Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Tak já to taky tak beru. Slovo šmelinář jsem použil jen z toho důvodu, že tady v tom vlákně zaznělo nesčetněkrát, a přitom je to normální businnessmann :-) Co mě štve, že tu mizí výhodné hodinky a objevují se během měsíce se ziskem na Chrono24, to mě fakt štve, jinak je mi to fuk....a tzv měniči, mění, mění, ojebávají a zase mění, jen za účelem z toho něco trhnout.

 

 

...koho tím jenom můžeš mít na mysli :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by byla pravda, kdyby byl shortage na všechno, ale vyprodaný jsou hlavně jen profesionální ocelový modely.

 

Dneska náhodou chtěl pochlubit co vyfotil před Vánocemi v Puerto Banús, Španělsko

U hodinek je to podobné, je jim jedno kolik za to zaplatili, ale musí mít ROLEX, OMEGA apod. V podstatě je jedno jaký model, ale musí být hodně drahý. Tudíž budou mířit na Rolexy v dražších cenových hladinách.

post-19301-0-80042500-1579178067_thumb.jpg

Upraveno uživatelem TomNguyen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo ale todle je problem tak 3-4 roky zpatky kdyz nekdo dostal napad ze tady na foru chodej ty hodinky levne, tak se zacali kupovat a prodavat je na ch24 / jinejch forech. Dneska v moment co vystavis neco pod cenou tak ti pise jeden z tehdle "businessmanu" a vpodstate strilis sam sebe do kolene.

Ti ktorí tu mesacne predavaju n pocet hodiniek zial nie su businessmani, ale smelinari. Businessman sa registruje na ch24, zaplati proviziu, a pod. Kym smelinar sa tu tvari za nadsenca a hlavne, zneuziva toto fórum v prospech vlastneho obohatenia sa, bez i len naznaku prispevku na chod fora prip. ine..ako s tym suvisi cakacia doba? Nakup u AD cez znamost, uprednostnenie v poradovniku a mnoho ineho. A my sa tu snazim vymysliet dieru do kolaca, ze preco a ako a pod. Tym,ze sa vytvori nejaka "brzda" voci smeline, davame precedens ostatnym foram, a prispejeme k zlepseniu situacie, i ked je to maly krok, ale predsa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potřeba to přijmout jak to je, navíc to přeci nikdo kupovat nemusí... nechal bych to být, když se nad tím člověk zamyslí tak je to vlastně jedno a kdo má peníze tak to asi také neřeší, čili bych to už nechal plavat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jsme zas u toho, ať si každý prodává za kolik chce. Pokud se najde kupec, dobře pro něj.

 

Když mi přijdou blnr, koupím je, za měsíc nošení zjistím, že mi nevyhovují, tak je buď prodám za to co jsem je koupil a budu za debila, nebo dorovnám nejlevnější cenu na marketu a budu za debila. Nemůžeš vyhrát:)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...koho tím jenom můžeš mít na mysli :lol2:

Myslím že při jakémkoliv tvém prodeji nebo zájmu o výměnu tě vždycky osloví, nebo se ti to nestává? Různé identity, jeden člověk? No, je pravda že se Seikem možná ne, no.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uprimne, nie si nakoniec este rad ze Ta oslovi? (aspon niekto).... Vsak je to na koniec este vzdy na Tebe jak moc ich "potrebujes". Jediny kto by mal po nociach spekulovat jak zo spekulantov nieco vyrazit je Bert, ktory im tu zadaco prevadzkuje aukro gentlemanov. Nam ostatnym mozu byt podla mna v najhorsom volni a nezriedka dokonca i prospesni.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uprimne, nie si nakoniec este rad ze Ta oslovi? (aspon niekto).... Vsak je to na koniec este vzdy na Tebe jak moc ich "potrebujes". Jediny kto by mal po nociach spekulovat jak zo spekulantov nieco vyrazit je Bert, ktory im tu zadaco prevadzkuje aukro gentlemanov. Nam ostatnym mozu byt podla mna v najhorsom volni a nezriedka dokonca i prospesni.

Já jsem vždy maximálně slušný v SZ a odpovídám všem, ale je pravda že jednomu maníkovi sem už po desáté SZ, jestli už konečně vyměním nebo prodám o deset levněji poslal ať už jde do prdele :-) Dnes už mám vytipovaných pár střelců, kterým vůbec neodpovídám, jelikož je to ztráta času.....a teď když vzpomínám, tak největší mela byla právě okolo Rolexu, tam mě právě oslovil stejný kluk pod třemi různými nicky a myslel asi, že jsem úplný debil :-) Ale nikdy jsem nikoho nenahlásil, ani to nijak neřešil, nemám na to povahu. Sám jsem si udělal v lidech pořádek a mám klid :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej muzete me zapsat na Pepsiny, pak novy Batmany a Hulky ? Jo a jeste Daytony s bilym cifrem.

Napísal si tu cely zoznam ktorý by som raz mal rad doma...a kľudne to dam na ruku a pôjdem rýľovať záhradu.

 

Btw z prvej ruky Vám môžem potvrdiť že u AD v Číne, Hong Kongu, Taiwane a Japonsku nemajú z ocelakov na predajniach vôbec nič. Kde sú tie časy keď ste v Rolex butiku na hongkongskom letisku mohli kúpiť v pohode biele daytony, v Aucklande ?na hlavnej ulici? kúpili u AD snáď všetky oceľové modely ( a popri tom tam skôr obdivovali vaše Zenith ktoré ste mali na ruke a uznanlivo pokyvovali hlavami ) a tu na fóre ste nevedeli predať nosene Hulky za 7,5k lebo vraj je to veľa :D ...jj, koľko dozadu existoval takýto svet? Sú tomu 3-4 roky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeste par let predtim se daly "netrezorove" 14060 koupit se spetkou stesti za nejakych 60k kc. Za stejnou cenu se daly poridit 15670, 14270 jsem jednou videl za 1800 GBP. Ja se pohybuju v entry-level hladine, ale tam je to to samy: Svoje prvni 6694 kupoval 2009 nebo 2010 (uz si nepamatuju) lehce pod 20k Kc a dokupoval jsem k nim novy naramek 78350 u Habana ve Vidni za 9500 Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu komentovat ceny inzerce.. nebudu komentovat ceny inzerce.. nebudu komentovat ceny inzerce.. kurna sopa, ze se zblázni i chronomag.. doprcic.. divne je to.. myslel jsem si, ze jsem nad veci, ale tohle nejak nedavam :-o)

 

Ale abych to otočil, tímto dodatečné dekuju jednomu velkem gentlemanovi z fora, od ktereho mam aktulni c-suby.. vazim si toho.. dovoz, jednani, cena, navic to tehdy krasne zapadlo do moji hodinkove situace.... jsou to moji milášci... Dik :-)

 

P.s. kdyby aspon votrel v tom inzeratu to vomastene sklo....

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...