Jump to content

Čakacia doba submariner u AD

pigger
 Share

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jak to tady vše čtu,se mi k AD snad ani nechce příští rok mě čekají kulatiny a chtěl jsem se odměnit .Ale na Expy II,na tož pepsiny či batmany můžu asi zapomenout zak až k dalšímu výročí.No zkusit to můžu😂

Tak to potom joo, já mám u Bechyněho plný wisch list, už jen čekám na "losování" 🙂

Edited by moco

Chcem si kupit nezmyselnu vec za povedzme 15 000 eur, cca 350 000 CZK. A teda mam sadnut do auta/vlaku/lietadla (ok, ze byvam na dedine/vsi je moj problem) a cestovat niekam, aby ma "zapisali" do neexistujuceho poradovnika? A to este nesiem mat oblecene kratasy a tricko. Hm...dobre....

před 8 minutami, EpsteinBarr napsal:

Chcem si kupit nezmyselnu vec za povedzme 15 000 eur, cca 350 000 CZK. A teda mam sadnut do auta/vlaku/lietadla (ok, ze byvam na dedine/vsi je moj problem) a cestovat niekam, aby ma "zapisali" do neexistujuceho poradovnika? A to este nesiem mat oblecene kratasy a tricko. Hm...dobre....

Ty jsi opravdu ochotný dát za nesmyslnou věc 350.000? Hm, tak to je taky dobre 😂

před 34 minutami, African napsal:

Ty jsi opravdu ochotný dát za nesmyslnou věc 350.000? Hm, tak to je taky dobre 😂

Hm....a vies, ze aj ano? 
Ako sa ma chrbat a spona? 🍻

před 1 minutou, EpsteinBarr napsal:

Hm....a vies, ze aj ano? 
Ako sa ma chrbat a spona? 🍻

Chrbat fajnový, sponu rozleštíme:-) Rolex za to čekání stojí, věř mi ...:cheers: A navíc můžeš mít kliku pokud si kluk štěstěny a budou doma raz, dva.

@EpsteinBarr Za 350 kKč si můžeš na CH24 objednat z domova ve slipech hned dneska Rolex, třeba nějaké pěkné barevné OP. 🙂 

#rolexjedostupny

Taky gratulace. Ja uz skoro rok a pul cekam na suby, ale zacinam mit pocit, ze se nikdy nedockam. Puvodne jsem byl zapsanej na suby i ty polarky, ale rikal jsem si, ze maj uz moc velky pouzdro, tak jsem nechal jen ty suby a ted nevim, jestli jsem neudelal chybu 😀

Lol :D V tomu videu o tom mluví jako o nějakém gamechangeru (biggest move Rolex ever made... It will definitely work... ADs MUST engage with public) a v praxi, pokud se to vůbec stane, to bude tak, že neprodají 30 hodinek panu Flipperovi ale 3 x 10 lidem, který tam pan Flipper po domluvě s AD pošle místo sebe za nějakou symbolickou almužnu... 

@teg

Jo.. Ja rok a pul u Bechyne na suby a zpetne vzato sem mel min zvanit o predchozich roladach, jinejch hodinkach a resale value:) Sem si skoro jistej, ze uz nezavolaj. No co, stejnak nemam prachy..

@Micey Je to sice uchylny, ale zpetne bych se s prodejcem asi taky bavil jinak, nicmene stejne prd vime, kde je ten klic jak uspet 😀. Jo a prachy na ne taky nemam 😀.