Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Jednou za týden se tohle téma vzdycky znovu roztoči každopádně divná doba... suby, který jsou dostupný do 3mesicu a novy jsou 233tis, tak tady 260tis, datejusty wimbledony dostupné do tydne jsou v ceníku za 7300eur, tady za 8300.... fakt divná doba doby kdy tu byly kermity za 80 je proste pryc no

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou za týden se tohle téma vzdycky znovu roztoči každopádně divná doba... suby, který jsou dostupný do 3mesicu a novy jsou 233tis, tak tady 260tis, datejusty wimbledony dostupné do tydne jsou v ceníku za 7300eur, tady za 8300.... fakt divná doba doby kdy tu byly kermity za 80 je proste pryc no

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

TVL za 80tyček si nepamatuji :) nejmíň si pamatuji své, které pak prodal Zmizík za kilo :)

Upraveno uživatelem semi001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobne jako u Omegy jsem i u Rolexu mel to stesti, ze jsem si vyzkousel a ponosil vsechny kousky, ktere me zajimaly - GMT, SD, Pepsi, Suby, Exp, Exp 42, SDDS......Vsechny tady lítaly kolem kila, až na nový Expy a SDDS. A bylo to super. Bral jsem je jako spotrebni vec a nosil je vsude. Neukladal jsem je do trezoru, abych je ted mohl joudům prodavat vostolitrů dráž. A nikdy jsem na zadny necekal a mel je druhej den. A stejne tak vzdycky frčely dál. Se Sibirem jsme si posilali Rolady kuryrem Praha/Brno, u Pepsi jsem nozikem menil kazdej den vlozku lunety, apod. Nakonec me zadny nechytly a nezustal sem u nich a asi se k nim uz nevratim, kdyz vidim tu debilitu kolem. Je tolik krasnejch hodinek :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi prodej nějaké svoje Rolex za cenu mínus 3 roky! :)

Jako sry, ale prodavat tu 10 let stary hodinky, v prumernym stavu treba 30 litru nad prodejni cenou novejch hodinek, ktery jsou uplne nekde jinde a proste si na ne jen chvilku pockas, mi prijde mimo. Ale treba tomu proste jenom nerozumim a jsem hloupej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu třeba taky nerozumim... třeba plechový pepsi se mě libi, ale na nošení a ne na uložení do trezoru... teď nevim kdo tu prodával ty zafoliovany plechový pepsi, ale to je vyloženě pro někoho, kdo to chce schovat a za další dva roky na tom zase vyrejzovat :/ ideální by bylo, kdyb Rolex zvýšil produkci tak, ze by byl všude dostatek a smelinarum zůstal černý Petr v ruce... ale to je asi hudba hodně dlouhý budoucnosti....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobne jako u Omegy jsem i u Rolexu mel to stesti, ze jsem si vyzkousel a ponosil vsechny kousky, ktere me zajimaly - GMT, SD, Pepsi, Suby, Exp, Exp 42, SDDS......Vsechny tady lítaly kolem kila, až na nový Expy a SDDS. A bylo to super. Bral jsem je jako spotrebni vec a nosil je vsude. Neukladal jsem je do trezoru, abych je ted mohl joudům prodavat vostolitrů dráž. A nikdy jsem na zadny necekal a mel je druhej den. A stejne tak vzdycky frčely dál. Se Sibirem jsme si posilali Rolady kuryrem Praha/Brno, u Pepsi jsem nozikem menil kazdej den vlozku lunety, apod. Nakonec me zadny nechytly a nezustal sem u nich a asi se k nim uz nevratim, kdyz vidim tu debilitu kolem. Je tolik krasnejch hodinek :-)

Dost podobně si to pamatuju i já a souhlasím s tebou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju si, jak mel ty Pepsi ode me slibeny Kulix myslim a pokazde, kdyz jsem hodil fotku s jinou lunetou a poznamkou o vymene nozem, tak trpel a psal mi, at uz se na to vyseru a nesaham na ne a že uz jede :-) A pak jsem mu musel dat slevu ze 105 litru na 103 :-) Ale odchodil jsem s nima cele playoff Slavie i s titulem a v kotli se dost ohraly :-) A dneska za 250 litru?!?!?!? Muhehehehehehehehe

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...