Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Všem to určitě došlo, ale pro jistotu - můj předchozí post je samozřejmě pouhý nejapný žert :-).

 

zrovna jsem chtěl psát, že je to nesmysl, kamarádova manželka se specializuje na komunikaci se zesnulými a prý jednou mezi řečí o dodávkách ocelových modelů zaslechla akorát "velký špatný"

Upraveno uživatelem krtekon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusí to být zrovna AD. Může to sledovat někdo na centrále Rolexu. Je to jen dohad, ale mám vlastní zkušenost z nadnárodní společnosti prodávající batohy a tašky. Tato firma značila všechny své výrobky pro jednotlivé trhy (potažmo AD) tak, aby jednoduše odhalila předprodeje mezi zeměmi. A tak jednoduše odhalila, že se v Itálii prodávají výrobky, které si odebral český AD. A zpětně ho pěkně jebala a hodně řešila co a jak. V té době bylo několik jejích výrobků v Itálii totálním hitem. A prodávaly se jak rohlíky.

Značení probíhalo při vyskladňování proděravěním visačky na určitém místě. Bylo to velice nenápadné a jasně určitelné. AD o tom neměli ani tucha.

Je to už 15 let. Dneska jsou možnosti úplně jinde. A to nemluvím o tom, že hodinky mají sériové čísla atd.

 

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch urban legend, v tomhle vlákně o scammerovi z HOROLOGY HOUSE někdo teoretizoval, že to byl kámoš s Rolex s ADs a když přišli, že přeprodával, tak mu to zařízli a musel místo plánovanejch už dopředu prodanejch Dayton poslat fejky. Myslím, že tahle teorie je tak ulítlá, že klidně může bejt tady s ostatníma :) Ale vlákno je to teda zajímavý - https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=722353

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex SEA DWELLER na Bazosi prodává nějakej Tomáš kdy koupil 24.1.2020 !!! už za 319 tKč a ještě láká kupce na čekačku 12-ti měsíců ,tak se není čemu divit že to je jak to je ,když se lidi zhlédnou v momentálním zisku bez skutečného zájmu o věc samotnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl u Bechyně ve Štěpánské ..., skoro všechny nedostupné modely mají vystaveny, skladem nemají vůbec nic a čekačka minimálně rok.....

 

Ta výstavka se mě líbila, ale přístup od vedení a prodejního teamu ke klientu s historií bych čekal jiný  :furious: , ale to je managementu asi u prd.le  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopil som posledny prispevok, prosim vysvetlit :) ...lebo seaman napisal len to co hovoria/pisu analytici...proste cinsky trh sa podiela na predaji luxusnych znaciek az 40%, teda ak tam damy a pani budu mat nadalej problemy, dany trh/znacky sa mozu s cislami znacne prepadnut ( len neviem ci to RLX pri momentalnej manii pociti, ale predsa len sa moze tovar a dostupnost preskupit... ) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise o prazdnym vyklade v milane a ruzne, tak ja byl ted v bangkoku sem jsem do 2 rolex butiku a uplne to same. Submariny nemely na krame ani jedny!! Vsechno damske modely, par DJ day datu a hotovo. Ptam se pani jak je to mozna a ona ze submariny jsou tak extremne popularni ze kdyz prijdou jsou v podstate do minuty vsechny pryc. To je docela husty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...