Jump to content

Čakacia doba submariner u AD

Recommended Posts

To samý mi řekli v Praze, ale kontakt si vzali. On je jakože closed, takže si AD může vybrat, komu je prodá

Tak gratulujem, tu to bolo razne nie, lutujeme, vyberte si iny model (dopytoval som LVcka).

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Díky za informace, zkusím svoje štěstí a poptám oba modely. Vzhledem k situaci bych bral i ND, ale nevím, jestli to bez datumu nakonec zvladnu. V nehroším se snad udají :-)

Kupte si hned fejky za 10k a 99,9 % lidi stejne nepozna rozdil. 1,5 roku cekat na hodinky??? Ani omylem! Jeste, ze moje srdcova znacka je Omega.

To víš, Rolexáři jsou chudý, né každej má na to koupit si hnedka Omegy který ztratí na hodnotě 50% když vyjdeš z krámu :D

Kupte si hned fejky za 10k a 99,9 % lidi stejne nepozna rozdil. 1,5 roku cekat na hodinky??? Ani omylem! Jeste, ze moje srdcova znacka je Omega.

Blbý je, že to 0,01% tak z 90% rozhoduje o tom, jak se ti v životě daří a bude dařit. Na a pak jsi před nimi za totálního hňupa :D :D :D

To víš, Rolexáři jsou chudý, né každej má na to koupit si hnedka Omegy který ztratí na hodnotě 50% když vyjdeš z krámu :D

u subu bezpochyby ne, ale u dj a rady dalsich modelu je ten drop znatelnej taky. nebo se pletu? 

u subu bezpochyby ne, ale u dj a rady dalsich modelu je ten drop znatelnej taky. nebo se pletu?

Bylo to mysleno spíše jako vtip, těžko brat člověka co navrhuje kupovat fake vážně.

Sent from my iPhone using Tapatalk