Jump to content

Čakacia doba submariner u AD

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dneska jsem se ptal pani u Bechyneho, jak je to s expama I, ze bych rad koupil, tak rikala ze je poradnik a cekacka nekolik mesicu.. achjo..

Ahoj. Čekačka několik měsíců může být taky 2-3. Doufám, že ses zapsal.
Já si dal na podzim loňského roku zápis do pořadníku na Pepsiny, s tím, že bych si je mohl teď v květnu nadělit k polokulatinám. Vždycky jsem byl optimista a věřím, že naděje umírá naposled.

Sent from my iPhone using Tapatalk
před 2 hodinami, kdojinej napsal:

Dneska jsem se ptal pani u Bechyneho, jak je to s expama I, ze bych rad koupil, tak rikala ze je poradnik a cekacka nekolik mesicu.. achjo..☹

Ma Bechyne otvorene, na webe vidim zavrete kvoli nariadeniu vlady:-)1

před 4 hodinami, Chosef76 napsal:

Ahoj. Čekačka několik měsíců může být taky 2-3. Doufám, že ses zapsal. emoji41.png
Já si dal na podzim loňského roku zápis do pořadníku na Pepsiny, s tím, že bych si je mohl teď v květnu nadělit k polokulatinám. Vždycky jsem byl optimista a věřím, že naděje umírá naposled. emoji846.png

Já jsem na ně zapsán už rok :))

před 11 hodinami, LovecK napsal:

Na e-mail nemusi mit otevřené dveře do krámu... ;)

Mne napisali davnejsie, ze sa mam zastavit po napisani emailu. Chyba mi s nimi nakupna historia. Skusim znova.

To klapne :)) suby si měl do měsíce? co si pamatuju, ne? Tak by mohly klapnout i GMT rychle :)) mě trvaly 11 měsíců...

Ahoj. Čekačka několik měsíců může být taky 2-3. Doufám, že ses zapsal.
Já si dal na podzim loňského roku zápis do pořadníku na Pepsiny, s tím, že bych si je mohl teď v květnu nadělit k polokulatinám. Vždycky jsem byl optimista a věřím, že naděje umírá naposled.