Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Tak kdyz uz i polak prodava DJ41 za vic nez je retail tak to bude asi fakt marny... :D

Proto mě to právě napadlo :)

 

Byl jsem teď mrknout a ocelový nemaj ani dj36...ale maj daydate v bílým zlatě (přes 900...) a maj suby žlutej fullgold s modrým cifrem... :) :) :)

Já bych chtěl něco obyč soc se smooth bezel, vlastně nic extra :)

A kde jsi byl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl podívat dnes v nově otevřené prodejně ve Štěpánské, jako live nepříjemné modely tam mají BLNR, BLRO, LV, černý keramický Daytony, Suby s datem a mix 36/41mm DJ. Aspoň si je potencionální zájemce může live vyzkouśet.

... live nepříjemné co???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl podívat dnes v nově otevřené prodejně ve Štěpánské, jako live nepříjemné modely tam mají BLNR, BLRO, LV, černý keramický Daytony, Suby s datem a mix 36/41mm DJ. Aspoň si je potencionální zájemce může live vyzkouśet.

Myslis atrapy? Ci lepe receno vystavni vzorky? Nerozumim reci tveho telefonu, hantec nejak zvladam... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... live nepříjemné co???

Myslis atrapy? Ci lepe receno vystavni vzorky? Nerozumim reci tveho telefonu, hantec nejak zvladam... ;)

Sorry, IPhone občas slovíčko změní. Mají tam prý neprodejné kusy, aby se dali zkouknout.

 

Třeba v největším Rolex Shopu v Dubai Mall tam u vystavené stěny plné ocelových Proffesional modelů v druhém patře mají cedulku ?Live muzeum? ;-)

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem se ptal po DJ41 minuly tyden v Amstru na Schipolu a taky nemeli. O sportovnich modelech ani nemluve. Kdyz to vezmu z te lepsi stranky, cekaci doba aspon cloveku umozni na ne vydelat/usetrit :-D

Upraveno uživatelem Lou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na facebookovych rolex skupinach se cas od casu rozcili nejaky gringo, ze teda byl v karibiku a ze tam ty LVcka nebo ocelovy daytony meli, ale ze mu rekli, ze mu je prodaji pouze v pripade, ze jin na kram utrati celkem vice jak $30-40k... celkem drsny business model...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam maj absolutni kulovy, vsade v karibiku... mam kamarada co jezdi na lodi a obchazi to tama celkem pravidelne a nic a nic a nic. 
pred par tydny sem byl na Sicilii v Catanii, na krame par OP, dj a samozrejme obligatni YM2, ty maj snad vsude na svete. Jinak velky houno..taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem se ptal po DJ41 minuly tyden v Amstru na Schipolu a taky nemeli. O sportovnich modelech ani nemluve. Kdyz to vezmu z te lepsi stranky, cekaci doba aspon cloveku umozni na ne vydelat/usetrit :-D

Při dotazu jaká chci vyzkoušet DJ41 mě nabídli kombinaci ocel+ whitegold+Jubilee+ černý ciferník k prodeji, tak něco málo se asi dá pořešit + objednat z výroby.... u DJ41 bych dodání v řádu let určitě neviděl, spíš pár měsíců....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na facebookovych rolex skupinach se cas od casu rozcili nejaky gringo, ze teda byl v karibiku a ze tam ty LVcka nebo ocelovy daytony meli, ale ze mu rekli, ze mu je prodaji pouze v pripade, ze jin na kram utrati celkem vice jak $30-40k... celkem drsny business model...

To mi přijde skoro horší, než na něco čekat 5 let :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi čekacími dobami je to fakt na levačku. Nechci tady vypisovat, co všechno, kolik let a u kterého AD mám objednáno, snad jenom 1 příklad.

Loni někdy v červenci jsem objednal BLNR. Tehdy se na ně čekalo maximálně pár měsíců. Bylo mi předběžně slíbeno, že do vánoc bych je mohl mít. Pak do konce ledna. A zase nic. Další proroctví znělo, že nejpozději do konce března.

Mezitím proběhl Basel World a bylo jasné, že stávající model pokračovat nebude a bude nahrazen novým. Dohodl jsem se u AD, že mě automaticky přepíší na onu novinku na jubilee.

Několik měsíců se nedělo nic (v dubnu jsem ještě přiobjednal černé Suby, které taky dodnes nemám), až mi někdy v polovině července zavolala paní od AD, že jsem na řadě a mohu je očekávat v rámci nejbližších týdnů. Když se mi ani na konci srpna nikdo neozval, ať si pro ně přijedu, zavolal jsem tam a bylo mi řečeno, že už opravdu každým dnem podle dodacích listů, faktur apod.

Dneska jsme prakticky na konci listopadu a světe div se, pořád nic. Tak jsem zvědavý :-)

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle je presne to nejhorsi... ty lži...ja s tema blnr zazil absolutne to stejny... jen s tim rozdilem, ze me ty hodinky prislibila pani majitelka mladsi... nebudem jmenovat, ale samozrejme vime.. jak nekde na trhu a ne u dealera ?renomovane? znacky zejo... ale uz na ne bodam, jsou to opravdu ubožáci a nehrajou fér, to je to blbý. Říct sorry nedostanes nic a jestli tak za tolik a tolik let. Oka, ale namazat hubu medem a pak vše popřít.. TO SNAD NE..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...