Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

.. no nic, tak jeste grand sproste seiko... slintam nad blue snowflake.. za stopade, uf, ale dobre... zpracování je dechberouci...ale bohuzel.. jak se tu kdosi vyjadril.. je to tak dokonaly az je to sterilni.. a navic me rozciluje ten kulatej tvar pouzdra..je proste moc kulatej.. :)..nemuzu si pomoct, at delam co delam.. asociuje mi to seiko 5... takze holt zdrazeny rolady.. doufam ze se se spravnou barevnou kombinaci konecne uklidnim..

tak to jo, to si radši kup zdražené rolády, ale bacha aby ta keramická luneta nebyla moc keramická  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda když jsem si byl objednávat u Bechyně ve Štěpánský (cca měsíc zpátky), tak tam měli docela výběr, ale jen na kukačku (Suby, Pepsi, Batmany, DJ,...) Takže není úplně pravda, že mají vymetený obchody, ale asi opravdu jen na koukání a následný objednání. Mají tam taky pár hezkých komisních kousků, které jsou hned k prodeji.

Mě osobně čekání nevadí, spíše naopak, přináší mi to určitou exkluzivitu. Například na novou Teslu se taky čeká dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda když jsem si byl objednávat u Bechyně ve Štěpánský (cca měsíc zpátky), tak tam měli docela výběr, ale jen na kukačku (Suby, Pepsi, Batmany, DJ,...) Takže není úplně pravda, že mají vymetený obchody, ale asi opravdu jen na koukání a následný objednání. Mají tam taky pár hezkých komisních kousků, které jsou hned k prodeji.

Mě osobně čekání nevadí, spíše naopak, přináší mi to určitou exkluzivitu. Například na novou Teslu se taky čeká dlouho...

To sice maj ale tuším že jsou to makety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice maj ale tuším že jsou to makety.

 

Aha, takže ty modely jaké jsem zkoušel, tak byly makety? A ten hodinář byl podvodník a já hlupák co mu na to skočil? :-D Haha, to fakt nejsou makety ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže ty modely jaké jsem zkoušel, tak byly makety? A ten hodinář byl podvodník a já hlupák co mu na to skočil? :-D Haha, to fakt nejsou makety ;-)

Neříkám že všechno. Ale když jsem tam byl, tak ty pepsi/batmany tuším nebyly funkční, prodejní kousek. Můžou vypadat normálně ale třeba tam není strojek. Ale klidně se můžu plést a rád přiznám chybu. DJ byly normálně funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam podobnu skusenost z Viedne (Wagner a Bucherer)... z kazdeho modelu aspon jeden kus ako predvadzacka... ale plnohodnotne funkcne hodinky. Ja som sa s maketami este nestretol? co ale neznamena ze ich nejaky AD nepouziva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Tak jsem se možná spletl :) Cením že mají aspoň něco na vyzkoušení. Na Václaváku nemají nic, když jsem si chtěl zkusit expy, vzali si na mě číslo že mi zavolají až nějaký přijdou...to bylo cca tři měsíce zpět no a hádejte jestli se ozvali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Tak jsem se možná spletl :) Cením že mají aspoň něco na vyzkoušení. Na Václaváku nemají nic, když jsem si chtěl zkusit expy, vzali si na mě číslo že mi zavolají až nějaký přijdou...to bylo cca tři měsíce zpět no a hádejte jestli se ozvali.

Jojo, Václavák je marnej. Jen v tý Štěpánský nemají SeaDwellery ani Deepsea. Aspoň teda když jsem tam byl já.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...