Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

V 2. 2. 2024 v 15:43, Xenon napsal:

Zdar! Svět hodinek včetně Rolex sleduji již pár let. Fórum jsem přečetl křížem krážem, ale i tak mám pár otázek. Vím, že tohle je téma o subech, ale podobné věci se tady rozebíraly, tak se zeptám tady. Taky vím, že ten waiting list je přešne to, co to znamená v překladu, seznam čekajících. Takže žádné pořadí a pod. Jsem zapsanej na "čekačku" na Pepsi s Oyster tahem u HB. Je pravda, že jsem si zrovna nevybral nejlepší model, co se týče doby čekání, ale odmítám si vybrat něco, co sice budu mít dřív, ale nebude se mi to líbit. Takže teď k těm otázkám:

* Na západě, hlavně v USA, upřednostňují ty, kteří si už u daného AD něco koupili, ideálne čím víc, tím líp. Je to tak i u HB? Nebo podle čeho se rozhodují, když podle pořadí nebo nákupní historie ne?

* Je možné, že i když tam budu zapsaný 5 let, tak mě pořád někdo předběhne, t.j. nedočkám se nikdy?

* Když jsem se zapsal u HB v Praze, můžu i v Brně nebo to je přepojené?

 

Celkově by mě ta čekačka netrápila kdybych vědel, že za pár let je budu mít. Ale když je tam i tak mizerná šance, že za 5-7 let by mi někdo zavolal, tak to by mě trochu mrzelo.

Není to waiting list, ale wish list. Prodejce eviduje tvůj zájem, pořadí tam tedy podle všeho nehraje velkou roli. 🙂 Jinak jak už někdo psal, wish listy Praha/Brno u HB mají propojené. Sám čekám 18,5 měsíce na batgirl v Brně, stále nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes jsem si své vysněné vyzvedl u Bechyněho, čekačka rok a 11 měsíců. Jednání a předání na vysoké úrovni, přebírání úplně nových kousků je vážně obřad, tedy já to zažil prvně, tak jsem to možná vnímal jinak… 😀 Nemám u nich žádnou historii, nemám žádné známé a nikomu jsem nic nepodstrčil… 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak gratulace.. No date?

před 54 minutami, Vili napsal:

Dnes jsem si své vysněné vyzvedl u Bechyněho, čekačka rok a 11 měsíců. Jednání a předání na vysoké úrovni, přebírání úplně nových kousků je vážně obřad, tedy já to zažil prvně, tak jsem to možná vnímal jinak… 😀 Nemám u nich žádnou historii, nemám žádné známé a nikomu jsem nic nepodstrčil… 😀

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 2. 2024 v 15:51, Vili napsal:

Dnes jsem si své vysněné vyzvedl u Bechyněho, čekačka rok a 11 měsíců. Jednání a předání na vysoké úrovni, přebírání úplně nových kousků je vážně obřad, tedy já to zažil prvně, tak jsem to možná vnímal jinak… 😀 Nemám u nich žádnou historii, nemám žádné známé a nikomu jsem nic nepodstrčil… 😀

Veliká gratulace, já čekám 9 měsíců. Nemám u HB žádnou historii a pořád tajně doufám, že by snad někdy v létě mohly být😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Ondras_CZ napsal:

Ale kdo nechce cekat, tak ty Milgy s 80k slevou v inzerci 🙂 zajimava nabidka, divim se, ze nejsou hned pryc

Kdybych jedny už neměl asi bych do nich šel. Zřejmě teď zaváželi nové kousky. Ženě volali v pondělí z HB po 15 měs  DJ 36 palmy drážk. luneta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Ondras_CZ napsal:

Ale kdo nechce cekat, tak ty Milgy s 80k slevou v inzerci 🙂 zajimava nabidka, divim se, ze nejsou hned pryc

8let starý a dost doje*aný, takže asi proto.

edit: 7 a něco let starý, měl jsem v hlavě jen rok 2016

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
A když jsi na wishlistu a z HB nebo Caroll, budou ti na místě nabízet něco jiného/podobneho nebo nějaké "výhodné kombo"? Já jen kdyby to někdy třeba přišlo další věc je co když jim to člověk nezvedne

Tak mne volali z HB tenkrat, ja nosim telefon porad ztlumeny, najednou jsem videl zmeskany hovor a tak volam zpatky a oznamili mi radostnou novinku, takze si myslim, ze kdyz to hnedka nevezmes tak se nic strasnyho nedeje :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...