Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Jo jo... Rolex... buffoons, epic losers and masters of the ?nie riadnej hodinarciny? since 1908 :D Keby im na tajnasa nedaval peniaze Soros a Astar Seran tak uz davno patria pod Steinhart a robia len ruzove digitalky.... :D

Tak prepac, Haute Rolex!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje info, zakaznik s mensou historiou u AD:

- DJ - 3-6 mesiacov

- 214270 - 6+ mesiacov

- 114060 - 6-9 mesiacov

- 116610ln - 9+ mesiacov

- pepsi blro - 24+ mesiacov, ale ani ta nezapisu na waitlist

- batman jubilee - 18+ mesiacov, ale ani ta nezapisu na waitlist

- hulky - od predavaca len smiech, ani ta nezapisu na waitlist

- daytony - este vacsi smiech, realny odhad 5+ rokov,  ale ani ta nezapisu na waitlist

 

taketo info mam osobne, od 2 AD, ku 10/2019.

Mozno sa to po zdrazeni zmenilo, mna to uz prestalo zaujimat, tuto hru som odmietol hrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek124

"reálná tuzemská čekačka na ?nedostupné? kousky á la ?Batman na Jubilee? není pro ?zákazníka bez historie? ani 8 měsíců"

 

Já na ně čekám rok :) A to už jsem u nich byl osobně mezitím několikrát, stavím se tam vždy, když jsem v Praze. Ani Tudory P01 mi neprodali, nicméně mi zavolali, že je mají pro jiného zákazníka, ať se přijdu mrknout. (to se cení) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok kolegovia,

 

V každom prípade ak by ste vedeli pomôcť aj so samotným zápisom na povestný ?waitlist? na ?Batman na Jubilee? ja 8 mes. , alebo rok alebo podobne počkám (2-3 uz je naozaj moc) no ako ste sa viacerí písali dávať za je o x tisíc viac neplánujem, len za sprostredkovanie.

 

Viem že viacerých tu máte dobre vzťahy u AD, pripadne už toho máte viacero nakúpené. Tak hádam sa niekdo nájde a pomôže ?pootvoriť dvere k R?.

Keď tak kľudne ak SZ.

Ďakujem pekne za pomoc.

Upraveno uživatelem Vladino125
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje info, zakaznik s mensou historiou u AD:

- DJ - 3-6 mesiacov

- 214270 - 6+ mesiacov

- 114060 - 6-9 mesiacov

- 116610ln - 9+ mesiacov

- pepsi blro - 24+ mesiacov, ale ani ta nezapisu na waitlist

- batman jubilee - 18+ mesiacov, ale ani ta nezapisu na waitlist

- hulky - od predavaca len smiech, ani ta nezapisu na waitlist

- daytony - este vacsi smiech, realny odhad 5+ rokov,  ale ani ta nezapisu na waitlist

 

taketo info mam osobne, od 2 AD, ku 10/2019.

Mozno sa to po zdrazeni zmenilo, mna to uz prestalo zaujimat, tuto hru som odmietol hrat.

 

Toto +/- zodpoveda mojim skusenostiam u 5-6 AD v Rakusku, Svajciarsku a na Slovensku. U minimalne troch z tych AD mam relativne slusnu nakupnu historiu, poznaju ma po mene, a aj tak je mi to na prd :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milí přeborníci odborníci na čekačky a šroubování resale value, nehodlám tady exemplárně jmenovat zdejšího kolegu a kamaráda, kterému vloni na slušně formulovanou žádost o rezervaci nejdřív odpověděli že jako "zákazník bez historie" si může trhnout a nic mu neslíbí. Ale to že už má své Batmany doma je u mě dostatečně přesvědčivý "důkaz sporem", že výše uvedené "tabulkové waitlisty" jsou stejný výmysl, jako zde tak populární tabulky (ne)použitelnosti hodinek s určitým WR. 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou, víte kolik megatun uhla musel číňnan spálit, aby natěžil všecky ty Bitcoiny na kterých zákazníci překupníků Rolexu zbohatli?

Jestli by se Greta měla v Pátek rozkecnout a demonštrovat před nějakou evropskou fabrikou proti kravským prdíkům, byl by Rolex prima kandidát k ostrakizaci. Ještě že představenstvo #thereisnotimeleft a.s. (rozuměj starej Thunberg a Thunbergová) jsou stejně marniví a nenasytní pokrytci jako zbytek zdejšího osazenstva, protože dlouhodobý politický bojkot (za podpory sluníškových médií a marxistického nejvyššího sovětu) by byl pro Swiss kukačkáře vražednější než kvartzová krize před půlstoletím...  :whistling:

 

Ale ať to tu není úplný offtopic - koukám do zpráv, že reálná tuzemská čekačka na ?nedostupné? kousky á la ?Batman na Jubilee? není pro ?zákazníka bez historie? ani 8 měsíců. Jestli ten hype někomu stojí za stotisícový příplatek překupníkům, je to jen jeho problém a zaslouží fest oholit  :smoke:

 

Asi ti zkazím radost z toho co tady píšeš , ale bydlím kousek, občas se tam stavuji a na Hulky čekám jistě déle než uvádíš. Ty Batmany jsou dle mého stejná , nebo i vyšší kategorie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, bez urážky, papouškujte si a věřte čemu chcete - třeba že na keramické Daytony se bude čekat přes 20 let a nebo že Pateků se při průměrné délce života většina zdejších statisticky nemá šanci dožít - tyhle věci jdou mimo mě. Ale přiznejte si že už jeden uvedený příklad "Batmanů" (což jsou u mě prachsprosté ocelové GMT), dodaných tuzemským AD bez protekce "sprostému obyčejníkovi z ulice" během pár měsíců, tyhle Vaše populární a rok od roku šílenější "predikce čekaček" perfektně popírá. Připomínám že tuhle hru nehraju - jen mě baví sledovat jak zdejší "ctění investoři s plnou kabelkou" (kterou si vesměs naplnili za podobných nebo výrazně lepších podmínek) cítí neustálou potřebu "udržovat hype" právě nadsazováním už tak nesmyslných "čekaček", jako by nestačily vytrvale rostoucí pultové i second-hand ceny a vymetené výlohy v hodinářstvích...

  :tomato:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tak znova, protekci měl, nebo tam něco položil, nebo nevím co, protože bez protekce jsem já a furt čekám. Takže to není hype, ale realita. (jo a Rolexky mám jedny a z druhé ruky)

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda znam taky minimalne 2 pripady u novych batmanu, ktery byly dodany opravdu nekde kolem cervence srpna, coz znamena cca 5 mesicu od predstaveni . Oba pripady byly pro lidi bez historie u ad a oboje byly u stareho pana ve stepanske... tak nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štěstí jako je, že jim přijdou Batmany a než stihnou zavolat někomu kdo jim na sebe nechal kontakt (záměrně nepíšu, že je na waiting listu), tak je střelí někomu, kdo tam zrovna přišel? Nebo ty zájemce nějak losuji z osudi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...