony rose gold zatím půl roku, snad letos budou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...