Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 49 minutami, Denjl napsal:

A hlavně tím místnímu osazenstvu rozbiješ příběh o tom ze hodinky nejsou a ze se čeká X let a jejich dvacetileté trezorove plechovky utrpí ztrátu hodnoty 😄

Osvětáááá 🤣

před 52 minutami, Exiztence napsal:

To tady nesmíš psát pak se někdo urazí že si dostal hodinky před ním a bude naštvanej telefonovat AD jak se todle stalo. :D

Njn, Tamara mu to už nějak vysvětlí 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Tomasbohmann napsal:

Ted moc nerozumim,psal jsi,ze ti volali,ze pro tebe maji suby,na ktere jsi byl napsany v poradniku prece.

A furt ich maju ... dnes som vyskusal tie moje a len co sa rozhodnem, v akej mene im to vyplaznem, mam na ne rezervacku.

AD mal totiz v trezore minimalne dva kusy, jedny su uz fuc a druhe budu coskoro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Toams napsal:

A furt ich maju ... dnes som vyskusal tie moje a len co sa rozhodnem, v akej mene im to vyplaznem, mam na ne rezervacku.

AD mal totiz v trezore minimalne dva kusy, jedny su uz fuc a druhe budu coskoro.

Dvoje :D :D :D Žádnou paniku, bude jich dost. 

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 9. 2020 v 22:48, filo-boxer napsal:

Dneska Wempe Frankfurt am Main a ve výloze docela plno, nějaké DJ a dokonce jedny Submariner se zelenou lunetou a jedny s černou. Jestli to bylo 40, nebo 41 mm fakt nevím. Takže kucí, v pondělí honem do fronty! :) 

Psal jsem to tady už několikrát, současný keramický suby už nebudou tak nedostupné jako minulá generace, poslední dva roky.  Spolu s tím přestane být taková poptávka po OP a DJ, Airking, EX II, který mnohý zájemci kupovali jen proto, že nic jinýho, dostupnýho nebylo. Taky skončí nesmysly typu,  " Koupil jsem za 222 nabízím za 240, myslím že je to ferová cena". Co rozhodně nezlevní jsou plechový modely, ač si to někdo možná myslel. Ale nebude u nich žádný strmý růst ( kromě Kermit, tam ta křivka leze strměji ),  keramiky předposlední generace taky nikam neklesnou,  a budou kopírovat cenu nových, to platí až na Hulky, které vystřelily raketově a není důvod si myslet, že by RX v dohledné době udělal znovu zelený dial na teprve nedávno představených LV  a tím poptávku po tomhle vyjimečném modelu nějak podříznul. Takže klid, nový suby budou :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...