Jump to content

Čakacia doba submariner u AD

Recommended Posts

Jo, to já jsem něco podobného zažil s Bondovkami v hodinky 365. Přišel jsem tam zkrátit tah, na ruce Moony, v druhé Bondovky a prodavač se na ně podíval a "To jsou pravé Omegy?" Tak jsem si říkal, jestli vypadám jak chuj co nosí fake nebo co :D 

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Před hodinou, Fade napsal:

Jo, to já jsem něco podobného zažil s Bondovkami v hodinky 365. Přišel jsem tam zkrátit tah, na ruce Moony, v druhé Bondovky a prodavač se na ně podíval a "To jsou pravé Omegy?" Tak jsem si říkal, jestli vypadám jak chuj co nosí fake nebo co :D 

Toto sa naozaj predavac moze opytat? To by som sa zvrtol na opatku a odisiel. Neuveriteľné. 

Kluci, máte už někdo informaci o dostupnosti nových Exp 1 36mm? Děkuji.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kluci, máte už někdo informaci o dostupnosti nových Exp 1 36mm? Děkuji.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Já si je dneska objednal a dodání ti samozřejmě nikdo neřekne :) Ale mají se ještě ozvat,minimálně z Bechyně jestli se tam nemusím stavit. Tak si pro jistotu zas oholím hrudník.

Tak ke carollinum sem zaslal mail a k bechyni zkusim zavolat kdyz se tam musi osobne, nebo ma cenu i ke carollinum, ikdyz jediny co sem tu zatim cetl je ze tam ten pristup neni uplne idealni? 

Edited by slnz

Ještě mohl kolega v telefonu oslovit paní bachyni a Rolex by už nikdy neviděl 🙂

před 2 hodinami, Murphy97 napsal:

....hrozneho 🙂 a spise proti jazyku

Chlapce, chlapce...

Rád by som upozornil na dvojaký meter v tomto prípade. A čo s nadávkami a nevhodnými slovami ostatných členov? To je viac poľutovaniahodné, ako preklep v priezvisku! ...(?) 

no predevsim bych podotkl ze bych se fakt snad nemusel ani ospravedlnovat kvuli gramatice na internetu v roce 2021 (ikdyz chapu ze vekovy prumer je tu asi o neco vic a nekomu to (ne)pochopytelne prijde dulezity:))) ale taky ze jako nazev obchodu s vice pobockami primo vyzyva k uziti "bechyni" jako sklonovani nazvu spolecnosti a nikoliv jako sklonovani jmena nejakyho puvodniho majitele/zakladatele, ale co 🙃

Edited by slnz
před 3 hodinami, barackpalenka napsal:

Rád by som upozornil na dvojaký meter v tomto prípade. A čo s nadávkami a nevhodnými slovami ostatných členov? To je viac poľutovaniahodné, ako preklep v priezvisku! ...(?) 

Boze, dyk je to prdel ne? 🙂

před 7 minutami, slnz napsal:

ale taky ze jako nazev obchodu s vice pobockami primo vyzyva k uziti "bechyni" jako sklonovani nazvu spolecnosti 

Jako třeba,že zavoláš k Ikei?

Hele je co celkem sranda,jen tě kolegové upozornili,že je to jméno majitele a tak by s ním mělo být nakládáno, aby jsi nepřišel do nějaké trapné situace až tam půjdeš. 

Zkus si o tom hodinářství něco přečíst,sice ti to v pořadíku,který vlastně neexistuje,moc nepomůže,ale rozšíříš si obzory.

no predevsim bych podotkl ze bych se fakt snad nemusel ani ospravedlnovat kvuli gramatice na internetu v roce 2021 (ikdyz chapu ze vekovy prumer je tu asi o neco vic a nekomu to (ne)pochopytelne prijde dulezity:))) ale taky ze jako nazev obchodu s vice pobockami primo vyzyva k uziti "bechyni" jako sklonovani nazvu spolecnosti a nikoliv jako sklonovani jmena nejakyho puvodniho majitele/zakladatele, ale co 

Nezlob se, ale schopnost vyjadřovat se spisovně nemá co dělat s tim, jaké máme století. Osobně to úplně neřeším, ale hrubky mi vadí docela dost. Howgh!
3 minutes ago, Dokusan said:

Jako třeba,že zavoláš k Ikei?

Hele je co celkem sranda,jen tě kolegové upozornili,že je to jméno majitele a tak by s ním mělo být nakládáno, aby jsi nepřišel do nějaké trapné situace až tam půjdeš. 

Zkus si o tom hodinářství něco přečíst,sice ti to v pořadíku,který vlastně neexistuje,moc nepomůže,ale rozšíříš si obzory.

do Ikei bych klidne i zavolal) jmeno majitele to sice je nicmene pochybuju ze budu volat majiteli Bechynemu nebo tam dostanu nejaky test z ceskyho jazyka/historii spolecnosti

kazdopadne dekuji za lekci ale je pro me naprosto jalova)

Zavolat k panu Bechyněmu (nemusí to tam brát přímo pan Bechyně)

dativ:

Bechyňovi / Bechyněmu

Samozřejmě s dobře myšlenkou radou, může naložit dle své libosti. 

Dál to asi nemá smysl komentovat, ať zde není zbytečný flame.

před 4 minutami, Micey napsal:

Mno kdyz jsme u ty cestiny.. :D

Jinak konecne ma todle vlakno nejakej spad!

Cajk :)