Jump to content

Čakacia doba submariner u AD

Recommended Posts

před 28 minutami, Tichus napsal:

Hlavně je otázka, jestli se v tom dá najít vůbec nějaké pravidlo. Černé GMT jsem měl loni do měsíce, na Yachty čekám přes rok. To samé suby. I na fóru najdeš spoustu naprosto protichůdných informací. A buď v nich žádnou logiku nevidím jenom já, nebo tam opravdu žádná není. Mluvím teda o Bechyně. V Carollinu se mi zdá, že je to ok, teda aspoň podle mých zkušeností.

Na jaké Yachty čekáš rok? Tam by to snad mělo být relativně v poho, ne?

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 2 minutami, jenik77 napsal:

Na jaké Yachty čekáš rok? Tam by to snad mělo být relativně v poho, ne?

Já už jsem to tady párkrát různě psal, tak jsem s tím nechtěl otravovat znova. Jsem u Bechyně zapsaný na 40mm rhodium Yachty od loňského října. V březnu jsem si ověřoval, jestli mě tam mají teda zaevidovaného nebo ne (protože už se mi to zdálo dlouho) a prej jo. Jinak, protože jsem nerozhodnej dement, tak jsem se mezitím třikrát nechal zapsat v Carollinu a vždycky byly do měsíce, max. dvou. Takže asi tak. Jo a od loňského listopadu jsem tam zapsaný na date i nodate suby, ty taky zatím ani jedny. Moje historie u nich je jedny černé GMT zmíněné v předchozím postu - ty byly během měsíce. 

• 4 weeks later...
před 16 minutami, Liqid napsal:

Po hromadné objednávce, by to chtělo skupinové foto před AD :D

ked bude moznost prejst cez hranice, urcite dofrcim

Tak cekaci doba na ROLEX Submariner DATE nova verze u Bechyne 3 měsice. Objednano 1.9., vyzvednuto dnes. Jsou krasny!!
jinak jim prislo nekolik kousku.
9B78CE30-5713-4319-80C1-A11C463AA0DE.thumb.jpeg.d83b2caabee9bbe9a83e3be79e403025.jpeg
Gratuluji, já si je objednával 5. září, takže očekávám hovor z Bechyně ;)
  • 2 weeks later...

Taky jsem se dočkal v prosinci u Bechyněho. Moc mě potešili a tímto jím děkuji. Přikládám fotku aktuálního modelu vedle staršího modelu 116610 LN (co jsem si koupil k narozeninám jako první Rolex vůbec). Tak můžete porovnat oba modely vedle sebe. Schválně kdo pozná rozdíl :).

F0A29E29-7C55-48B9-AF72-F1B0C1A34B83.jpeg