Jump to content

Čakacia doba submariner u AD

pigger
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 18 minutami, moco napsal:

Lze u Carollina zaparkovat legálně ? Poraďte mi prosím vás nějaké parkoviště, děkuju. Jen vyzvednu ocel a mizím. 

V Parizsky jsou modry zony. Bud koupis listek nebo to risknes. Ja tam takhle stavel 10x+ a zatim dobry :D

Já tam jezdím tak často vyzvedávat, že jsem si nakonec koupil elektroauto, abych nemusel platit parkovný 🤣

před 25 minutami, xcmaniax napsal:

To je nějaká provokace ? 😄 

Před měsícem jsem u nich urgoval Exp1 Objednané na jaře, a které mi “dlužili” od podzimu viz můj příspěvek O několik stránek zpět. Pomohlo to a paní vedoucí volala před 14 dny. Takže prodejci toho mají plnou kabelu A jen si vybírají komu to dají🙂

Paráda, gratuluju, takový telefonát člověka vždycky potěší.
Ještě k tomu parkingu. Ono je sice fajn si koupit parking v modré zóně , ale nikdo ti nezaručí volné místo. Často si kupuju parking přes Parkingcard, ale dost často se mi stává, že jezdím půl hodiny kolem dokola a místo nenajdu.
Nevím, to Palladium je větší jistota, alespoň pro mě…

před 30 minutami, petr_cha napsal:

Pockej, to rikej az budou na ruce.. jeste furt to mohl byt nejakej error 😛

Tak mě v tom seznamu našli😬

0C8BB647-FF54-402F-9C86-73E1FE83ACD5.jpeg

Před hodinou, ragu napsal:

Cos komu kam strčil?
Hodily by se mi nějaký submarinery a polarky, jsem skromnej kluk, gmtčka nechám pro jiný.

Nevěš hlavu, na fóru jsem onehdá četl, že mezi tebou a vysněnými Rolexy je pouze jeden “take down” na Václaváku 

Já ještě k té dostupnosti. V nějaké slabé chvilce jsem vyplnil formulář se zájmem o jedny ocelový sportovní Rolex. Do půl hodiny telefonát.  Aktuálně můžete být veden jako zájemce pouze na jeden model z řady "professional" a v systemu uz vas mame jakozto o model xy. Tak jsem zvolil jeden ze dvou, na které jsem si myslel a budu čekat dál. 

Nicméně telefonát příjemný a konkrétní 

Edited by Dokusan

před 1 hodinou, moco napsal:

Nevěš hlavu, na fóru jsem onehdá četl, že mezi tebou a vysněnými Rolexy je pouze jeden “take down” na Václaváku 

Bohužel ta situace s cenama RLX je už docela nebezpečná. Mluvil jsem o tom tento týden s p. Bechyně, že to není to tak dávno, co jsme nosili RLX za 100 tis., nikoho to nezajímalo, dnes ty samé hodinky jsou skoro za půl mega a začalo to být velmi horké zboží o kterém všichni parchanti vědí a vzít si na chlastačku např. GMT nebo Hulky je přímo výzva dostat přes hubu po cestě domů, zvláště v dnešní době.

Nebýt mého zaváhání v září, tak to mohlo být jen 4-5 měsíců, takhle to byl skoro rok, ale to byla zase vina obsluhy 🙂

Každopádně Carollinum vše napravilo během měsíce po impulzu v podobě e-mailu, takže na druhou stranu velká pochvala personálu ... je to o lidech a na mém případě to lze krásně vidět. 

Edited by moco