Jump to content

Čakacia doba submariner u AD

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 7 hodinami, Permon78 napsal:

... Vase nazory jsou irelevantni. Moje zkusenost je tato a to je proste vic, nez tisic vyblitku na forech...

Ale tím, že jsi sem svůj názor napsal, stal se z něj jen jeden z výblitků na fóru. 🤣🤣🤣

před 3 hodinami, tkol napsal:

Tvoje zkusenost je neco vic nez nase a nase nazory jsou irelevantni... :D Taky dobry, tak co tu vubec delas?

Měl jsem nutkání sdělit svou zkušenost. 😉 Nabyl jsem dojem, že je zde plno pisálků, kteří byli na 100 waiting listech Rolexu.... Chtěl jsem do zdejších pohádek vnést trošku reality....ale to očividně není vítáno 🙂 Vy jste spokojení s tím vaším špačkováním o tom, jak se Rolex nedá koupit. Si to užijte, holki! 😀 

před 1 hodinou, Permon78 napsal:

Měl jsem nutkání sdělit svou zkušenost. 😉 Nabyl jsem dojem, že je zde plno pisálků, kteří byli na 100 waiting listech Rolexu.... Chtěl jsem do zdejších pohádek vnést trošku reality....ale to očividně není vítáno 🙂 Vy jste spokojení s tím vaším špačkováním o tom, jak se Rolex nedá koupit. Si to užijte, holki! 😀 

Absolutně nešlo a obsah tvého sdělení, ale jeho způsob podání!! 

před 13 minutami, tkol napsal:

Absolutně nešlo a obsah tvého sdělení, ale jeho způsob podání!! 

Tak, a teraz tu budeme vsetci za citlivky 😂

Právě teď, Permon78 napsal:

Konečně na to někdo kápl! 👏

Ještě 45, tuším! A pak Vám je všchny prodám, abyste nemuseli čekat na vaše vysněné R do důchodu! Tak už si stoupněte do pořadníku, holki!