Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 32 minutami, JoyStick napsal:


To schvalne porovnam, kdyz uz se mi vratili usaci z lazni.
Paradoxne v zime jsou pro me naprosto nejpohodlnejsi oysterflexy, kdezto v lete potrebuju zelezo. ¯\_(ツ)_/¯

Tvl, ale je to designovano presne naopak!! Oysterflex je delanej na plaz a aktivitu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna vec je cekaci doba a druha vec je doba omezeni naslednoho prodeje... je nutno pocitat s obojim.. :-o)

Dva příspěvky z wus.. z jednoho vlakna..

...With my AD in Switzerland it's 3 years. On my last purchase I was even asked to sign a statement that I would not sell it before that 3 year period is over...

...My friend sold the watch after two years. The new owner checked it with AD. The colleague was blacklisted, AD canceled his two new orders and returned the advance payments...



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JoyStick: myslíš? Když si na to podepsali něco jako smlouvu s jasnou podmínkou a on ji porušil... No je to těžký...na jednu stranu tu všichni nadávaj na překupníky (neberu v potaz jak pak ty lidi řeší daně atd., protože to pak samozřejmě nesplňuje podmínku, že prodává používanou věc...) na druhou stranu, když se někde objeví efektivní řešení, tak si všichni stěžují na totalitní praktiky:-) 3 roky mi ale přijde hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, xcmaniax napsal:

JoyStick: myslíš? Když si na to podepsali něco jako smlouvu s jasnou podmínkou a on ji porušil... No je to těžký...na jednu stranu tu všichni nadávaj na překupníky (neberu v potaz jak pak ty lidi řeší daně atd., protože to pak samozřejmě nesplňuje podmínku, že prodává používanou věc...) na druhou stranu, když se někde objeví efektivní řešení, tak si všichni stěžují na totalitní praktiky:-) 3 roky mi ale přijde hodně.

otazka je ci ta zmluva je platna. Jednoznacne nevyhodna zmluva je napadnutelna.  Takisto mozes podpisat, ze rucis za nieco svojim zivotom, ale zobrat by ti ho nemali :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, tedwine napsal:

otazka je ci ta zmluva je platna. Jednoznacne nevyhodna zmluva je napadnutelna.  Takisto mozes podpisat, ze rucis za nieco svojim zivotom, ale zobrat by ti ho nemali :D

 

Jasný, ale věřím, že to v tom Švajcu mají prověřený 😄 tady by musela být v rozporu s občanem, ale nemoct něco prodat 3 roky když jsem o tom věděl v okamžiku koupě by asi nebylo hodnocený soudy jako konec světa:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, xcmaniax napsal:

JoyStick: myslíš? Když si na to podepsali něco jako smlouvu s jasnou podmínkou a on ji porušil... No je to těžký...na jednu stranu tu všichni nadávaj na překupníky (neberu v potaz jak pak ty lidi řeší daně atd., protože to pak samozřejmě nesplňuje podmínku, že prodává používanou věc...) na druhou stranu, když se někde objeví efektivní řešení, tak si všichni stěžují na totalitní praktiky:-) 3 roky mi ale přijde hodně.

Podepsat si mohli co chtěli, ta podmínka je nezákonná, tedy smlouva neplatná. A aby mi někdo odmítl prodat zboží, za které jsem složil zálohu na základě toho, že jsem se svým majetkem nakládal podle svého uvážení, měl bych doživotní přísun rolexů a dalších hodinek z jejich AD butiku a to zdarma, bo by je to stálo takovou raketu, že by mohli zavřít krám. Mluví se o tom dlouho (a dle mého je to jeden z hlavních důvodů, proč RLX nemá vlastní butiky), ale tyhle praktiky jsou na class action law suit s prakticky zaručenym úspěchem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, xcmaniax napsal:

Jasný, ale věřím, že to v tom Švajcu mají prověřený 😄 tady by musela být v rozporu s občanem, ale nemoct něco prodat 3 roky když jsem o tom věděl v okamžiku koupě by asi nebylo hodnocený soudy jako konec světa:-)

mozno je to aj tak iba fake news..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, JoyStick napsal:

Podepsat si mohli co chtěli, ta podmínka je nezákonná, tedy smlouva neplatná. A aby mi někdo odmítl prodat zboží, za které jsem složil zálohu na základě toho, že jsem se svým majetkem nakládal podle svého uvážení, měl bych doživotní přísun rolexů a dalších hodinek z jejich AD butiku a to zdarma, bo by je to stálo takovou raketu, že by mohli zavřít krám. Mluví se o tom dlouho (a dle mého je to jeden z hlavních důvodů, proč RLX nemá vlastní butiky), ale tyhle praktiky jsou na class action law suit s prakticky zaručenym úspěchem.

Hele nejsem právník, tak netuším co je ve Švajcu na takové podmínce nezákonného. Co vím, tak to byla/je i běžná věc při prodeji nějakých luxusních sportovních aut nebo uměleckých děl. Ale souhlas, třeba to je celé fake. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2021 v 11:13, Anela napsal:

myslite si, ze oficialni vyjadreni AD je, ze vraceji zalohu z duvodu prodeje jinych drive porizenych hodinek? a vyskrtnuti z waitlistu, ktery neexistuje? zapsani na blacklist, ktery urcite take neexistuje?

To by mě taky docela zajímalo :)) Když složíš zálohu, tak ti začne běžet lhůta, do kdy ty hodinky musí doručit? Docela bych si dovedl představit, že když zjistí, že jsi porušil tu podmínku, tak tě akorát donekonečna budou odsouvat dál a dál, až třeba bude ta reference discontinued a oni ti vrátí zálohu s tím, že ty hodinky už prostě nejsou.

Ale nejsem právník, tak třeba je to blbost a dát AD k soudu - this is the Way :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...