Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

K Bechyněmu zavoláš, domluvíš si osobní schůzku, kde tě zapíšou do pořadníku (lockdown nelockdown). Trvají na osobní návštěvě butiku, ještě nepřišli asi na způsob jak jednat seriózně na dálku s kupujícím. Na jednu stranu je chápu, že si to mohou při těch davech lidí dovolit a selektovat tak spekulanty a výkřiky do tmy, protože když už tam jedeš z Ostravy, tak ty hodinky fakt chceš. 

Na druhou stranu v Carollinu stačí nezávazná objednávka přes mail a tam si asi dají tu práci a postupně obvolávají každého hejla, co napíše e-mail. Je to zdlouhavé pro prodejce a zároveň přívětivé pro kupujícího 🙂

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 3. 2021 v 12:29, kdojinej napsal:

Nepotrebuju navod, poradim si sam, diky hosi. Jen me zajimala zkusenost Dokusana, to za prve a za druhe rikam, ze se mi tyhle postupy moc nepozdavaji. Nevim jestli jsem to jiz psal v tomto vlakne ci jinem, a sice to, ze pokazde na formalni jednani u Bechyneho nemuzu rict ani n.

Moje zkušenost byla silně ovlivněna covidem. K osobnímu setkání došlo při příležitosti předání hodinek, kdy jsem je přebiral osobně od jednoho z manažerů, který měl cestu na Moravu. Nebýt Covidu, na takové setkání nedošlo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Dokusan napsal:

Moje zkušenost byla silně ovlivněna covidem. K osobnímu setkání došlo při příležitosti předání hodinek, kdy jsem je přebiral osobně od jednoho z manažerů, který měl cestu na Moravu. Nebýt Covidu, na takové setkání nedošlo 

Mě úplně uniklo že jsi vyfasoval submarinery...:snorkle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Dokusan napsal:

Tak já mám Suby ND a asi mi i stačí. Jsem "zapsaný" na batmany, ale tomu moc nevěřím. 

Jako fakt? Tak to jsem úplně nějak mimo, to ten zimní spánek :D Defík ale ještě nedorazil že, nebo jsem opravdu pobýval poslední dobu někde v jeskyni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Dokusan napsal:

Defík nedorazil, měl by teď v dubnu. Ty ND mám už rok a půl z druhé ruky. 

No vidíš, že to tady mám pod kontrolou 😂 Defík a no date suby bude excelentní kombinace, těším se na živé fotky :cheers: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, prave sem objevil tohle forum, predtim sem nemel pojem ze tu neco takovyho je, no nicmene chtel jsem se optat jak je to s cekaci dobou u prazskych AD jestli tu nekdo ma zkusenost? Specificky na no date sub, projel sem par poslednich stranek a vidim ze to byva par mesicu i na explorer tak bych chtel vedet co ocekavat

Diky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Matiniela napsal:

Chci se zeptat jsem od března zapsán na 39 mm Expy, ale jelikož je ten model už discontinued tak asi smolík co? :D

No, otázka je, do kdy se 39mm vyráběl. Můžou být na cestě z fabriky poslední kousky, tak bych se AD  ozval 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Matiniela napsal:

Chci se zeptat jsem od března zapsán na 39 mm Expy, ale jelikož je ten model už discontinued tak asi smolík co? :D

Ano, pokud je už pro tebe nemají nachystaný maš smolíka a může je koupit za 190 olítaný ve zdejší inzerci.

Dneska jsem volal a psal do obou českých AD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, JoyStick said:

Stačí si přečíst tohle vlákno, odpovědí je tu tuna. Dneska už se nedá od boku říct, záleží to na spoustě okolností, včetně toho jak tam přijdeš oblečenej a jak mluvíš.

to je mi plus minus jasny, spis sem chtel nejakej ten tip jestli ocenujou v prazskych butikach spis lidi co tam zajdou v plnym biz obleku nebo jinak ahah

kazdopadne zkusim zavolat a uvidim asi, jen jsem nikdy v zadnym ad ani nebyl takze proste nevim co ocekavat 💁‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ses měl zeptat konkrétně. Záleží na člověku, myšleno konkrétním prodejci / manažerovi. Nicméně základ je spíš jim ukázat, že o ty hodinky máš zájem osobně a ne za profitem, že je budeš nosit, něco o nich víš, chceš budovat vztah, atd.

Prachy má dneska kdekdo, tim je neohromíš, tedy ani tim že tam přijdeš v kvádru. Já sem tam chodil v kraťasech a krátký košili (a to sem potetovanej od hlavy k patě) a taky to šlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 minute ago, JoyStick said:

Tak ses měl zeptat konkrétně. Záleží na člověku, myšleno konkrétním prodejci / manažerovi. Nicméně základ je spíš jim ukázat, že o ty hodinky máš zájem osobně a ne za profitem, že je budeš nosit, něco o nich víš, chceš budovat vztah, atd.

Prachy má dneska kdekdo, tim je neohromíš, tedy ani tim že tam přijdeš v kvádru. Já sem tam chodil v kraťasech a krátký košili (a to sem potetovanej od hlavy k patě) a taky to šlo. 

to ja taky takze fajn vedet)

z toho co sem tady cetl tak asi vic lidi preferuje bechyni nez carollinum, kazdopadne vidim to tak ze se zkusim zapsat k obojim a uvidim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co čekat záleží na koho narazíš, moje zkušenosti nic moc. V Carollinu nafrněná bloncka, na dotazy neuměla odpovědět (typu hmotnost hodinek) a hledat se jí nechtělo, u Provazníka jsem přišel a říkám, že chci vyzkoušet Monaca (viděl jsem je ve výloze), na to mi paní řekla "Myslíte Mont Blanc?" na dotazy k Omegám vše hledala v katalogu a co tam nebylo, tak prý výrobce neuvádí...u Bechyněho to celkem šlo, ale kupoval jsem jen dámské baterkáče, tak nebylo moc co řešit. Nejlepší zkušenost v Helveti, prodejná útulná, obsluha nadšená do hodinek, otravoval jsem i s doobjednáváním tahu a dotazy na servis, nic nebylo problém, co pán nevěděl, bleskově vygooglil, takže max spokojenost. Pak jsem byl v OC Nisa, nevím co je to za obchod, ale měli hodně Seiko, zkoušel jsem tam kdysi želvy, prodavačky tam byly tři a ani jedna neuměla povolit extenzi tahu a při zkoušení mě pořád napomínali, ať jsem na hodinky opatrný, že jsou dražší (na pultíku jsem měl odložení Milgy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...