Jump to content

Čakacia doba submariner u AD

pigger
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No jo no., ale to aby člověk bydlel před tim krámem :)

Treba troška štastička ale zase povedal že keď dostanú hulky že mi zavolá keď už som ich dobrý zákazník. Tak uvidíme Edited by mini46

Sleduji na webu ceny ve dvouch kamenných obchodech v Mnichově, které mají účty i na chrono24 a zde se NOVÝ černý ocelový SubyDate nad retail cenu za cca 9,5t EURO prodají.

Na chronomagu se prodali jedny za +/- 5t CZK nad retail.

Edited by dabelM

Na chronomagu se prodali jedny za +/- 5t CZK nad retail.

No já se nechal standardně unést a po návštěvě u Bechyněho koupil tady Suby ND dost nad retail. Prostě jsem je chtěl hned.

To máš pravdu. Měl jsem je na ruce dvakrát. Když chci něco sportovního, vezmu Pelagosy a když něco ke košili vezmu Navitimery. Takže Suby trochu zahálí v krabici.

Ja som kupoval Suby date v 2016 vo Viedni u ad a boli hned bez cakania, s tym ze Daytony a Hulk už vtedy nedostupne, nevedeli ani povedat kedy budu ak si dobre spominam.

V sobotu som bol u bucherera. Prišiel som pozdravil ako sa patrí a či nemajú nejaké športové hodinky. Pani že nie nič neni ale dala mi vyskúšať datejust troška sme povtipkovali a po asi 10 min sa spýtala čo hľadám. Povedal som jej niečo z dátumom a športové. A nakoniec z nej vypadlo že majú čierne suby aj z dátumom aj bez. Takže asi na 99% to stojí na tom ako podnete do oka.

Kde to je ten bucherer pre nas neznalych?

Kde to je ten bucherer pre nas neznalych?

Bucherer je jeden z najstarších predajcov hodiniek a šperkov. Najviac predajnu ma vo švajčiarsku. Potom v nemecku aj vo viedni a londýn viac sa dozvieš na google

Posielam jedno zaujímavé video k téme. Týpek bol na obede s  Rolex riaditeľom UK a je tam pár zaujímavých info. Dole v komentároch sa vyskytli aj zvesti že by sa dostupnosť oceľových modelov mala postupne dostať do "normálu".

Posielam jedno zaujímavé video k téme. Týpek bol na obede s Rolex riaditeľom UK a je tam pár zaujímavých info. Dole v komentároch sa vyskytli aj zvesti že by sa dostupnosť oceľových modelov mala postupne dostať do "normálu".

No uvidíme zatiaľ to je veľká bieda ani bežné modeli ako bol airking už nie sú v predajni