Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

@Koren- Nevim co je na tom pesimistickeho. Je to realita,ale nastěžuji si,proste to tak je. Ja poslal e-mail,zavolali mi,ale zapsání bylo nutné osobně. A za ten rok je proste nedostanu a ani za dva. Kdyz by si neměl takové stesti,tak by si mozna nebyl takový optimista. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Radik napsal:

Tak Batmany, to už je řekl bych hodně vysokej level.

Já bych ten dotaz položil obecněji: kdo tu na jaký R čeká a jak dlouho už? A druhý dotaz: kdo se letos (tj. ve 2022) dočkal, jakýho modelu a jak dlouho čekal? :)

Proč vysokej level ? Já myslím, že všechny Rolex jsou už v pořádným Levelu a Batman mi nepříjde něco extra víc než Suby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Valderek napsal:

Proč vysokej level ? Já myslím, že všechny Rolex jsou už v pořádným Levelu a Batman mi nepříjde něco extra víc než Suby :)

Já to beru čistě subjektivně - Daytony naprosto marný, GMTčka (BLNR, BLRO,...) o něco lepší, ale stejně, pak asi Suby, Datejusty, OPčka, a pak ty dámský cukrbliky s kamínkama, ty jsou podle mě nejdostupnější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Radik napsal:

Já to beru čistě subjektivně - Daytony naprosto marný, GMTčka (BLNR, BLRO,...) o něco lepší, ale stejně, pak asi Suby, Datejusty, OPčka, a pak ty dámský cukrbliky s kamínkama, ty jsou podle mě nejdostupnější :)

Máš pravdu, souhlas. Seřadil jsi to zrejme tak, jak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Radik napsal:

Já to beru čistě subjektivně - Daytony naprosto marný, GMTčka (BLNR, BLRO,...) o něco lepší, ale stejně, pak asi Suby, Datejusty, OPčka, a pak ty dámský cukrbliky s kamínkama, ty jsou podle mě nejdostupnější :)

jjj... jen možná ještě Pepsiny GMT dýl než Batmany - ty bych viděl jako Suby. 
U DJ a OP ještě bude hrát roli cifr, velikost. :)  

A bi, fg, diamanty dostupnější. 

Mě osobně rozumné čekání nevadí. Člověk se alespoň těší, něco našetří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čekám určitě přes rok na "nový" suby date, batmany jak jsme psal asi tak 3,5, nejmíň zatím na rootbeer GMT...Ty batmany beru jako ztracený, protože to už je holej nesmysl, desetkrát tam něco pročistili a už jsem se s tím víceméně smířil, že nic nebude. Ty suby bych se rád dočkal, protože na těch co mám mě štve ta kratší rezerva chodu. Rootbeer by mě příjemně překvapily, hodinky co se mi z dnešní R produkce líbí asi nejvíc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...