Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Kamarat zijuci vo švajci si chcel kupit tieto Daytony, povedali mu ze od 3 mes do pol roka. A to tam kupil asi 5 Rolexov predtym... 

na krame mali rozne bikolori a s briliantami iba.. 

 

Hruuuza co sa deje..

 

A co presne je na tom takova hruza? Ze nema kazda prodejna vsechny barevny kombinace? Vzdyt kdyz nepocitas steel modely, ktery stejne nejsou, tak jsou Daytony nabizeny ve 45 ruznych barvach/kombinacich. To si jako myslis, ze budou mit vsechny na krame v ocekavani, kdy se pro jedny tvuj kamos rozhodne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co presne je na tom takova hruza? Ze nema kazda prodejna vsechny barevny kombinace? Vzdyt kdyz nepocitas steel modely, ktery stejne nejsou, tak jsou Daytony nabizeny ve 45 ruznych barvach/kombinacich. To si jako myslis, ze budou mit vsechny na krame v ocekavani, kdy se pro jedny tvuj kamos rozhodne?

V klidku... 

 

pisal som ze kde mali daytony tak to boli jedine bicolory a ked fullgold tak len s briliantami. Podla mna je to hruuza ze v Zurichu nevies kupit bezny fullgold. Doraz je na tom ze nie ze konkretna referencia nie je, ale nic normalne.. to iste sa mne stalo 2 krat za sebou vo Viedni, kde ale narozdiel ( a zaroven na smiech )  od Svajcu nemali ani len drbnute bikolory.  Nic. 0.   :D :D Nikto tu predsa nehovori ze musia mat vsetky kombinacie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako to tu tak čítam je to dobrá komédia :-)

toľko iných fajn značiek predsa je (a sú hlavne dostupné)

ale Vy nie chcete len Rolex a potom plačete že nikde nie sú :D

Uplny suhlas, cakat na hodinky mesiace, doprosovat sa, predajca este rozhoduje, ci mi ich preda, alebo niesom pre ne dost dobry... co vam to uz nacisto prasi? Potom ich po mesiacoch dostanem, dam na ruku a citim sa ako kazdy druhy priekupnik aut, alebo radoby manazer.

 

Rolex niesu nic vynimocne a preto nechapem ten hype okolo toho, ktory asi Rolex vyraba umyselne.

 

Toto nemal byt flame prispevok, aj ked tak vyzera, ide mi o to, zachovat si ludsku dostojnost, su krajsie hodinky ako Rolex.

 

Nepisem to preto, ze zavidim, lebo na to nemam, mam, ale preto, aky Rolex je si ich nekupim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší hodinky to nejsou zcela jistě. Např u toho Tudoru jsem přesvědčen, že je nějaká čekačka naprostý nesmysl. Prostě nevěřím, že by to nestíhali vyrábět. Víc uvěřitelně mi připadá varianta, že o hodinky je zájem a nechtěj je prodávat pod cenou (na kterýkoliv jiný model, dostanu na optání lepší cenu), tak vytvořím umělý nedostatek a když nechceš platit plnou cenu, tak Ti odvětí, že je za Tebou dlouhá fronta, nevadí. Blbost. Je to vytváření umělé exkluzivity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shewcza - Psal jsem to, v lete jsem byl u Bechyneho a chtel obyc bb36, rekl mi, ze za pul roku.

villian - trapny waitlisty, opet ... no dobre to nejjednodussi vystleni je vzdycky to spravny, sportovni modely proste nejsou, voni je neschovavavaj, to neni zadna umele vyvovolana situace. Pokud teda nemas rad konspiracni teorie, a zbytek je dusledek. Proto, ale Rolex nebudu hanit jako znacku pro prodejce ojetin. Pokud treba koukas na hodinkee, treba na talking watches - vsechno to nakonec jde k Rolex, nedavno to byl JC Biver skvela sbirka min. tretina Rolex, jo jsou to jedny z nej hodinek.... tak to je. navic ses ve vlakne Rolex, tak co cekas.

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší hodinky to nejsou zcela jistě. Např u toho Tudoru jsem přesvědčen, že je nějaká čekačka naprostý nesmysl. Prostě nevěřím, že by to nestíhali vyrábět. Víc uvěřitelně mi připadá varianta, že o hodinky je zájem a nechtěj je prodávat pod cenou (na kterýkoliv jiný model, dostanu na optání lepší cenu), tak vytvořím umělý nedostatek a když nechceš platit plnou cenu, tak Ti odvětí, že je za Tebou dlouhá fronta, nevadí. Blbost. Je to vytváření umělé exkluzivity.

koupil jsem ty bb jinde a minulej tejden byl u Bechyneho, furt je nema, teda v cerny a na tahu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu myslíš, že všechno, co výrobej, prodaj? Při tom ohromným množství? No, nezlob se na mě, ale pokud si ještě cca dva roky zpátky koupil/sehnal většinu modelu na krámě, tenhle "hype" je prostě zvláštní. Pochopil bych to u PP, VC, prostě hodinek za jiný částky, ne za 8000?. A ano, co se týče hodinariny jako takový, tak to jistě vrchol není, ani zdaleka. Tím Rolex jako takovej nesnižuju, ani náhodou, jen mi tahle situace prostě přijde vtipná, nic víc, netřeba bejt hnedle ofenzivní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...